همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله


علم، شامل کشف قوانینی می شود که آن قوانین بر راستی و درستی یا حقیقت دلالت داشته باشد.
برداشت همسفر خانم فاطمه ۲:
انسان آن چیزی را که به دست می‌آورد شامل توانایی و شامل ناتوانی آن چیزی است که خودش با دستان خودش فراهم کرده است و بهای آن را پرداخت کرده است. علم شامل کشف قوانینی می شود که آن قوانین به راستی یا درستی یا حقیقت دلالت دارد. اگر چیزی علم باشد باید محصولِ خوبی داشته باشد.. علم از شخصی به شخص دیگر انتقال پیدا می کندو در درون آن شخص تحولاتی به وجود می آید، علم به تنهایی اتفاق نمی افتد یعنی یاد گرفتن قوانین و درک کردنِ آن چیزی نیست که به صورت انفرادی صورت بگیرد به همین دلیل می گویند تکامل در جمع صورت می گیرد. آموزش ها می توانند هم در جهت علم باشند و هم در جهت تخریب باشند. افرادی هستند که سیستم قدرت فردی را به وجود می آورند یعنی این که حقیقت موضوع را سر در نمی آورند در واقع علم را درک نمی کنند حتی آن را فرا نگرفته اند و این افراد خود مرکز بین هستند یعنی انسان خودش را آن قدر مهم می داند که می گوید تمام آسمان ها باید دور من بچرخند. این که انسان خود مرکز بین باشد و خود را در جایگاه بالا حفظ کند آن چیز قدرت است نه علم و نقطه مقابل علم است. 
زمانی که علم در جهان زیاد می شود  انرژی هم افزوده می شود پس ما اگر بخواهیم تولید انرژی داشته باشیم باید تولید علم بکنیم. زمانی که ما بتوانیم یک سری قوانین جدید را کشف کنیم چه بخواهیم و چه نخواهیم این قوانین جدید باعث می شود که اقتصاد کلا تغییر بکند. اگر انسانی بخواهد سطح انرژی او بالا برود باید علم یاد بگیرد برای همین پیامبر اکرم فرمودند: ز گهواره تا گور دانش بجوی.

برداشت همسفر خانم منصوره :
علم شامل کشف قوانینی می شود که آن قوانین بر راستی و درستی یا حقیقت دلالت داشته باشند یعنی یک سری قوانینی را که پیدا بکنیم ، یک سری قوانینی را که در اختیار داشته باشیم این قوانین اگر بر حقیقت استوار باشند ، منطبق باشند که می گوییم راستی و درستی بر آنها دلالت بکند آن می شود علم و اگر بخواهیم خودمانی تر بگوییم ؛ آن چیزهایی که بر راستی و درستی دلالت دارند و خارج از قوانینی نیستند که در طبیعت ، جاری و حاکم هستند .آموزش ، چیزی است که باید از یک شخص به شخص دیگری انتقال پیدا کند . اگر چیزی علم باشد باید محصول داشته باشد و محصولش هم باید محصول خوبی باشد ، محصول خوشایندی باشد و محصول شیرینی داشته باشد . اگر هم در مسیر درست خودش به کار برود این اتفاق می افتد  در آفرینش آسمانها و زمین ، قوانینی وجود دارد که آنها لایتغیّر هستند و قوانینی هستند که اگر ما آنها را پیدا کنیم و اگر آنها را متوجه شویم ؛ آنها می شوند علم ، ولی اگر چیزی  خارج از این قوانین بود چون گاهی ممکن است قانون بر این ها دلالت نکند.

برداشت همسفر خانم خانم سمیه :
در علم شناخت مرحله به مرحله است و در این راه یاد گرفتن علم لازم است. مثلا از  معلم کلاس اول می شویم استاد دانشگاه ودر این راه یاد گرفتن علم لازم است. در راه رسیدن به علم گاهی خواسته را فراموش می کنیم و نمی دانیم چه می خواهیم و وقتی با موانع روبرو می شویم سریع قیاس می کنیم وحالمان بد می شود. در قیاس باید خودمان را با خودمان مقایسه کنیم. در افرینش زمین وآسمان ها قوانین بدون تغییری وجود دارد که اگر آنها را پیدا کنیم می شود علم و خارج از این قوانین علم نیست. اگر چیزی علم باشد باید محصول داشته باشد و محصول خوب و شیرین مانند علم کنگره. وقتی علم از شخصی به شخص دیگر انتقال پیدا می کند، درون آن شخص تحولاتی اتقاق می افتد. آموزش باید قابل انتقال باشد. آموزش ها می توانند جنبه تخریب داشته باشند و هم جنبه رشد. وقتی علم زیاد می شود انرژی زیاد می شود و اگر انسانی بخواهد سطح انرژی بالایی داشته باشد، باید علم یاد بگیرد و با بالا رفتن انرژی احساس ما نسبت به دنیا متفاوت می شود.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic