همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 
 .به نام قدرت مطلق الله
همسفر ندا:
آقای امین فرمودند: در مورد خشم نباید مقابل آن قرار بگیریم و در مورد ترس باید در دل آن برویم و در مورد ناامیدی باید حرکت کنیم. زمانی می شود این کارها را انجام بدهیم که دانایی ما بالا رفته باشد. نفس انسان می تواند آن ذراتی که در درون انسان خواسته مشترک دارند را در کنار یکدیگر قرار دهد و مجموعه ای به نام ساختار به وجود می آید. ساختارهای منفی دارای نظم و انظباط هستند، زیرا وقت شناس هستند و هنگام خطر به کمک یکدیگر می روند و انرژی خودشان را از ما به دست می آورند. وقتی ساختار منفی بزرگی در درون انسان رشد پیدا کند زمانی که بخواهد آن را کنار بگذارد، حس های منفی به سراغ او‌ می آیند و آنها کنترل ذهن را به دست می گیرند و می‌توانند در افکار ما تاثیر بگذارند. هر چیزی که ما در جهان بیرون میبینیم در جهان درون نیز وجود دارد. در درون انسان هیولا وجود دارد ظاهر انسان شبیه انسان است. انسانهایی که از یکسری خواسته ها پیروی می کنند، تبدیل به شیطان می شوند. اگر ما بتوانیم فرآیند جذب آنها را معکوس کنیم از تاریکی خارج می شویم. زمانیکه انسان می خواهد کار درستی را انجام دهد، نیروهای منفی با القا و حس های منفی تمام تلاش خود را می کنند که آن را متوقف کنند و اینکه ساختارهای مثبت انرژی خود را از راه تولید کردند به دست می آورند، ولی ساختارهای منفی انرژی خود را از ما می گیرند. درگیری هایی که بین انسانها در جامعه به وجود می آید، نمادی از این ساختار ها هستند ساختارهای منفی دو هدف را دارند: یکی حفظ و بقای خود و دیگری رشد و توسعه. هنگامی که انسان می خواهد حرکت درست را انجام چندین مورد وارد ذهنش می شود و نمی داند کدام را اول انجام دهد. زمانی انسان می تواند تشخیص دهد که بتواند از یکی از خواسته هایش بگذرد، انسانی می تواند به انتخاب درست برسد که بتواند رها کند و آن موقع است که گشایش برایش اتفاق می افتد، رنجی که انسان می برد برای این است که می خواهد همه چیز را باهم داشته باشد، همه ی اینها به دانایی انسان بر می گردد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات