همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله
انسان با داشتن محبت در درون خود می تواند قدرت یادگیری خود را بالا ببرد.
برداشت همسفر خانم منصوره :
علم قوانینی است که بر راستی و درستی دلالت بکند، مثلا روش درمان تدریجی علم است هر کسی قوانین را آموخت می تواند موفق باشد. علم اثر جادویی بوجود می آورد و پیچیدگی ها را آسان می کند. علم وقتی بوجود می آید اقتصاد پیشرفت می کند، بیماریها درمان می شوند، امنیت زیاد می شود و عدالتی برقرار می شود ما باید یک رابطه ای بین علم، محبت و ثروت را پیدا کرده باشیم، یعنی این در ذهن ما بوجود آمده باشد که علم با ثروت با محبت خیلی ارتباط نزدیک دارند. اگر علمی می خواهد بوجود بیاید، باید یک سری مراحلی طی بشود و یک کارهایی انجام شود و اثر علم جادویی است و می تواند همه چیز را دگرگون کند. اگر انسان مغناطیس منفی داشته باشد، این جاذبه بین او و یک سری موجودات دائما برقرار می شود. یعنی معادلات حرکت ما دست خودمان نیست و جاذبه ما را می کشد. این اسارتهای پنهانی اند و اختیار انسان دیگر دست خودش نیست. مثلا گیر انسانی افتادیم و نمی توانیم از او جدا شویم ولی انرژی را جذب می کنیم. از مدارش خارج می شویم ولی وقتی سطح انرژی آمد پایین دوباره جذب می شویم.

برداشت همسفر خانم فاطمه ۲:
ما باید در جهان بینی و تفکرات خودمان از تجربیات دیگران استفاده کنیم. زمانی که علم به وجود می آید اقتصاد رشد می کند، امنیت زیاد می شود و بیماری ها درمان می شوند، آسایش افزایش پیدا می کند و عدالت نسبی برقرار می شود در نتیجه علم انرژی را از سطح پائین به سطح بالا تبدیل می کند. اگر کشوری علم ندارد در آن اقتصاد، امنیت و عدالت رشد نمی کند پس اگر انسانی هم علم نداشته باشد همان کشوری است که در آن برق وجود ندارد. علم را باید به عنوان تبدیل کننده انرژی های درون نگاه کنیم. انرژی های منفی یک انسان مثل نفت خام است خام، بدبو و بدشکل است هر شخصی آن را ببیند حال او بد می شود در درونِ خودِ انسان هم یک سری انرژی هایی وجود دارد که اگر به صورت خام مطرح بشود هر شخصی آن ها را ببیند حالِ او بد می شود و خود انسان هم آن مسائل را نمی تواند مطرح کند و مجبور است روی آن ها را سرپوش بگذارد و یا آن ها را تبدیل به چیزهای دیگر کند و علم است که این کار تبدیل را انجام می دهد.آن چیزی که در انسان قدرت یادگیری، قدرت حفظ کردن مطالب، قدرت به ذهن سپردن و ارتباط دادن مسائل به یکدیگر را می دهد مسئله احساس محبت در درون است. اگر انسانی دچار آسیب روانی بشود، دچار حس های مخرب بشود غدد شبه افیونی او از کار می افتد. در سقوط انسان یک سلسله مراتبی وجود دارد که مسئله اول جهان بینی است. اولین کاری که باید در جهان بینی انجام دهیم، اندیشه های ویرانگر و مخربی را که داریم آن ها را تغییر بدهیم و زمانی که این ها تغییر کرد معادلات حرکت تغییر می کند و افراد که در مسیر ما هستند تغییر می کنند و وضعیت روان ما هم شروع به تغییر می کند.

برداشت همسفر خانم سمیه :
در جزوه های جهان بینی یاد گرفتیم که تجربه توسط انسان صورت می گیرد و ما نباید همه چیز را خودمان تجربه کنیم و باید از تجربیات دیگران استفاده کنیم. چون هرگز زمان تجربه تمام مسائل را نخواهیم داشت. زمانی که علم پیشرفت کرد، سبک زندگی انسان ها نیز تغییر کرد و وضع اقتصادی نیز بهبود پیدا کرد و امنیت و آرامش و عدالت به وجود آمد. علم حتی سطح انرژی را نیز بالا برد. اگر انسانی به دنبال کسب علم نباشد، هیچ تغییری در او اتفاق نمی افتد. اگر من علمی داشته باشم که قابل استفاده برای خودم و دیگران نباشد، این علم برای من ارزشی نخواهد داشت. زمانی که درون انسان پر از نفرت و خشم باشد، نمی تواند چیزی بیاموزد و وقتی درون انسان محبت وجود داشته باشد، می تواند قدرت یادگیری خود را بالا ببرد. ما با تغییر باورها و تفکرات منفی خود می توانیم اندیشه های منی و مخرب را بیرون بریزیم و در ادامه حرکت مثبت خواهیم داشت و آن زمان می توانیم علم بیاموزیم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات