همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر

لژیون روز دوشنبه مورخ 20/10/95 با دستور جلسه سی دی مقاله با حضور گرم اعضا شروع به کار کرد.


خانم الهه اینگونه آغاز سخن نمودند:خدای متعال را بسیار بسیار سپاس گزارم که اجازه داد بار دیگر با همدیگر باشیم.انشالله حال همه ی عزیزان خوب باشد٬حال من هم بسیار خوب است.همسفر شهرزاد هفته پیش استاد نیک آباد بود ومن بهشون تبریک میگویم.سپس خانم الهه عزیز برگه های خدمت مالی را به بچه های لژیون تقدیم کردند وپیامی را که روی آنها بود را قرائت کردند:

                                                  بسم الله الرحمن الرحیم

                              حقیقت درادامه در اعمال نقاب از رخ برمی گیرد

 

انجام ها انجام می گیرد٬در حرکت خود هیچ تردیدی راه ندهید که مسافرین دیگر در تکمیل سقف های مرفوع با شما همنوا خواهند شد٬فرّ انسانهای  بر باد رفته و در خاکسترها  مدفون شده مانند گنجی  به صاحبان اصلی آنها پس داده خواهد شد مشروط به اینکه خود راطلب نمایند.

وخانم الهه این پیام زیبا را اینگونه بیان کردند:آنچه حقیقت است با حرکت کردن شما روشن می شود.آن چیزی که قرار است انجام بگیرد انجام می شود پس هیچ تردیدی راه ندهید که مسافرین دیگر در تکمیل سقف های مرفوع با شما همنوا خواهند شد٬ عظمت انسان های برباد رفته ودرخاکسترها مدفون شده مانند گنجی است که به صاحبان اصلی آنها پس داده خواهد شد٬ مشروط به اینکه خود آن را طلب کنند.

در ادامه خانم الهه فرمودند :حرمت کنگره 60 :کنگره مکان مقدس وامنی است که هرشخص با ورود در این مکان باید حرمت آن را حفظ نماید.دروغ گفتن٬علیه شخصی سرزنش کردن ٬حرف یکدیگر را قطع نمودن ٬الفاظ ناشایست بیان کردن٬در جلسه بدون اجازه سخن گفتن٬بحث سیاسی نمودن٬بدون اطلاع و هماهنگی پولی را دریافت وپرداخت کردن ٬از لباس وپوشش نامناسب استفاده کردن٬بدون مجوز راهنما تلفن دادن یا تلفن گرفتن ویا هرگونه ارتباطی بیرون از کنگره از مواردضد ارزش وضد اخلاقی می باشد٬برتمامی اعضا فرض است که حریم فوق الذکر را محترم شمارند و برمسولین واجب است که از وقوع این اعمال جلوگیری نمایند در ضمن خواهشمند است با سهل انگاری و عدم مراقبت از لوازم شخص کیف یا موبایل خود فضای امن کنگره را ناامن و مسموم نفرمایند.حال این سوال پیش می آید :کسانی که حتی قادر نیستند از لوازم٬کیف یا موبایل شخصی خودشان مراقبت نمایند چگونه می توانند از زندگی خود مراقبت نمایند؟.کنگره60

خانم الهه:وقتی پیام یاحرمت خوانده می شود باید سکوت کنی و در جای خود بمانی چه ایستاده و چه نشسته .هویت افراد را نباید بیرون از کنگره فاش کنیم  ودر ادامه به همسفران توصیه کردند که روزهای جمعه در ورزش صبحگاهی شرکت داشته باشند واین نکته را یادآوری کردند که نزاکت و نظافت داشته باشیم و اینگونه تعبیر کردند که نزاکت:حفظ آراستگی کلام وادب در کلام٬نظافت:حفظ آراستگی صورت و لباس.

آقای مهندس این هفته در مورد وادی 5صحبت کردند وگفتند:ما زمانی پندار نیک٬گفتار نیک وکردار نیک داشتیم ولی الان میگوییم پندار سالم ٬گفتارسالم وکردارسالم واین یعنی:حالا که مابه کنگره آمدیم با خواهر لژیونی خودم میتوانم دوست شوم و به خانه اوبرویم ویا به او پولی قرض دهیم واین می شودپندار به ظاهر سالم.چرا؟چون وقتی بیرون از کنگره رابطه داشته باشیم این رابطه مشکل ساز می شودو ظاهر خوبی نداردپس پندار سالم یعنی تفکر سالم وگفتار سالم یعنی کلامی که از دهان خارج میشود باید سالم باشد.ما نباید تجسس ٬قضاوت وتهمت بزنیم و باید از ضدارزش ها دوری کنیم‏.

همسفر شهرزاد:از استادی هفته قبل درشعبه نیک آباد صحبت کردند.هفته پیش خیلی خوب بود و من از شعبه آنها خیلی انرژی گرفتم٬صمیمیت خیلی خوبی بین آن ها بود ومن خیلی آموزش گرفتم.

در ادامه سی دی مقاله:

همسفر زهرا و همسفرطاهره:آقای مهندس در سی دی مقاله میفرمایند:امروز میخواهم در مورد اعتیاد مطالبی در سطح بین الملل مطرح کنم.حدود هشت سال پیش بود که با آقای ویلیام وایت که یک دانشمند بزرگ بود و در دهه اخیر به عنوان بزرگترین محقق و تاریخ نویس تاریخ اعتیاد در آمریکا شناخته شده است آشنا شدم.وایشان از من خواستند که در کنفرانسی در آلمان شرکت کنم.وقتی وارد آن مکان شدم همه با دقت به  صحبت های آقای ویلیام گوش می کردند .پس از مدتی مکاتبه را با آقای ویلیام شروع کردم و صورت مسئله اعتیاد ٬ راهکارهای مناسب و درمان اعتیاد را فرستادم و استقبال نکردند بعد از آن وادی هارا فرستادم که خیلی استقبال کردند وبیان کردند که زنان و مردان کشور ما به این مطالب خیلی احتیاج دارند.واینگونه بود که 14 وادی رافرستادم وبعد ازچند مصاحبه با من وب سایتی را درنظر گرفتند ومطالب را در آن قرار دادند ومقالات من چاپ شد ودر مورد کنگره و راهکارهای اعتیاد صحبت شد.

آقای مهندس میفرمایند:اگربخواهیم اعتیاد درمان شود فقط یک راه وجود دارد و آن علمی است که باز سازی سیستم ایکس درآن صورت می گیرد و ناقل ها را به حالت تعادل می رساند .ومامیدانیم که اعتیاد یک بیماری جسمی و روانی است وحالت تعادل فرد را از طریق سیستم ایکس مختل میکند.

درسال 1998 جمعیت ریکاوری تاسیس شده و الان بیش از 4000 نفر در 38 نقطه کشور درحال فعالیت هستند وآقای مهندس تجربیات خود رادر اختیار این مردم قرار  دادند تا به رهایی ودرمان برسند.

پس از آن این نکات را بیان نمودند:افراد در کنگره سه سفر را طی می کنند٬از مصرف مواد مخدر تا قطع آن که سفر اولی ها می شوند٬از قطع مواد تا رسیدن به خود سفردومی ها و ازرسیدن به خود تا رسیدن به خالق می باشد که برای درمان می گوییم حتما باید دوسفر اول را طی کنیم ودر کنگره به عالی ترین حالت ممکن برسیم.

همسفر زهرا.ن:در کنگره یک سری آموزش هایی میبینیم مانند بخشش ومن بخشش را جایی فهمیدم که به سی دی بخشش چندبار گوش دادم .

خانم الهه:شما هر خدمتی که میخواهید داشته باشید باید خودتون رو به درجه بالایی برسونید واین را بدانید که هیچ چیزی خوشایند تر از این نیست که رهجوی شما به رهایی برسه وامیدوارم در سال 96 هم سال خیلی خوبی داشته باشیم و هرچیزی که اراده کنید و با تمام وجود بخواهید روبهش برسید.در مورد وادی 5 باید در جهان هرچیزی که میخواهیم رو تصویرسازی کنیم واعتقاد داشته باشیم که به آن می رسیم.

همسفرطاهره:مسئله ای برایم پیش آمده بود ومن وادی 9 را خیلی خواندم ودر آن نوشته بود مسائل ضد ارزشی مثل درختی هستند که میوه هایش همه تلخ وزهراگین هستند واگر بخواهیم میوه هایش شیرین شود باید تمام شاخه ها اصلاح شود وباید از تمام مسائل ضدارزش پرهیز کنیم.

همسفر شهرزاد:خاص بودن متد درمانی کنگره 60 از نظر ویلیام وایت به دلیل ترکیب بیولوژیکی وروانشناسی اجتماعی وفهمیدن اعتیاد و ریکاوری از اعتیاد است.این ریکاوری همان بازسازی واحیا است.

خانم الهه:جسم یعنی فیزیولوژی ٬جهانبینی یعنی طرز تفکر٬ روان یعنی خلق وخو وریکاوری یعنی بهبود انسان ها وآقای مهندس می فرمایند یک سال بعد از درمان به کنگره بیاید تا جهانبینی شما قوی بشود وریکاوری تان قطعی شود.

لژیون با دعای خالصانه اعضا به پایان رسید.

دستور جلسه هفته آینده :سی دی میزبان

نوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 14 شهریور 1397 08:10 ب.ظ
چه زیبا
چهارشنبه 14 شهریور 1397 08:10 ب.ظ
چه زیبا
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو