همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله


هر انسانی در هر مقطعی از زندگیش مشکلاتی دارد که باید مسئولیت حل آن را به تنهایی متحمل شود
همسفر خانم خدیجه:
هر انسانی در هر مقطعی از زندگیش مشکلاتی دارد که باید مسئولیت حل آن را به تنهایی متحمل شود و این همان مبارزه تن به تن است که باید در این مبارزه سه نکته را اجرا کند : ۱- قدرت بدنی و فیزیک قوی و سالم داشته باشد.
۲- فنون را بلد باشد . ما در کنگره برای رهایی از دست اعتیاد و جهل با فنونِ ( متد Dat و پروتکل و آموزش از لژیون و سی دی و ۱۴ وادی و خدمت کردن )  دانا می شویم .
۳- نقشه جنگی : هیچ فرماندهی بدون نقشه نمی تواند از دست اهریمن تاریکی و ضد ارزش ها خارج شود و برای جنگ با مشکلات باید طبق نقشه پیش برود . این نقشه شامل : الف - بیداری و هوشیاری ؛  ب- قدرت تصمیم گیری؛ ج- استفاده از نقاط ضعف؛
راهنما ها مأمورند که انسانهای راه گم کرده را راهنمایی کنند تا از طرف صراط مستقیم از تاریکی به روشنایی و نور برسند .
من همسفر باید در جهت تزکیه و پالایش حرکت کنم و با اجرای راهنمایی های کمک راهنمای عزیزم و حمایت خدا خوب خدمت کنم تا بتوانم در مسیر مستقیم من هم خودم به رهایی و نور برسم و هم خدمت گزار خوبی برای کنگره باشم .

همسفر خانم حکیمه:
یک سری  کارها را کسی نمیتواند جای دیگری انجام بدهد، مثل روز قیامت که کسی بار دیگری را به دوش نمیکشد هر فردی است و اعمالش. ما در یک سری از کارها از دیگران کمک میگیریم ولی یک سری نه. آنجا که انسان بار خودش را به دوش میکشد، مبارزه تن به تن هست مثل درمان اعتیاد و کنگره آمدن که یک مصرف کننده جنگ تن به تن دارد، با خودش که باید به تدریج صورت بگیرد. در جنگ تن به تن ما باید قدرت بدنی و فیزیک خوب داشته باشیم که با پیاده روی جور میشود و هم نقشه و فنون جنگی داشته باشیم، فنون جنگی ما در کنگره آموزشهای ناب جهانبینی و سی دی های آموزشی است.

همسفر خانم فاطمه:
در این سی دی جناب مهندس در مورد این مساله صحبت میفرمایند که هیچ نفسی بار نفس دیگری را بر نمی دارد، یعنی این که طبق وادی چهارم هرانسانی باید مسئولیت خودش را بپذیرد و هیچ انسانی نمیتواند باز مسئولیت دیگران را به دوش بکشد، حتی بار مشکلات و بیماریشان ...پس من فاطمه یاد میگیرم که نباید بار مسئولیت مشکلاتم را به دوش دیگران بیندازم و یا این به دنبال مقصر نباشم چرا که مشکلاتی در زندگی من به وجود آمده اول به دلیل بذری خطاست که خودم قبلا کاشته ام با اعمال و رفتار و کردارم و در مرحله بعدی طبق صحبتهای جناب مهندس وارد جنگ تن به تن شده ام. به مشکلاتم که حل کردن آنها می تواند پله صعودی برای من باشد و تجربه و درسی گرانبها. منتها در این جنگ تن به تن باید مثلث این جنگ را بلد باشم این مثلث شامل سه ضلع قدرت جنگی , فنون جنگی و نقشه جنگ می باشد که درابتدا باید قدرت و توان این جنگ را داشته باشم و همچنین فنون و مهارت جنگیدن را هم یاد گرفته باشم و این که حتما فرمانده خوبی باشم و بتوانم نقشه خوبی برای جنگیدنم داشته باشم که به خوبی از پس این جنگ برآیم. در این سی دی فرا گرفتم که بهترین فنون جنگیدن ما با مشکلات زندگی را در سی دی های جهان بینی به خوبی توضیح داده شده، پس استفاده از مطالب سی دی ها و کاربردی کردن آموزشهای آن تاثیر به سزایی در یاد گیری فنون جنگ تن به تن من با مشکلات خواهد داشت، طوری که من مغلوب و شکست خورده این جنگ ها نشوم .
نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، ترک اعتیاد، برداشت از سی دی تن به تن،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic