همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر

به نام خداوند جان وخرد

 

.امروز دوشنبه راس ساعت5جتسه به استادی خانم الهه اغاز به کار نمود.               

 هرانچه راکه نمیتوانید به ان برسید به بهترین نحو به ان برسید وامیدوارم برای من هم دعا کنید .

سلام دوستان الهه هستم همسفر .ضمن قبولی طاعات وعبادت تکاتک شماها .بچه هاروز های بنجشنبه که نمیایید اینجا حال وهوای خاصی دارد ودر این ایام ماه مبارک رمضان افطاری هم میدهند  وواقعا لذت خاصی دارد چون همه دور هم هستیم امیدوارم سعی کنید بنجشبه ها هم بیاییدتا همگی دور هم باشیم وشما هم لذت ببرید .از بچه هایی که روزهای بنجشنبه امدن میخواهم مشارکت کنند.خانم مریم.سلام دوستان مریم هستم یک همسفر روزهای بنجشنبه که اینجا افطاری میدهند موقعی که اذان میگویند من حس میکنم داخل حرم اقا امام رضا هستم وخیلی حس خوبی دارم بنظر من خیلی دعاها مستجاب میشود چون داخل این جمع هستیم انشالا قسمت همه بشود .ممنون. خانم زهرا: سلام دوستان زهرا هستم همسفر .من خیلی وقت بود که بنجشنبه ها نیامده بودم وقبلا وقتی می امدم اینجا ودعای قبل افطار را میشنیدم خیلی لذت میبردم وخداراشکر این هفته قسمت شد وامدم خیلی جاتون خالی بود ماهمه دور هم بودیم واز مشارکت های همسفران ومسافران لذت بردیم .جمعیت زیاد بود وحس خیلی خوبی همه داشتند.انشالا قسمت بشه وشماها هم بیایین .خانم سمیه : سلام دوستان سمیه هستم همسفر .من هم کلا بنجشنبه ها قبل ماه مبارک هم می امدم ولی الان یه حس وحال خودش را داره انگار بنجشنبه ها یه جایی دعوتم وحس زیبایی دارد وروز بنجشنبه را اختصاص دادم به اینجا .وقتی میام واین همه مسافر رها شده با حال خوش در کنار همسفرش میبینم حس زیبایی است واین حس گفتنی نیست فقط بیاین واز این حس خوش برخوردار بشوید .خانم زهرا..سلام دوستان زهرا هستم همسفر . بچه ها اینجا موقع افطار حس وحال وهوای خاص خودش را دارد که گفتنی نیست وصفش به زبان نمی اید امیدوارم بیایین تا این حس خوب را نصیب خودتان کنید.

 حال خانم الهه خواستن در مورد ایام ماه مبارک رمضان اعضا مشارکت کنند.

 خانم سمیه: ماه رمضان امسال برای من ماه بسیار زیبا بودچون با نماز وروزه شروع شد ومن توانستم با ایه های قران وبیام های قرانی اشنا بشوم واز یکایک ان ها درس بگیرم وبه حال درونی خوبی رسیدم واحساس میکنم اتصالم با خدا خوب شده والان این ماه را به خوبی درک میکنم وخدا راشکر میکنم که از برکت کنگره واقای مهندس وخانم الهه توانستم با این ایام وخدای خودم بهتر اشنا شوم .

خانم بروین:سلام دوستان بروین هستم یک همسفر .ماه مبارک رمضان ماه بزرگی است من همیشه روزه میگرفتم ولی سال هایی که با کنگره اشنا شدیم خیلی فرق دارد ومن ومسافرم دعا گوی این مکان وراهنمای خودمان هستیم واز زمانی که مسافرم رها شده بهترین ماه رمضان را داشتیم ووقتی بلند میشویم و دعای سحر را گوش میدهیم واز انرزی باللای این دعا بهره میبریم ولحظه سحر دعاگوی تکااتک بچه های اینجا هستم به خصوص اقای مهندس وخانم الهه عزیزم

.شیرین:سلام دوستان شیرین هستم همسفر .خدارا شکر منم 8 ولی در این ایام تمام مزه ها راحس میکنیم وانگار برایمان طعم ها متفاوت هستن وفرق دارند.خانم طاهره ..سلام دوستان طاهره هستم همسفر .من قبل اینکه بیام کنگره وقتی روزه میگرفتم معده ام خونریزی میکرد ولی الان نه وبا تغییراتی که در ذهنم بوجود امد توانستم بدون هیچ مشکلی روزه بگیرم والان که قران میخوانم معهنی قران را میفهمم وبرای خودم کاربردی کردم .

استاد خانم الهه :.بچه ها این نکته خیلی جالب بود که شیرین گفتند که ما الان طعم غذا ومیوه ها وچیزهایی که میخوریم را میفهمیم وقبلا نمیفهمیدیم چون الان جهانبینی را داریددرست میکنید ووکسانی که جهان بینی ان ها درست بشود حسشون هم باز میشود ومزه ها را درک میکنند .بچه ها کسانی  میتوانند روزه بگیرند وحالشان خراب  نمیشود که ذهن سالم داشته باشند وغذا ومایعات مختلف مهم نیست برای روزه دار بلکه ذهن سالم مهم است وکسانی که نمیتوانند روزه بگیرن بخاطر غذا ومایعات نیبست بلکه بخاطر ذهن شان است کسانی که جهان ذهنشان ارام باشد میتوانند واین ها اگر بدترین خبر هم بهشان برسد همچنان ارام هستن وجهان ذهنشان سالم وخوب هست .زمانی که یک اتفاق برای کسی می افتد به شماجه بله شماتاجایی میتوانید همیاری کنید که خودتان سالم باشین نه اینکه خودتان هم الان نیاز دارین حالتان خوب بشود .بچه ها هر چیزی وهر اتفاقی فلسفه دارد واگر اتفاقی برای کسی می افتد زمان این است که رشد کند بس شما به حال خودتان کمک کنید نه بقیه .درضمن چیزی که روزی شما باشد خودش می اید ونیازی نیست شما به دنبال ان بوید برای مثال شوهر شما هروز وهر هفته بدون اینکه شما بگید رزق وروزی شما را می اورد بنابراین هیچ چیز زوری نیست مثلا خدمت حتی خدمت هم زوری نیست بلکه حودش می اید وهرچیزی که روزیتان باشد خودش می اید. حال بچه ها مشارکت کردند

.زهرا: سلام دوستان زهرا هستم همسفر .خدارا به اندازه تک تک قطره های بارانش سباس میگویم بخاطر اینکه این ماه را بخاطر سلامتی ما قرار داد وما توانستیم دور سفرهای زیبای افطار به صورت دسته جمعی جمع شویم وهرجا هستیم به هفطار خودمان را میرسانیم وسعی میکنیم در این ماه عبادتمان درست باشد وحتی نمازی را قضا نکنیم وحتی شده چند ایه از قران را در این ماه میخوانیم .

 خانم ثریا :سلام دوستان ثریا هستم همسفر .من قبلا برایم روزه گرفتن خیلی سخت بود ولی الان عالی است روزها واصلا اذیت نمیشوم وبه حس وذهن ارامی رسیدم وخدا راشکر میکنم که ما همه به خوبی مطیع کنگره شده ایم ومن به چشم برکت کنگره را دیدم .خانم الهه ..کسانی که میخواهند به راه راست وارامش برسند باید در راه راست قدم بردارند وکسی که میخواهد به حال خوش برسد یک راه بیشتر ندارد اموزش بگیرد وخدمت کند وقتی درست اموزش ببینی درست هم خدمت میکنی وکسی که خدمت نکند خود به خود خودش  از کنگره بیرون میرود هرکسی که امد واستفاده کرد و وارد گرد باد شد وتوانست بماند خوب است وهر کس هم نتواند برتاب میشود به سمت بیرون .هرکاری هستبکنین تا بتوانید بمانید انجام دهید تاحال خودتان هم خوب بشود وسطح انرزیتون بالا برود .  اکنون سراغ دستور جلسه که موضوع ان سرنوشت هست میرویم .


شیرین : سیدی سرنوشت میگوید ماهمه خوب هستیم ومیگوید وقتی نا امید ی هرچه فکر منفی هست به ذهن ما می اید وهمه این اتفاق ها را گردن سرنوشت میزاریم ومیگوید این خواست سرنوشت نیست بلکه سرنوشت را خود فردمیسازد وخداوند عالم حتی کوچکترین چیز راهم با نظم افرید.

و گفتن از یک بزرگوار و یا دانشمند هم که سوال کنید چه گونه به اینجا رسیده است میگوید با تلاش رسیدم و هیچوقت تنبلی نکرده .

میگویند هر چیزی را صریح و راحت به کسی نگویید چون شاید فرد هنوز جنبه را ندارد .ایشان میگوید یک فرد همیشه چاق نبوده بلکه هر چیزی را خورده و چاق شده و بعد میگوید سرنوشت من است در بدن انسان یک بروتیینی وجود دارد وقتی یک قسمت از بدن ضربه ببیند و مشکل داشته باشد فورزی به کمک ان می اید تا ان قسمت درمان بشود .

تقدیر چیزی نیست که روی بیشانی کسی باشد و فرمان الهی در شرایط خاصی اجرا میشود .فرمان الهی برای افراد خاص هم ارائه میشود .

منصوره : سلام منصوره هستم همسفر سرنوشت  خاص را افراد خودشان رقم میزنند در زمان حال خودش انجام می دهد و در زمان اینده گریبان گیرش می شود و میگوید  این سرنوشت من است هم تقدیر الهی را داریم و هم فرمان الهی ولی فرمان الهی برای افراد خاص مانند افراد خاص مانند بیامبران است ولی تقدیر برای افراد است .

ندا: سلام ندا هستم یک همسفر . تقدیر و سرنوشت به خواست ما است و یک دایره مانند است و ما دوران هستیم و دوباره برمیگردیم . با گریه و زاری چیزی درست نمیشود و تا در مسیر قرار نگیریم نمیتوانیم چیزی را عوض کنیم و با افسوس نه تنها کاری درست نمیشود بلکه خود را هم مایوس و ناامید میکنید بس در راه قرار بگیرید .

زهرا:سرنوشت را خوب یا بد خودمان رقم میزنیم و در اینده به ان میرسیم و اگر کارکرد ان خوب باشد ادم را بالا میبرد ولی اگر کارکرد خوب نباشد به جای نمیرسیم اگر از ضد  ارزش ها دوری کنیم مقام خودمان را بالا میبریم و ارامش ان را هم خودمان میگیریم .

استاد خانم الهه: چند نکته مهم هست که باد گفته شود

1 : حداقل دو بار دستور جلسه ی اقای امین را بخوانید دستور جلسه (که چی) را بخوانید نکته جالب که گفته اند این است در ایران برای هر فرد سرانه اب 300 تا 400 لیتر مشخص شده است یعنی هر فرد 400 لیتر اب مصرف میکند در صورتی که ما در یک کشور خشک و بیابانی هستیم ولی انگلستان که کشور بر ابی است سرانه ی اب هر فرد 100 لیتر است که از ان 100 لیتر به نحو احسن  استفاده میکنند . ایشان خیلی در دقت و صرفه جویی اب توصیه نمودند .

2: فصل گرما وتابستان است و خوردن گرمک فراوان. ایشان خواستن تخمه های گرمک را در یک نایلون بگزارند و بعد در سطل زباله بیندازند که اب و بو و ... راه نیافتد .

استاد خانم الهه خواستن از بچه ها که در مورد که چی  مشارکت کنند  در ادامه گفتند وقتی از تاریکی به روشنایی قدم بردارید که چی ها هم به سمت روشنایی میرود و از حرکت ظلمت حرکت کند و به روشنایی برسد .

خانم زهرا : سلام زهرا هستم یک همسفر . که چی که من کمک نکنم من کمک میکنم که به حال خوش برسم و خبر های خوب به من برسد .

خانم ثریا : در مورد فوضولی کردن در کار کسی میگویم و راحتی و ارامشی که دارم .که چی کسی چه کاری کرد که چی کسی چه چیزی گفت به شما چه کسی چه کار میکند چه میخورد و.. به من ربطی ندارد ما خیلی زرنگ هستیم به زندگی خودمان برسیم.

خانم سمیه : من خیلی که چی و چرا داشتم و خدا را شکر میکنم که این دستور جلسه را گوش دادم و فهمیدم به من ربطی ندارد و شاید یک خیری و حکمتی در هر کاری هست و برای هر چیزی چرا نگویم چون شاید خیر است .

خانم شهرزاد : .سی دی نوشتن : نوشتن سی دی خیلی وقت مبگیرد و من همیشه وقتی مینویشتم خیلی به دلم مینشست و قران نمیتوانم زیاد  بخوانم چون عربیش را نمیفهمم و ترجیح میدهم به جای ان سی دی گوش بدهم  چون اقای امین میگوید اگر صد ایه از قران را بخوانیم و انجام ندهیم کافی است سی دی گوش دهید و دو بیام ان را یاد بگیرید و انجام دهید برای همین من زمان ازادم را به سی دی گوش کردن میبردازم.

خانم الهه : بچه ها نماز خوانده و روزه گرفتن به ما رزبطی ندارد ما اینجا ستاد امر معروف و نهی از منکر نیستیم  و فقط روزه را بخاطر سلامتی خودتان میگیرین و ما اصراری برای چیزی نداریم هر موقع وقتش باشد خودتان انجام می دهید .

خانم طاهره : وقتی ما در مرحله ی نفس لواراه باشیم اگر سوالی برای ما بیش بیاید بهتر میتوانیم حلش کنیم و که چی های که برایمان بیش می اید را با دانایی های خودمان حل میکنیم و وقتی دانایی بالا برود که چی ها هم حل میشود.

و بعد از مشارکت بچه ها مراسشم دبیری را انجام دادیم و دعا خواندیم حال خانم الهه سی دی جلسه ی هفته ی اینده که سی دی بردازش است را معرفی کرد و در اخر باز هم مصرف اب را یاد اوری کردند.

 

 

 

 

نوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 25 خرداد 1396 11:00 ب.ظ
خدا قوت
به سبزی دشتها جوان و جاوید باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو