همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق اللهعلم شامل کشف قوانینی است که بر راستی و درستی دلالت می کند.....
همسفر آرزو :
علم یعنی کشف قوانینی که بر راستی ودرستی وحقیقت دلالت داشته باشد ودر واقع مثل  قوانینی که بر طبیعت حاکم هستند که همه بر راستی ودرستی صدق می کند واین قوانین غیر  قابل انکار و غیر قابل تغییر می باشند .یکی از نشانه های وهوا متوجه بشویم چیزی علم هست یا لباس علم بر تن دارد این است که آن چیز باید محصول داشته باشد و محصول به عمل آمده باید خوب و خوشایند و شیرین باشد ودیگر اینکه باید حتما آن شخص متحول بشود و اینکه قابل   انتقال باشد از یک شخص به شخص دیگر و این یعنی اینکه علم این ویژگی را دارد که به تنهایی درست اتفاق نمی افتد و این علم در آموزش  قابل انتقال است وهمان جمله معروف کنگره که می گوید:( تکامل در جمع صورت می گیرد).متدDST یک علم هست که نتایج و محصول شیرین و خوشایند داشته است و  افرادی که به رهایی رسیده اند و طعم آن را چشیده اند خود سند بدون نقص این مهم می باشند در مقابل روش های  که به ظاهر لباس علم بر تن نمود ه اند حال آنکه محصول تلخ و زهرآگین ثمره و نتیجه آنها بوده است . چرا که علم همان چیزی است که به درو از تعصب کور کورانه و کسب قدرت و جاه طلبی و اندیشه خود مرکز بین است در علم منفعت جمع مد نظر هست نه منفعت یک نفر ودر واقع رشد همه را به دنبال خواهد داشت .زمانی که من به کنگره می آیم و از علم آن که به راستی ودرستی دلالت دارد استفاده می کنم  و آموزش می گیرم  در واقع من آدم دیگری می شوم و حس های من تغییر می کند  دید من نسبت به جهان پیرامونم تغییر می کند و این همان میوه و ثمره یک علم به معنی واقعی کلمه می باشد .

همسفر خانم ندا :
انسان آنچه بدست می آورد شامل توانایی و ناتوانی چیزی است که با دست خودش به دست آورده است. وقتی انسانها بدانند چیزهایی که خودشان یا مردم بدست آورده اند، ذره ذره بهای آن را داده اند دیگر خودشان را با دیگران قیاس نمی کنند .چون ما خواسته ای درونیمان را به یاد نمی آوریم قیاس می کنیم. در قیاس بهتر است خودمان را با خودمان قیاس کنیم. علم شامل کشف قوانینی می شود که قوانین بر راستی و درستی دلالت کند . بر روی زمین قوانینی وجود دارد که با یتغیر هستند و اگر آنها را متوجه شویم علم می شود. اگر چیزی علم باشد باید محصول داشته باشد. وقتی علم وارد شخص می شود در او تحولاتی به وجود می آورد و از شخصی به شخص دیگر قابل انتقال باشد. آموزش به صورت انفرادی نیست انسان در جمع به تکامل می رسد. تجربه را می توان به تنهایی بدست آورد، ولی آموزش را نمی توانیم. اول حس می آید و بعد عقل را به کار می اندازد و عقل تفکر می کند و علم به وجود می آید. وقتی علم زیاد شود انرژی زیاد می شود. پس برای اینکه تولید انرژی داشته باشیم باید تولید علم داشته باشیم .
نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره ۶۰،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات