همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر

به نام قدرت مطلق الله
من تک دختر خانه بودم و دخترها همیشه به پدر وابسته هستند.وای به روزی که به خاطر غم از دست دادن پدر کل زندگی بی معنا میشود.روزی که پدرم را از دست دادم تا مدنها مات و مبهوت بودم وبه هیچ چیز حتی کودک چند ماهه ام فکر نمیکردم.تا مدتها که توانستم خودم را جمع و جور کنم.از قبل به مسافرم مشکوک شده بودم ولی با اتفاقی که افتاد پشت گوش انداختم.تا اینکه بالاخره همه چیز برایم به طور واضح اشکار شد.تصمیم به جدایی گرفتم.در همان زمان پیام کنگره به ما رسید و مسافرم سفر خود را به تنهایی شروع کرد.من حاضر نبودم همراهش باشم.تا اینکه به اصرار مسافرم و با اکراه وارد کنگره شدم .روزها گذشت و من وابسته این بهشت زمینی شدم به طوری که اگر یکروز نمیتوانستم به کنگره بیایم بهم میریختم.و خداوند را شکر میکنم که مرا با کنگره آشنا کرد.و چنین مکانی با این فرشته های زمینی در سر راه من قرار داد تا به آرامش برسم.
بااحترام
همسفر زیبا
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

ابتدا خانم الهه عزیز ورود دوباره خانم محبوبه را به جمع همسفران عشق خوش آمد گفتند و از ایشان خواستند اگر مشارکتی دارند انجام دهند .

همسفر محبوبه :خیلی خوشحالم از اینکه دوباره به کنگره بازگشتم و خوشا به حال شما عزیزان که روزی شما کنگره 60 است .

خانم الهه عزیز ابتدا در مورد نظم صحبت فرمودند که تا قبل از کنگره برای ما ساعت اختراع نشده بود ولی الان اگر کسی به کنگره می آید و خدمتی میگیرد باید دقیق باشد باید سر ساعت به کنگره بیاید اگر شما من را به عنوان کمک راهنمایتان پذیرفته اید باید منظم و دقیق باشید . دبیر لژیون باید حتما سر ساعت و با دقت تمام خدمتش را انجام دهد و همه مناسبت ها ،تعطیلی ها و مراسمات را در دفتر ثبت کند و اگر شما در خدمت هایتان بی نظم باشید من به خودم رجوع کرده و می گویم نتیجه آموزش های من این است .خدمت و آمدن به کنگره اجباری نیست ولی کسی که قبول کرد باید با تمام دقت آن خدمت را انجام دهد .قدر صندلی و جایی که هستید بدانید . اگر شما ناخواسته جای کسی را اشغال کرده باشید این دین به گردنتان میماند و این کار عقوبت بدی به همراه خواهد داشت .این خدمت دست شما امانت است در امانتتان خیانت نکنید جناب مهندس میفرمایند : خیانت در امانت بدترین عقوبت ها را به همراه دارد.رهجو باید تابع راهنمایش باشد .ما هفته پیش کامل در مورد کمک کنگره به من و کمک من به کنگره کامل صحبت کردیم و همه میدانیم که چقدر به کنگره بدهکاریم . اولین کار برای جبران کمک های کنگره به ما این است که به موقع به کنگره بیاییم و به موقع از کنگره برویم و اما در مورد دستور جلسه امروز که دوای ما غذای ما و غذای ما دوای ماست آقای مهندس روز چهارشنبه فرمودند :کشور ایران یک کشور چهارفصل است و همه چیز در آن به مقدار زیاد یافت میشود مابهترین میوه ها و بهترین نان ها را در کشورمان داریم و همه چیز در دسترسمان است ولی اطلاعاتمان کافی نیست چون اروپاییها پاستا میخورند ما هم پاستا میخوریم . وضعیت غذایی ما واقعا افتضاح شده با اینکه بهترین مواد و خوراکی ها را داریم ولی انواع و اقسام سس ها را مصرف میکنیم . من خودم به شخصا برای خودم یک مدل سس درست کرده از رب انار و نمک و فلفل و گلپر که طعم و مزه خوبی هم دارد . ما چندین سال است که رب را خودمان تهیه میکنیم و اصلا گردو و بادام مغز شده آماده استفاده نمیکنیم و به قول آقای مهندس وقتی اینها را کم کم استفاده کنیم همیشه تازه تر می ماند و هر چقدر هم این مواد گران باشد گران تر از هزینه بیمارستان نیست و سپس خانم الهه این مورد را نیز یادآور شدند که هر کس در کنگره خدمتی می کند باید سربه زیر باشد و اگر کسی در کنگره با کس دیگری کار دارد اجازه ندارد وسط جلسه نظم عمومی را بهم بریزد باید از مرزبانی اجازه گرفته و آخر سالن با ایشان صحبت کند برای کادو گرفتن به جای شیرینی و کاکائو به همدیگر گز هدیه دهید هم مواد طبیعی بخورید و هم به بقیه هدیه دهید و برای هدیه گرفتن از عصاره جان خود ببخشید و چیزی که برای خود دوست دارید به دیگران هدیه دهید و این طبق آیه کلام الله است که هیچ وقت به خوبی نمیرسید مگر اینکه از چیزی که دوست دارید ببخشید.سپس خانم الهه عزیز از دوستان خواستند که در مورد دستور جلسه غذای ما دوای ما و دوای ما غذا

ماست مشارکت کنند .

همسفر زهرا :من هم از وقتی وارد کنگره شدم به فرموده آقای مهندس از فریز کردن مواد غذایی خودداری میکنم از سوسیس و کالباس خانگی استفاده میکنم همچنین در پخت کتلتم حتما نیازی به گوشت مدارم حتی سس مایونز و سس گوجه نیز خودم تهیه میکنم .

همسفر ثریا :من نیز قبل از ورودم به کنگره به اندازه 7 ماه سبزی فریز شده آماده میکردم اما بعد از آموزش های کنگره سبزی تازه استفاده میکنم . رب و لواشک خانگی درست میکنم از ماکارانی کمتر استفاده میکنم چون اگر جسم سالمی نداشته باشیم مجبوریم مدام برای درمان هزینه کنیم

همسفر پروین :من نیز بعد از ورودم به کنگره کلا نحوه غذا پختنم تغییر کرده . از فست فود استفاده نمیکنم .ورزش هم تاثیر زیادی در روحیه من گذاشته و بسیار بسیار خوشحالم که با دعای خیر شما عزیزان خدمت نشریات به من واگذار شده و از این بابت بسیار خدا را شاکرم .

همسفر سمیه : من نیز به خاطر موقعیت شغلی و اینکه همیشه فکر میکردم ممکن است زمان نداشته باشم از فریزر بسیار استفاده میکردم .خوشبختانه مسافر من زودتر از من این دستور جلسه را کاربردی کرد و از فریز کردن خودداری کردیم . همچنین بنا به فرمایش جناب مهندس هر میوه ای را در فصل خودش استفاده میکنیم .

همسفر فتانه : من نیز به جای نوشیدن چای از انواع دمنوش میوه ها استفاده میکنم .در کنگره یاد گرفتم که خودم با پوست میوه ها مایع ظرفشویی درست کنم . از مواد طبیعی که در فروشگاه طبیعت موجود است استفاده میکنم .

همسفر شهرزاد: من نیز به خاطر بیماری های ریوی و قلبی مسافرم در استفاده روغن بسیار مراعات میکنم و به جای استفاده از چای از دمنوش دارچین و سایر دمنوش ها استفاده میکنم و دوست دارم با کمترین امکانات بهترین مواد خانگی را خودم آماده کنم .

همسفر سمیه : سرعت هضم مواد مختلف در بدن متفاوت است پس بهتر است همه مواد و غذا ها را در ساعات خودش مصرف کنیم .

همسفر محبوبه : استفاده از چای ایرانی بسیار توصیه شده به طوری که هر لیوات چای بیشتر از 4 واحد آنتی اکسیدان نسبت به میوه ها دارد و متاسفانه چای های موجود در بازار فقط رنگ هستند.

خانم الهه عزیز فرمودند : جناب مهندس چندین سال پیش توصیه کردند که فقط از چای ایرانی شمال استفاده کنیدو چای ایرانی بهترین تصفیه کننده کلیه ها است . همسفران در خانه مسول تغذیه هستند و باید به جسم خود اهمیت بدهیم. به جای روغن از دنبه و روغن کنجد استفاده کنید به تغذیه فرزندانتان اهمیت دهید زیرا همین فرزندان آینده سازان کشورمان هستند .

همسفر ندا : از استادی شنیدم که تغذیه ارتباط نزدیکی با گروه خونی ما دارد و ما میتوانیم با شناسایی گروه خونی و تغذیه مناسب با آن حداقل از خوردن تغذیه های مضر جلوگیری کنیم .

خانم الهه عزیز ادامه دادند : که هر انسان طبعی دارد و باید متناسب با طبعش مواد غذایی مصرف کند ولی همه مواد غذایی در حد تعادل برای انسان مشکلی ایجاد نمیکند .

همسفر زهرا : جناب مهندس در یکی از سی دی ها فرمودند صبح ناشتا یک لیوان آب بنوشید از آن زمان به بعد من بهتر و راحت تر صبحانه میخورم .

خانم الهه عزیز ادامه دادند:هر چقدر در کنگره شخصی به مقام بالاتر میرسد افتاده تر و سر به زیر تر میشود همانند درخت نارگی که هر چه درخت بزرگتر شود سر به زیرتر میشود یا مثال جهان پهلوان تختی که گفت حتی وقتی که میخواستم مدال طلا را بگیرم متوجه شدم سرم را باید پایین بیاورم و فروتن باشم

پوریای ولی گفت : که عشقم به کمند است                       از دولت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی آموز اگر طالب فیضی                                       هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

پس در احترام گذاشتن به افرادی که در کنگره شال دارند بسیار دقت کنید و اما در ادامه در مورد سی دی آسیب شناسی مشارکت کنید .

همسفر منصوره:آقای مهندس در سی دی آسیب شناسی ابتدا در مورد مثلث فوضولی صحبت میکنند که در دوضلع راس دو فردی که با هم صحبت میکنند است و ضلع سوم شخص فضول که در مورد جریان بی اطلاع است . فضولی از فضل می آید و یعنی اظهارفضل کردن و این از نادانی و کم دانشی فرد است.آقای مهندس میفرمایند علم و دانش پیچیده نیست و نیاز به کلید دارد . ما هر روز قفل های زیادی به زندگی خود میزنیم که باید کلید آن را نیز پیدا کنیم . این یک دانش عام است .پس باید برای پیدا کردن بهترین کلید ابتدا صورت مساله را بدانیم . همانند صورت مساله اعتیاد که تا قبل از ندانستن درمانی نیز وجود نداشت . بعد از صورت مساله جمع آوری اطلاعات است و بعد از آن آسیب شناسی مساله.

همسفر سمیه :شکست در مسیر ،عملی نکردن به راه هاست . هر مشکلی کلیدی دارد . ما خودمان به زندگی خود قفل میزنیم پس باید بهترین کلید را نیز پیدا کنیم .هر کس در جهان خلقت برای خدمت خلق شده حتی یک درخت سیب . قبلا در کنگره یک سری افراد در کنگره همانند ویروس بودند ولی کم کم از کنگره دور شدند و لژیون ها تشکیل شد و جای آن افراد کارآمدی آمدند . هر مشکلی را آسیب شناسی کنید یعنی ببیند این کاری که انجام میدهیدچه مشکلاتی همراه خواهد داشت

همسفر ندا :بعد از صورت مساله، اجرای مساله و بعد آسیب شناسی مساله است .

همسفر مائده : در جامعه همه قفل سازند اما کلید ساز نداریم . صورت مساله اعتیاد باعث درمان اعتیاد شد . هر مشکلی باید آسیب شناسی و سپس به مرحله اجرا برسد و اگر صورت مساله صحیح نباشد اجرا هم صحیح نمی باشد . علم و دانش پیچیده نیست زمانی که ما بتوانیم کلید پیدا کنیم

همسفر فاطمه : برای هر کاری باید بتوانیم اطلاعات زیادی بدست آوریم بعد آسیب های آن را بشناسیم و سپس به مرحله اجرا در بیاوریم و من به خاطر منیتی که داشتم مساله را آسیب شناسی نمیکردم و با اینکه اطلاعات زیادی داشتم باز هم به مشکل میخوردم .باید از هر مساله آمورش درست بگیریم و ما خیلی وقت ها آموزش هایمان از ابتدا اشتباه بوده .

خانم الهه عزیز پیام 16 سالگی تولد آقای حکیمی را قرائت نمودندو فرمودند آقای حکیمی کل قطر کره زمین را مسیر اصفهان تا تهران پیمودند و ایشان برای نزدیک شدن به خود و خدمت به خود این کار را انجام میدادند سپس انتخابات دبیری صورت گرفت و جلسه با دعای گرم اعضا به پایان رسید .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
به نام قدت مطلق الله 
لژیون همسفران عشق با استادی سر کار خانم الهه در ساعت ۱۷ شروع به کار نمود.
کساتی که در کنگره رها میشوند و بیرون میروند ولی جایی نمیگویند مصرف کننده بوده اند و رها شده اند هم به خود و هم به کنگره خیانت کرده اند چون رهایشان در کنگره را هیچ پنداشته اند..
در ابتدا استاد گرامی اینگونه فرمودند که :سلام دوستان الهه هستم یک همسفر .خدا را بار دیگر شاکرم که در این جایگاه قرار میگیرم حال من به حمدالله خوب است و امیدوارم حال شما هم خوب باشد و در ادامه رهایی خانم فتانه را به ایشان تبریک گفتند و گفتند که مهرماه پیمان بسته اندو هفته گذشته نشان پیمان را گرفته اند .استاد عزیز گفتند دستور جلسه امروز کمک کنگره به من و کمک من به کنگره هستش و گفتند خیلی ها به کنگره می آیند و وقتی حالشان خوب میشود و رها میشوند از کنگره می روند و یک سری دیگر ورزشکار هستند ودر زمین ورزش راکبی بازی میکنند و اگر این آدم برود در تیم راکبی ایران بازی کند و نگوید قبلا یک مصرف کننده بوده است هم در حق خودش خیانت کرده وهم در حق کنگره چرا چون این آدم در کنگره رها شده است ولی این رهایی را هیچ میبیند . استاد گفتند اگر کسی در کنگره خدمتی میکند به خودش کمک میکند و کسی که به کنگره می اید و خودش و زندگی اشوبش به ارامش میرسد نمی تواند چشم پوشی کند و میگویند که آقای مهندس در سی دی نگاه می فرمایند که ادم ها سه دسته اند که این سه دسته مثل یک‌مثلث هستند یک دسته که بله و چشم میکنند و یکه دسته دیگر که هیچ چیزی نمیگویند و دسته دیگر که حرفی نمیزنند ولی خدمت میکنند ‌. کسانی که در کنگره خدمت میکنند چه دبیر لژیون و چه دبیر جلسه و.....همه موظف هستند سر ساعت در کنگره حاضر شوند و به وظیفه خوشان عمل کنند . اقای مهندس می فرمایند که در کنگره ساعت اختراع شده یعنی باید در  کنگره وقت شناس باشید باید اگر دبیر لژیون هستید سر ساعت در کنگره حاضر شویدشما باید بدانید که اگر کسی بیرون از کنگره به شما اهمیت نمیدهد در کنگره خواهر لژیونی دارید که نگران شما باشد یک راهنما دارید که نگران شما باشد مثلا آقای مهندس که روزی ۱۲۰ رهایی می دهند ۱۲۰ بار باید بایستند وو ۱۲۰ بار بنشینند و صبح صبحانه نخورده در استخر رهایی می دهند و هم در آکادمی رهایی می دهند و بعد هم باید اعلام سفر کنند . ودر ادامه خانم فتانه درباره رهایی  مشارکت کردند و گفتند که من همیشه برای  گذاشتن دلنوشته در سایت خیلی نیروهای بازدارنده ایجاد میشوند و برای  رهایی هم همین اتفاق افتاد و من روز قبل از اینکه برای رهایی برویم پسرم مریض شد و در بیمارستان بستری اش کردند ولی خدا کمک کرد و حدود چهار صبح  پرستار گفتند که پسرتون فردا صبح مرخص میشود واین از معجزات کنگره است


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 15 دی 1396 :: نویسنده : همسفر مائده

این  دلنوشته که می نویسم از روزهای خیلی نه چندان دور است. روزهایی بود که خیلی آشوب داشتم مدام از همه شکایت می کردم چرا من باید با یک مصرف کننده زندگی کنم وهمه تقصیرات را به عهده  دیگران  به غیر از خودم می انداختم. تا اینکه با کنگره 60 آشنا شدم آنجا بود که معنی آرامش و محبت را لمس کردم وفهمیدم هر کسی باید به فکر اعمال و کارهای خودش باشد.خیلی سخت بود اوایل این حرف را نمی توانستم هضم کنم فقط از کمک راهنمای  خودم می پرسیدم چگونه حال من خوب می شود چرا من هنوز آرامش ندارم ودر جواب بهم گفتند فقط سی دی ها را گوش کن و از روی آن بنویس و بعد به حال خوش می رسی.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 14 دی 1396 :: نویسنده : همسفر مینا
به نام خدایی که در این نزدیکی است .من قبل از اینکه به کنگره بیایم فکر میکردم من بدبخت ترین آدم روی زمین هستم و همیشه به خدا به خاطر زندگی که داشتم گله می کردم که خدایا من به عدالت تو شک دارم تو اصلاً عادل نیستی که اینهمه مشکل را سر راه من قرار دادی و سر نوشت من را با یک معتاد قلم زدی ولی حالا بعد از یک سال که به کنگره می آیم فهمیدم خدا خیلی هم عادل است و مشکل اصلی زندگی من خودم بودم و نه هیچکس دیگر. اگر مشکل مسافرم فقط اعتیادش بود من صد مشکل بیشتر از او داشتم مثل نگاه اشتباهم که مسافرم را فقط از زیر یک زره بین نگاه میکردم و هیچوقت این زره بین را به طرف خودم نگرفتم که خودم را ببینم و این از منیت زیادی که داشتم بود .حالا فهمیدم که من قبل از این نه همسر خوبی برای مسافرم بودم  و نه مادر خوبی برای دخترم و امیدوارم بتوانم با آرامشی که از کنگره گرفتم  جبران کنم و هم همسر خوبی برای مسافرم باشم و هم مادر خوبی برای دخترم .                نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 13 دی 1396 :: نویسنده : شهرزاد بصیری

به نام قدرت مطلق

یاد الله در هر جا ، یاد خود از قطره به اقیانوس است
دوشنبه 10 مهر ماه 1396 لژیون همسفران عشق به استادی خانم الهه
دستور جلسه : سی دی خوی وحشی ، سی دی نگاه و گذری کوتاه بر دستور جلسه هفتگی " جهان بینی ورزشی "
ادامه گزارش لژیون 1396/10/11

از بودن در کنگره نهایت استفاده را باید بکنید نهایت استفاده یعنی نهایت خدمتی را که می توانید انجام دهید ؛ اگر از این بودنتان استفاده نکنید مثل همان گردبادی است که اول ، همه چیز را به داخل خودش می کشد ! وقتی آدم ها سبک باشند ، چیزی جمع نکرده باشند ، خدمت نکرده باشند گردباد پرتشان می کند بیرون ، اگر شما می آیید و قدر این صندلی را می دانید بایستید ، محکم باشید ، خدمت کنید و انرژی بگیرید ...


ادامه مطلب


نوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، سی دی نگاه،
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 13 دی 1396 :: نویسنده : شهرزاد بصیری

به نام قدرت مطلق

یاد الله در هر جا ، یاد خود از قطره به اقیانوس است
دوشنبه 10 مهر ماه 1396 لژیون همسفران عشق به استادی خانم الهه
دستور جلسه : سی دی خوی وحشی ، سی دی نگاه و گذری کوتاه بر دستور جلسه هفتگی " جهان بینی ورزشی "


از بودن در کنگره نهایت استفاده را باید بکنید نهایت استفاده یعنی نهایت خدمتی را که می توانید انجام دهید ؛ اگر از این بودنتان استفاده نکنید مثل همان گردبادی است که اول ، همه چیز را به داخل خودش می کشد ! وقتی آدم ها سبک باشند ، چیزی جمع نکرده باشند ، خدمت نکرده باشند گردباد پرتشان می کند بیرون ، اگر شما می آیید و قدر این صندلی را می دانید بایستید ، محکم باشید ، خدمت کنید و انرژی بگیرید ...


ادامه مطلب


نوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، سی دی خوی وحشی،
لینک های مرتبط :

روز دوشنبه مورخ96/10/4 لژیون همسفران عشق با دستور جلسه جشن همسفر و وادی چهارم با حضور اعضا راس ساعت شروع به کار کرد.

 در ابتدا استاد عزیز خانم الهه این چنین آغاز سخن نمودند:

سلام دوستان الهه هستم همسفر:خداوند متعال و مهربان را بسیار تا بسیار سپاس گزارم که اجازه داد در جمع دوستان عزیز باشم.هفته همسفر را به همه شما تبریک میگویم ان شاالله به همه ی شما خیلی خوش گذشته باشد.امیدوارم که کادو های خوبی برای خودتان خریده باشید. چون قرار شد اولین کادو را هرکسی برای خودش بخرد که حال خودش خوش شود و کاری به اینکه مسافرانتان برای شما چه می خرند را نداشته باشید.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 2 دی 1396 :: نویسنده : شهرزاد بصیری
مصاحبه با کمک راهنمای محترم خانواده ، خانم ریحانه 

از تو حرکت ، از خدا برکت 

پذیرفتن وادی چهارم به من کمک می کند که مشکلاتم را گردن این و آن نیندازم ؛ من خودم در زندگی با هر مشکلی مواجه می شدم بیشتر بر گردن مادرم می انداختم و می گفتم مقصر اوست که من الان دارم در زندگی ام اینقدر اذیّت می شوم چون واسطه ازدواج من و مسافرم  مادرم بود و همیشه نسبت به مادرم و اطرافیانم روحیه طلبکارانه داشتم ! هر چه مشکل داشتم ...


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، مصاحبه مرتبط با وادی چهارم،
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو