همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدت مطلق اللهسیاه‌ چاله‌ها هر چیزی که در اطرافشان باشد را به درون خود می‌کشند حتی نور (که تمثیلی است از خداوند، دانش و علم و آگاهی)  سیاه‌چاله‌ها قابل رویت نیستند و از این رو بسیار خطرناک هستند اما با وجود خطرناک بودند یک حسن دارند و آن هم این است که زایش و تولید دارند یعنی چیزهایی را که به درون خود می‌کشند را به چیز بهتری برای هستی تبدیل می‌کنند.


همسفرخانم فتانه:

به نام قدرت مطلق الله برداشت من از سی دی سیاه چاله ها از جناب آقای امین دژاکام این داستان برمی‌گردد به قصه عشق سیاه‌چاله به ماه. در این سی دی در ابتدا استاد امین توضیحی در رابطه با ستارگان می‌دهد و می‌فرماید:ستارگان در اواخر عمر خود پرنور می‌شوند و آرام ‌آرام از چرخه حیات خارج می‌شوند ولی از بین نمی روند بلکه تبدیل می‌شوند به ، کوتوله سفید، ستاره نوترونی و یا سیاه‌چاله. سیاه‌چاله‌ها هر چیزی که در اطرافشان باشد را به درون خود می‌کشند حتی نور (که تمثیلی است از خداوند، دانش و علم و آگاهی)  سیاه‌چاله‌ها قابل رویت نیستند و از این رو بسیار خطرناک هستند اما با وجود خطرناک بودند یک حسن دارند و آن هم این است که زایش و تولید دارند یعنی چیزهایی را که به درون خود می‌کشند را به چیز بهتری برای هستی تبدیل می‌کنند. همسفرانی که در کنگره حضور دارند مسافرانشان را دوست دارند در غیر این صورت حتی یک لحظه هم نمی‌توانستند با آن‌ها زندگی کنند. عشق واقعی صبر و استقامت را به دنبال خواهد داشت، نخواهید که آدم‌ها بدون هیچ ایراد و اختلافی با شما و در کنار شما باشند که این مسئله اصلاً اتفاق نمی‌افتد. غم بزرگ می‌تواند باعث صعود و یا سقوط انسان‌ها بشود. حافظ و مولوی و حتی حضرت محمد(ص) هم سیاه‌چاله بودند و از غم‌ها و بدی‌هایی که در حقشان انجام شد بهترین تولیدات را داشته‌اند.

در کنگره شاهد هستیم که افراد بعد از مدتی حضور به بالاترین درجات تحصیلی و ورزشی دست پیدا می‌کنند و این یعنی از غم بزرگ خود بهترین تولیدات را به دست آورده‌اند.

سپاس از راهنمای بسیار خوبم سرکار خانم الهه عزیزم وجناب اقای مهندس وخانواده کنگره۶۰

همسفرخانم مریم:

در این سی دی استاد امین توضیحی در رابطه با ستارگان می دهند و می فرمایند:

ستارگان در اواخر عمر خود پر نور می شوند وآرام آرام از چرخه ی حیات خارج می شوند. ولی از بین نمی روند بلکه تبدیل می شوند به کوتوله سفید، ستاره نوترونی یا سیاه چاله.

سیاه چاله هر چیزی را که اطرافش باشد را به درون خودش می کشد حتی نور را. سیاه چاله ها قابل رؤیت نیستند واز این رو بسیار خطرناک هستند اما با وجود خطرناک بودن یک حسن دارند وآن هم این است که زایش وتولید دارند یعنی چیزهایی را که به درون خود می کشند را به بهترین چیز  برای هستی تبدیل می کنند و در مورد عشق واقعی می فرمایند :

اگر عاشق باشید وعشق را تجریه کرده باشید می دانید که عشق واقعی یعنی پذیرفتن اشخاص همان گونه که هستند ما هم باید اطرافیانمان را همان گونه که هستند بپذیریم ودوستشان داشته باشیم  یعنی قصد تغییر دادن آنها را نداشته باشیم و همسفرانی که در کنگره  حضور دارند مسافرانشان را دوست دارند در غیر این صورت حتی یک لحظه هم نمی توانستند با آنها زندگی کنند عشق واقعی صبر واستقامت را به دنبال خواهد داشت و این کاملا حقیقت دارد من قبلا  آدم کم حوصله وعصبی بودم ولی از زمانی که به کنگره آمدم خیلی صبور تر شدم و خیلی بهتر با مسائل کنار می آیم و همه را مدیون آموزش‌های آقای مهندس واستاد جهان بینی آقای امین راهنمای عزیزم خانم الهه جان هستم.

همسفرخانم زهرا:

سیاه‌چاله‌ها هر چیزی که در اطرافشان باشد را به درون خود می‌کشند حتی نور (که تمثیلی است از خداوند، دانش و علم و آگاهی)  سیاه‌چاله‌ها قابل رویت نیستند و از این رو بسیار خطرناک هستند اما با وجود خطرناک بودند یک حسن دارند و آن هم این است که زایش و تولید دارند یعنی چیزهایی را که به درون خود می‌کشند را به چیز بهتری برای هستی تبدیل می‌کنند.

ماهیت کاری که سیاه چاله انجام میدهد این است که اجرام را جذب خود کرده و آنها را تبدیل به مواد اولیه میکند مانند کارخانۀ بازیافت و این مواد دوباره برای زایش طبیعت و خلق استفاده میشوند ، پس سیاه چاله ها با اینکه وحشتناک به نظر میرسند اما در عمل وجود آنها برای هستی ضرورت دارد .

بعضی اوقات لازم است که آدم یک تکانی به خودش بدهد. یعنی یک تکانه باعث میشود من همسفر به خود بیایم و با این تکانه یا به سمت ضد ارزش ها میروم و یا به سمت ارزشها یعنی تکلیف خودم را با خودم روشن میکنم .و وقتی در سفر دوم هستم و آموزش ها را میگیرم و احساس بکنم همه چیز را میدانم آن موقع میشوم ستاره پرادعا،ولی وقتی با مشارکت کردن آموزش هایی که گرفتم خروجی داشته باشم میشوم سیاه چاله .،واین به نفع من هست.

غم بزرگ می‌تواند باعث صعود و یا سقوط انسان‌ها بشود.

 

نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، برداشت، سی دی سیاه چاله،
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic