همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

 به نام  قدرت مطلق الله


همه‌چیز به انسان برمی‌گردد، ظلم بسیار ظلم و سختی را میطلبد. کسانی که قوانین الهی را درک می‌کنند به ارتقا می‌رسند، کسانی که ب کنگره می ایند و قوانین و حرمت‌ها را رعایت می‌کنند رها می‌شوند و رشد می‌کنند و به مقام بالاتر می‌رسند،ولی یکسری‌ها فقط به دنبال سور چرانی هستند که این‌ها سودی نمی‌برند.

همسفرخانم مریم:

ظلم کردن به روش های مختلفی صورت می گیرد مانند ظلم کردن به یک انسان یا به یک حیوان یا به طبیعت یا به خود وخانواده خود.

مثلا با ریختن اشغال در جوی ها، طبیعت و دریا به طبیعت ونسل های بعدی ظلم می کنیم واین ظلم به صورت مریضی، سیل وزلزله به ما برمی گردد.

کسانی که به کنگره می آیند باید حواسشان باشد که قوانین وحرمت ها را رعایت کنند وتبدیل به سخن چین وپل برای دیگران نشوند وکسی که از قوانین عبور کند از بین می رود واز دور خارج می شود چه مسافر وچه همسفر.

اگر من همسفر قوانین را رعایت نکنم ومسافرم را رها نکنم نه تنها بالی برای پروازش نمی شوم  بلکه به دلیل باری که بر دوشش هستم از کنگره  طرد می شوم.

همسفر خانم فتانه:

همه‌چیز به انسان برمی‌گردد، ظلم بسیار ظلم و سختی را میطلبد. کسانی که قوانین الهی را درک می‌کنند به ارتقا می‌رسند، کسانی که ب کنگره می ایند و قوانین و حرمت‌ها را رعایت می‌کنند رها می‌شوند و رشد می‌کنند و به مقام بالاتر می‌رسند،ولی یکسری‌ها فقط به دنبال سور چرانی هستند که این‌ها سودی نمی‌برند. انسان باید از لحظاتش استفاده کند نه آن‌ها را نابود کند. کسانی که به کنگره می ایند باید حواسشان باشد که قوانین و حرمت‌های کنگره را رعایت کنند و تبدیل به سخن‌چین و پل برای دیگران نشوند که از آن‌ها عبور می‌کنند و نابود می‌شوند. هر کس از قوانین کنگره عبور کند از بین می‌رود و از دور خارج می‌شود چه خانم و چه آقا فرق نمی‌کند.  کنگره برای هیچ‌کدام از ما هدف نیست بلکه وسیله است مثل دانشگاه رفتن که وسیله‌ای است برای رسیدن به هدفمان. ما وقتی بین دوراهی زندگی و کنگره قرار می‌گیریم باید کار وزندگی را انتخاب کنیم در سفر اول باید به‌درستی سفر کنید ولی در سفر دوم به کار وزندگی خود رسیدگی کنید. پس کنگره یک وسیله است و ما از این وسیله استفاده می‌کنیم که بهتر زندگی کنیم و در زندگی به صلح و آرامش برسیم و پایه‌های مالی و عشقی‌مان را مستحکم‌تر کنیم، سلامتی‌مان را بالا ببریم و عمرمان را طولانی‌تر کنیم..

باسپاس از تمام اموزش های ناب کمک راهنمای بسیار خوبم همین جا به ایشون خسته نباشید وخداقوت میگویم وبا تشکر از جناب اقای مهندس وخانواده کنگره۶۰

همسفر خانم زهرا:

زندگی هیچ‌وقت بد نیست این ما هستیم که با اعمال و رفتار و تفکر خودمان خوبی و بدی زندگی خود را رقم می‌زنیم و باعث می‌شویم که چگونه زندگی با ما رفتار کند و هرچه بکاریم همان چیز را برداشت می‌کنیم، دیر یا زود دارد ولی سوخت و ساز ندارد. نظام کائنات بسیار دقیق است و همه مطالب در آرشیو ما و پیش خداوند محفوظ است و اگر انسان هر عمل ارزشی و ضد ارزشی را انجام دهد از آن عمل خود دعوت می‌کند که به خودش برگردد. برای برگشت از ضد ارزش‌ها باید خواست آن وجود داشته باشد و بعد از آن باید اذن الهی باشد و بعد از آن باید سختی‌ها و مشقت‌ها را تحمل کنیم تا بتوانیم بازپرداخت کارهای خود را پرداخت کنیم و با قدم گذاشتن در مسیر ارزش‌ها، کم‌کم می‌توانیم تغییر کنیم و نکته‌ای که مهم است این است که تا انسان به ظلم خود لباس تقوا نپوشاند آن ظلم انجام نمی‌گیرد.

سپاس از آقای مهندس دژاکام و خانم الهه عزیزم

نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، برداشت، سی دی طلب ظلم،
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات