همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله
برای رسیدن به آرامش تنها باید در مسیر صراط مستقیم قرار بگیریم و از صد ارزشها دوری کنیم.
برداشت همسفر خانم فاطمه:
آقای مهندس در این سی دی می فرمایند: برای رسیدن به آسایش و آرامش فقط یک راه وجود دارد و آن دوری از ضد ارزش ها و پرداختن به ارزش ها است و هیچ راه میانبری ندارد. کل قضیه این است که خداوند متجاوزگران و متکبران و فخر فروشان را دوست ندارد و محسنین و نیکوکاران را دوست دارد. اگر در مسیر پالایش حرکت کنیم و طبق ارزش پیش برویم و از ضد ارزش ها دوری کنیم خودِ انرژی کیهانی بدون این که ما متوجه بشویم به طرف ما سرازیر می شود. کسانی که در سفر اول از نشئگی هستند و از آن لذت می برند و در سفر خودشان سرخوش هستند جزء صالحین هستند و در سفر دوم فقط صالحین لذت می برند و بالاترین انرژی کیهانی از طرف خداوند به آن ها می رسد.
در جای دیگر آقای مهندس مطلبی را در مورد الکل و مواد افیونی خواندند که فرمودند الکل و تریاک و هروئین و امثال این ها همه جزء خمر هستند و در کلام الله شریف استفاده از همه این ها را حرام و یک کار ضد ارزشی بیان کرده است. شراب انسان های شرور را از وجود خود شیطانی می ساخت که له خود و دیگران آسیب جسمی وارد می آورند به همین خاطر به شراب توجه بیشتری شده است. خمر به معنی پرده و حجاب است، چیزی که روی شخصیت انسان و اندیشه ی انسان یک پرده بکشد به آن لغت خمر اطلاق می گیرد.

برداشت همسفر خانم منصوره :
برای رسیدن به آرامش، مطلبی را که بارها و بارها صحبت کردم، فقط یک راه وجود دارد. صراط مستقیم. یک راه و این راه میانبر ندارد. راه دوری از ضد ارزش‌ها و پرداختن به ارزش‌ها. خداوند تجاوزگران را دوست ندارد، خداوند دروغ گویان را دوست ندارد، خداوند متکبران را دوست ندارد، خداوند کم فروشان را دوست ندارد، محسنین و نیکوکاران را دوست دارد برای تزکیه و پالایش باید این راه را برویم. مهمترین مسأله و اولین مسأله، اجرای قوانین الهی و انسانی است و هیچ میانبری و یا هیچ فرقه بازی ندارد. خلقت مسأله مسخره بازی نیست هیچ ورد، ذکر یا عملیات خاصی ندارد. کردارها را درست کنید، آن‌ها خودش درست می شود. اگر در مسیر ارزش‌ها و پالایش قرار گیرید و از ضد ارزش‌ها دوری کنید، خود انرژی کیهانی بدون آن که متوجه شوید به طرف شما سرازیر می شود. مگر شما انرژی کیهانی را بین خودتان نمی بینید؟ وقتی کسی با یک ظاهر خمیده و رخساری زرد به کنگره می آید و 2 سال بعد، کاملاً چهره‌اش دگرگون می شود؛ خوب او خودش را تسویه و پالایش کرده، از مواد مخدر و ضد ارزش‌های دیگر دوری نموده و حالا چهره‌اش پر از انرژی کیهانی است.
برداشت من : با آمدن به کنگره متوجه شدم هیچ راهی برای به دست آوردن آرامش جز اینکه تزکیه و پالایش کنم و در صراط مستقیم قرار بگیرم و از ضد ارزشها دوری کنم و تا حدودی هم موفق بودم.

برداشت همسفر خانم سمیه :
در این سی دی بیان می کند که راه صراط مستقیم میان بر ندارد و تنها راهی است که درنهایت آرامش و آسایش به همراه دارد. برای قرار گرفتن در این مسیر باید از ضد ارزشها دوری کنیم. باید تزکیه و پالایش پیدا کنیم. بدون تزکیه هرچقدر هم سختی بکشیم و یا عضو فرقه خاصی بشویم و یا گیاه خواری کنیم هرگز چیزی دست ما نمی رسد. خلقت هرگز چیزی را مجانی به کسی نمی دهد‌ و همه چیز روی حساب و کتاب است و برای رسیدن به مقام والای انسانی و بهشتی که وعده داده شده است، فقط باید پالایش صورت بگیرد‌ و این عمل هرگز با خواندن ورد و دعا اتفاق نمی افتد و باید کردار و رفتار خودمان را درست کنیم و اگر در مسیر ارزشها حرکت کنیم، خود انرژی کیهانی به سمت ما خواهد آمد. برداشت من : اینکه اگر من آرامش نسبی در زندگیم رسیده ام و رفتارم با بچه ها و خانواده ام را با قبل از ورود به کنگره مقایسه کنم. قطعا به این نتیجه میرسم که تعییر در رفتار و کردار من و دوری از ضد ارزشها باعث شده است که من آرامش داشته باشم و امیدوارم بتوانم در مسیر صراط مستقیم قدم های محکم و استوار تری بردارم تا بتوانم آرامش زندگیم را حفظ کنم.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic