همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله

بهشت و جهنم در درون خود ما هستند


همسفر خانم فتانه:

به نام خداوندی که بهشت درون وجهنم درونم را برای من آشکار ساخت.

مطلبی که خیلی در کلام‌ الله در مورد آن صحبت شده است مسئله بهشت و جهنم است و اینکه خیلی‌ها به خاطر اینکه به بهشت بروند خیلی کارها انجام می‌دهند و خیلی‌ها به خاطر اینکه ‌به جهنم نروند خیلی کارها انجام می‌دهند که یک اتفاق‌های خاصی بیفتد و به یک جاه‌های خاصی منتقل شوند.وقتی ما به این دیدگاه برسیم که بهشت و جهنم مکان‌های خاصی نیستند که ما به آنجا وارد شویم بهشت و جهنم یکسری جایگاه هستند که به مکان ارتباط ندارند و مطلب دوم اینکه صرفاً مربوط به جهان آخرت نیستند . من اعتقاددارم که بهشت و جهنم مکان‌هایی هستند که در درون خود ما هستند.ما اگر در درونمان یکسری اتفاق‌ها بیفتد وارد بهشت می‌شویم و اگر یکسری اتفاق‌ها بیفتد ما وارد جهنم می‌شویم و به مکان خاصی هم ربطی ندارد. این مثال را هم می‌توان در سفر زد وقتی آدمی خمار است اگر به جزیره حوایی و هتل پنج ستاره برود چون خمار است هیچ لذتی نمی‌برد ولی اگر نشئه باشد اگر در بیابان با پنجاه درجه بالای صفر و زیر یک درخت خشک‌شده  باشد می‌گوید به به چه طبیعتی.خماری و خمر مربوط به همین قضیه است.یکی از خمرهای مهم همین قدرت شبه افیونی بدن است که اگر ترشح بکند بهشت به وجود می‌آید و اگر ترشح نکند جهنم به وجود می‌آید. یعنی دقیقاً به درون ما بستگی دارد که اگر غدد ما تولید کنند ما احساس می‌کنیم که در بهشت هستیم. اکثر بچه‌ها در بهشت هستند چون سیستم شبه افیونی بچه‌ها منظم‌تر کار می‌کند مثلاً می‌بینید با یک تکه چوب و یک ذره خاک و یک ذره سنگ می‌تواند پنج ساعت بازی کند ولی هیچ آدم بزرگی قادر به این کار نیست اگر توپش کم باد باشد نمی‌تواند بازی کند.البته بچه‌هایی هم هستند که خمار می‌باشند .بچه‌هایی که پدر و مادر به آن‌ها عشق و محبت می‌دهند نشئه بار می‌آیند و بچه‌هایی که عشق و محبت به آن‌ها نمی‌دهند خمار بزرگ می‌شوند و این چیزی است که می‌خواهیم آن را با مطالب فیزیک اثبات کنیم که آیا بهشت و جهنم می‌تواند تابع درون موجود باشد یا نه؟یک قانون در فیزیک است به اسم چشمه ,قانون چشمه می‌گوید هر نقطه‌ای از فضا می‌تواند از خودش میدانی به سمت بیرون داشته باشد می‌تواند میدان به سمت درون داشته باشد و می‌تواند خنثی باشد.چیزی که خیلی مهم است می‌گوید هر نقطه از فضا اگر چشمه است این چشمه تابع باری است که در آن نقطه وجود دارد.من اگر چشمه هستم این هیچ ارتباطی به وجود شما ندارد.به عبارت دیگر اگر موجودی درونش بار مثبت زیاد شود این موجود تبدیل به چشمه می‌شود و از آن امواج مثبت به وجود می‌آید اگر بار منفی باشد از آن امواج منفی بیرون می‌آید اگر هم خنثی باشد هیچ اتفاقی نمی‌افتد.پس من در هر مکانی قرار بگیرم اگر بار من مثبت باشد آنجا برای من بهشت است اگر بار منفی باشد در هر مکانی قرار بگیرم آن مکان برای من جهنم است و آنجا را تبدیل به جهنم می‌کنم .

پس به کمک قانون واگرایی که یک قانون کاملاً علمی است ما می‌توانیم متوجه شویم که اگر در تاریکی هستیم و اگر در بهشت هستیم  فقط و فقط به آن چیزی بستگی دارد که در درون ماست و محیط تأثیری که می‌گذارد این است که اگر حرکت‌های درست و تبادلات درستی با محیط انجام دهیم ممکن است در آینده به چشمه تبدیل شویم یا ممکن است چشمه ما خشک شود.مثلاً اگر وقتی داریم بدهیم ,دوباره دریافت خواهیم کرد و وقتی دریافت کردیم چشمه همچنان چشمه است  و ما در بهشت هستیم ولی وقتی که داریم به جای مناسب ندهیم و برای خودمان نگه‌داریم در اطرافمان باتلاق ایجاد می‌شود و ذخایری که وجود دارد خشک می‌شود و ما تبدیل به یک نقطه بایر یا تبدیل به حفره می‌شویم.پس بهشت و جهنم جاری است و این بهشت و جهنم به مختصات و جایگاه خود ما بستگی دارد که در چه وضعیتی قرار داریم.

سپاس از کمک راهنمای عزیزم خانم الهه جانم .سپاس از جناب اقای مهندس واقای امین وخانواده کنگره 60

همسفر خانم مریم:

مطلبی که در کلام الله در مورد آن خیلی صحبت شده مسئله ی بهشت وجهنم است و اینکه خیلی ها برای اینکه به بهشت بروند خیلی کارها را انجام می دهند و خیلی ها برای اینکه به جهنم نروند خیلی کارها را انجام نمی دهند. استاد امین می فرمایند: به اعتقاد من بهشت و جهنم مکان هایی هستند که در درون خود ما هستند اگر در درونمان یکسری اتفاقات بیفتد وارد بهشت می شویم و اگر یکسری اتفاقات بیفتد ما وارد جهنم می شویم. به‌ مکان های خاصی هم ربطی ندارد و این مثال را هم می توان در سفر زد وقتی آدم خمار است. اگر به جزیره ی حوایی یا هتل پنج ستاره برود چون خمار است هیچ لذتی نمی برد ولی اگر نئشه باشد اگر در بیابان با 50 درجه بالای صفر وزیر یک درخت خشک باشد می گوید به به! چه طبیعتی. خماری و خمر مربوط به همین قضیه است یکی از خمر های مهم همین قدرت شبه افیونی بدن است که اگر ترشح بکند بهشت به وجود می آید واگر ترشح نکند جهنم به وجود می آید. یعنی دقیقا به درون ما بستگی دارد اگر غدد ما تولید کنند ما احساس می کنیم در بهشت هستیم. اکثر بچه ها در بهشت هستند چون سیستم شبه افیونی بچه ها منظم تر کار می کند. مثلا بایه کم خاک ویک تکه چوب ساعتها بازی می کنند و لذت می برند در صورتی که آدم بزرگها قادر به چنین کاری نیستند و در مقابل بچه های هم هستند که خمار می باشند بچه هایی که پدر و مادر به آنها محبت می کنند نئشه بار می آیند و بچه هایی که عشق ومحبت به آنها نمی دهند خمار بار می آیند.

همسفر خانم زهرا:

بهشت و جهنم در درون خود ما هستند. قانون چشمه : هر نقطه ای از فضا میتواند از خودش میدان ( بستر ) به سمت بیرون داشته باشد ، میتواند به سمت درون داشته و یا میتواند خنثی باشد ، به عبارتی اگر موجودی در درونش تجمع بار مثبت زیاد باشد این موجود تبدیل میشود به چشمه و از آن امواج بوجود میآید و به خارج متصاعد میگردد اگر منفی باشد بار منفی متصاعد میشود و اگر خنثی باشد اتفاقی نمیافتد ، که در موجود زنده حالت خنثی نداریم و آن چیزی را که موجود احساس میکند ، آن چیزی است که از درون خودش تراوش میکند ، پس اگر من در جایی قرار بگیرم ، اگر بار من یا میدان من مثبت باشد آنجا برای من بهشت است و اگر بار  ، یا میدان من منفی باشد در هر مکانی که قرار بگیرم آن مکان برای من جهنم میباشد و آنجا را تبدیل به جهنم و تاریکی خواهم کرد. برداشت من از این سی دی این هست که اگر من آموزش بگیرم و فقط به کنگره بیایم و بروم و از آنها استفاده نکنم جهنم را برای خودم انتخاب کرده ام. و وقتی حرکت کردم و آموزش گرفتم و آنها را عملی کردم بهشت را در زندگی خودم دیدم .و این بهشت زیبا را مدیون فرشته ای زمینی به نام کمک راهنمای خوبم خانم الهه عزیزم هستم.

 

نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، برداشت، بهشت وجهنم،
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic