همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق اللهما نباید همه چیز را خودمان تجربه کنیم  اگر بخواهیم تجربه کنیم سالیان سال طول می کشد. خود قرآن از اتفاقاتی که در تاریخ افتاده است استفاده کرده است. 
همسفر خانم آرزو:

همه ما باید در جهانبینی و  تفکرات خودمان از تجربیات دیگران استفاده کنیم واین یک اصل مهم است ؛ چرا که ما فرصت تجربه کردن همه کار ها را نداریم و اگر این گونه باشد تا قیامت زمان لازم است که هر فردی همه موارد  را تجربه بکند .زمانی که در جوامع مختلف اتفاقاتی رخ می دهد و نتایجی را در پی دارد این نتایج به دست آمده می تواند برای ما قابل بهره برداری باشد .در کلام الله شریف برای ما قصصی وجود دارد  که همه یاد آور این موضوع هستند ؛ مثلا می فرماید :فلان قوم فلان کار را انجام داند و این عذاب نتیجه یا عقوبت کار آنها بود و از ما می خواهد که عبرت بگیریم و دو باره آن اعمال را انجام ندهیم .اینها بخش هایی از جهانبینی هستند که یک سری از کار ها را ماباید در درون خودمان جستجو و تصحیح کنیم و یک سری از کار ها را در اجتماع و در برخورد با افراد جامعه باید رعایت کنیم. علم به پوشیدن لباس مخصوص آن حرفه نیست بلکه چیزی است که انسان می تواند از ورای مسائل عادی تشخیص بدهد. در کار پزشکی آن پزشک حاذق هست که می تواند درد یک بیمار را تشخیص بدهد وگرنه که ظاهر او را همه می بینند (دست ، پا ...) و او هست که  علت شکستگی را می داند .علم در تمام جنبه ها می تواند وجود داشته باشد ممکن است کسی تحصیلات آکادمیک در مورد مکانیک و ماشین نداشته باشد اما انقدر کار کرده و با تجربه هست که از صدای موتور عیب آن را متوجه می شود ، پس این به من یاد آور می شود که از روی ظاهر نمی توانم در مورد کسی حکم صادر کنم که آن شخص عالم هست یا نه ! علم به دانایی و آگاهی و عملی کردن آن علم و آگاهی است و گرنه که جمع آوری اطلاعات چیزی جز سیاه کردن کاغذ نیست ."عالم بی عمل به که ماند به زنبور بی عسل "


همسفر خانم سحر :
آقای امین در این سی دی بیان کردند که تجربه چیزی است که توسط خود انسان صورت می گیرد، اما این به این معنا نیست که ما باید همه چیز را خودمان تجربه کنیم. چون اگر از الان تا روز قیامت هم فرصت داشته باشیم آخر وقت کم می آوریم. یک سری مسائل هستند که در درون ما هستند و ما شروع به تزکیه کردن آنها می کنیم، اما یک سری مسائل مربوط به اجتماع هستند که این ها قسمتی از جهانبینی هستند.چرا علم انقدر اهمیت دارد ؟ مثلا روش درمان تدریجی علم است. هر کسی قوانین را آموخت می تواند موفق باشد. علم اثر جادویی به وجود می آورد و پیچیدگی ها را آسان می کند. در قدیم برای نوشتن کتاب یک نفر صبح تا شب می نوشت وقتی ماشین چاپ آمد کار صد نفر را انجام داد و در مراحل و زمانهای مختلف که علم پیشرفت کرد. علم انرژی را از سطح پایین به سطح بالا تبدیل می کند. حالا اگر کشوری علم ندارد عدالت، آرامش و امنیت در آن نمی تواند باشد. پس اگر انسانی هم در زندگی به دنبال علم نباشد، همان کشوری است که در آن برق و امکانات وجود ندارد و فقط درونش انرژی گرمایی است که می تواند فقط درونش به خشم و ترس و ... تبدیل شود، پس اگر انسان هم می خواهد انرژی های اضافی و منفی خودش را به انرژی هایی با کیفیت تبدیل کند، باید علم را یاد بگیرد و بدون این امکان پذیر نیست.  امیدوارم که روزی علم کنگره جهانی شود. چون هیچ علمی بهتر و بالاتر از علمی نیست که ما در کنگره می آموزیم.

همسفر خانم ندا :
ما نباید همه چیز را خودمان تجربه کنیم، اگر بخواهیم تجربه کنیم سالیان سال طول می کشد. خود قرآن از اتفاقاتی که در تاریخ افتاده است استفاده کرده است. علم اثر جادویی دارد چیزهای پیچیده را راحت می کند. علم پیشرفت کرده است و بسیاری از کارها راحت شده است. علم انرژی را از سطح پایین به سطح بالا می برد. کشوری که علم ندارد عدالت، اقتصاد و آرامش ندارد. انسان برای اینکه انرژی های منفی خودش را به انرژی با کیفیت تبدیل باید علم یاد بگیرد. پس اگر انسان می خواهد زیبایی ها را حس کند، انرژی ها باید جهش پیدا کنند. اگر می خواهد علمی به وجود بیاید باید یکسری مراحل طی شود .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات