همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : همسفر زهرا(ک)

به نام خدا

سی دی شفا آقای مهندس دژاکام

امروز 26/2/95 لژیون عشق به حمد خداوند برگزار شد و خانم الهه استاد شعبه امین گلی بودند و بچه ها به راهنمای خانم زهرا و خانم افسون لژیون را آغاز کردند .خانم افسون از بچه ها خواست مشارکت کنند.

خانم فاطمه ادامه داد در این سی دی آقای مهندس در مورد غذاها و چیزهایی که برای انسان ضرر دارد صحبت می کنند.

یکی از موارد ناسالم بودن غذاها ،شیمیایی بودن آنهاست. وظیفه ما حذف کامل این عوامل در غذاها است وهمچنین غذاهایی که در اثر الکترومغناتیس درست میشود. با دنبال کردن یک شیوه سالم همیشه سلامتی ما برقرار است و از شکر، شرینی، مارمالاد، ماستی که از نشاسته درست میشود (زیرا نشاسته باعث از بین رفتن ویتامین c  موجود در ماست میشود.) از بیسکویت، بستنی ، شربت هایی که با شکر درست می شود، و موادی که نگه دارنده دارند دوری کنید و بهترین را جایگزین کنید.

بعضی مواقع به جسم اصلا اهمیت داده نمیشود یعنی در مورد معنویات صحبت میکنند، در معنویات میخواند به درجه بالا برسند ولی به جسم خود اهمیت نمیدهند و بعضی مواقع میگویند که این جسم جهنمی است یعنی بعد از مردن از بین میرود و ما نباید به آن بقا دهیم و هر چه این جسم سختی بکشد ما به درجات معنوی و بالا برسد در حالی که کاملا اشتباه است و در بعضی مقاطع روزه گرفتن ما ار به مسخره میگیرند و فکر میکنند روزه گزفتن ما یکی از ریاضت کشیدن هاست که این روزه برای بدن انسانها ضروری است که بعد از یازده ماه یک ماه روزه بگیرم چون سیستم بدن به هم میریزد و برای سیستم بدن ما نیاز است که بعضی ها چله نشینی میکنند و خرما میخورند که آقای مهندس میفرمایند این کاملا سیستم بدن را به هم میریزد و ضررهای خیلی زیادی دارد.

ما در کنگره مسئله جسم،روان و جهان بینی را داریم و من نمیخواهم به شما درس بدهم و اینها در تخصص من نیست. عامل سرطان را در تغذیه ناسالم دانسته اند پس وظیفه دکتر این است که دردهای ناعلاج را درمان کند، میفرمایند بدن ما از خاک تشکیل شده و هرآنچه در خاک وجود دارد در سلولهای بدن ما هم وجود دارد مثل منیزیوم،پتاسیوم،آهن، کلسیم و ... وجود دارد پس ما باید از غذاهایی تناول کنیم که این نیازهای بدن را رفع کنند و ایشان اشاره کردند به اینکه اگر هرشخصی در هفته دوبار یک قاشق چایخوری آبلیموی تازه مصرف کند هیچگاه سرطان نمیگیرد.

واشاره کردند به موادی که تااریخ مصرف دارند که اینها همه سم است و هر چه تاریخ مصرف بیشتر باشد خطر هم بیشتر است مثلا شیر اگر 24 ساعت بیرون بماند خراب میشود ولی چه ماده ای به شیر میزنند که یک سال هم بماند خراب نمیشود و یا آرد که سبوس آن را گرفته و فقط نشاسته آنرا مصرف میکنند که نشاسته ام برای بدن مضر است و بعد از مصرف مدام شخص به مشکل روده برخورد میکند و میده هایی را که با کود شیمیایی پرورش میدهند مثل توت فرنگی که از اندازه طبیعی بیشتر است و برای بدن ضرر دارد و در مورد کم خونی هم توصیه میشود که جگر و تخم مرغ و پروتئین های حیوانی را مصرف کنید در صورتی که کم خونی حاد نباشد.

خانم مریم ادامه ددند که ساختمان بدن خیلی حساس است و به راحتی آنرا خراب نکنیم وقتی میگوییم بدن از آهن و منیزیوم تشکیل شده وقتی آهن کم شود بدن دچار کم خونی میشود، آهن زنگ زده به خوبی جذب بدن میشود و در قدیم آب آهن را میخودند و یک میخ زنگ زده را داخل یک سیب ترش یک شب تا صبح میگذاشتند و بعد آنرا سیب را میخوردند.

 وقتی منیزیوم کم شود خستگی،افسردگی،حساسیت به صداها و بی خوابی و لرزش دست ها را دارد و دچار آشفتگی میشود در مور سیگار و قلیون میفرمایند که مواد مفید بدن را از بین میبرد.

پس گردو،فندق و بادام دارای منیزیوم هستند. و غذا خوردن فقط لذت بردن و شکم پر کدن نیست باید مواد لازم بدن تامیین شود.

ساقه چغندر و اسفناج در صورتی که با کود شیمیایی عمل نیامده باشد منابع خوبی برای منیزیوم است که با آب کم پخته شود.

وقتی منیزیوم کم باشد مقداری کلسیوم از ادرار دفع میشود و عوارض زیادی دارد مثل خراب شدن دندانها،سنگ کلیه،پوک شدن استخوانها و...

کم بود پتاسیوم باعث شل شدن پوست و اندام ها و افتادگی پلک چشم میشود،کم بود پتاسیوم باعث میشود پوست و گوشت و استخوان به هم نچسبد و به پیری زودرس میرسیم. حتی اگر گلها هم پتاسیوم لازم را نداشته باشند زود پژمرده میشوند و پتاسیوم برای ریشه گیاه هم بسیار لازم است.

خانم افسون اشاره داشتند که از بدن خوب مواظبت کنید و این کار فقط با ورزش انجام میشود، و افزودند کارهایی مثل این که گردو را بیش اندازه مصرف مغز نکنیم و یا از آبلیموهای آماده استفاده نکنیم در حالی که لیموی تازه در همه فصول در دسترس است.

خانم مریم: ما باید ذره ذره این مواد را کم کنیم و نه یکدفعه.

خانم افسون:

با مصرف گوشت و مواد گوشتی از خوردن ماست خودداری کنیم که کلسیوم موجود در ماست مانع کسب آهن میشود.

خانم زهرا اشاره کردند که ماست را خودمان درست کنیم از روغن دنبه استفاده کنیم و وقتی آبلیمو میگیریم یک قطره روغن زیتون روی آن بریزید تا از ترکیب آبلیمو با اکسیژن موجود در هوا جلوگیری کنید که این باعث تلخی آن میشود.

خانم شهرزاد اشاره کردند به تخم شربتی که کلسیوم آن از کلسیوم موجود در شیر هم بیشتر است و دارای پتاسیوم و آهن خیلی زیاد است و برای افراد دیابتی موثر است.

خانم زهرا:

به میزان مصرف سبزی تهیه کنید و از فریز کردن آن جلوگیری کنید.

خانم سمیه اشاره کردند به رقیق کردن شیره انگور با آب و مصرف آن به جای نوشابه.

خانم طاهره افزودند که جوانه ها برای فقر آهن مفیداند مثل جوانه ماش،عدس و بذر ینجه.

خانم فاطمه در مورد برنج اشاره کردند که خراب شدن برنج  نشانه خوب بودن آن است.

هچنین خانم زهرا هم شکرک زدن عسل را نشان از خوب بودن عسل دانستند.

در آخر سی دی آقای مهندس فرمودند که ورزش و تغذیه سالم را فراموش نکنید.

وجمعی از نکات:

·    صبحها پنیر مصرف نکنید.

·    پنیر را با گردو مصرف کنید.

·    وعده شام را حتما بخورید.

·    تخم مرغ بومی آبپز در هنگام خونریزی زنانه و سردرد ها موثر است.

خانم زهرا در مورد نقطه تحمل ادامه دادند که یعنی تحمل کردن و وقتی نقطه در کنار آن می آید یعنی در هر کجا و هر مورد باید تحمل کنیم و در مورد آستانه  آشولب که با یک کلمه حرف شخص را به آستانه آشوب میرسانیم و او را میشکنیم وهمیشه سعی کنیم اگر کسی ما را به نقطه آشوب رساند ما در مورد او این کار را نکنیم و نقطه تحمل خود را بالا ببریم.

و خانم الهه در آخر لژیون حضور به هم رساندند و خیلی خوش حال از استادی خود در شعبه امین گلی در خمینی شهر بودند که از دیدن بچه های آنجا و آموزش گفتن از آنها لذت زیادی برده بودند ک برای بچه های لژیون با حرارت بسیار تعریف کردند؛در آخر انتخاب دبیری در لژیون با حضور خانم الهه انجام رفت و خانم زهرا بعنوان دبیر به مدت 7 جلسه با رای هم لژیونی ها انتخاب شدند.و خلاصه لژیون با دعای دوستان به پایان رسید.                               التماس دعا

سی دی هفته آینده : کابوس2

نویسنده: زهرا کنوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 30 مهر 1396 11:28 ب.ظ
ممنون عالی بود
پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395 12:11 ق.ظ
ممنون عالی بود
سه شنبه 28 اردیبهشت 1395 02:00 ق.ظ
سپاس از زحماتتون@};-
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic