همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 
به نام قدرت مطلق

کسانی که جذب رحمت خداوند میشوند، ارتقا پیدا میکنند که در خوبی کردن و زیبایی ها هست و انسان با درک نیروهای الهی ارتقا پیدا میکند.
همسفر خانم حکیمه:
در سی دی اول فهمیدیم که هر کاری که انسان انجام میدهد، به خودش باز میگردد. حالا ظلم به انسان باشد، چه به قوم دیگر یا به طبیعت و یا موجودات دیگر باشد؛ این دست ماست که شهر وجودی را به آرامش برسانیم که با نماز و روزه وخدمت و نیکی کردن به دیگران انجام می شود و هم میتوانیم با کارهای ضد ارزشی و استفاده از مواد مخدر شهر وجودیمان را نابود کنیم. گروه های زیادی داریم که به تعلیم ونگهبانی در صراط مستقیم هستند. کسانی که جذب رحمت خداوند میشوند، ارتقا پیدا میکنند که در خوبی کردن و زیبایی ها هست و انسان با درک نیروهای الهی ارتقا پیدا میکند، ماباید به قولنین پیامبران احترام بگذاریم. ذکر و نام و یاد الله آرامبخش است و باعث دور شدن نیروهای شیطانی می شوند. عبادت خداوند تنها به نماز وسجده و تسبیح نیست. انسان میتواند با کمک کردن به دیگران و شاد کردن دل آنها و کمک به طبیعت عبادت خداوند را انجام بدهند و در آخر اینکه بسیاری از ما ناسپاس و ناشکر هستیم و قدر داشته هایمان را نداریم. بالاترین نعمت هر انسان سلامتی و امنیت است. به قول قدیمی ترها سلامتی تاجی به سر هر انسانی است که به جز افرادی که بیمار هستند، نمیبینند. خدایا سپاس از این همه داشته هایی که دارم و ناسپاسی کردم. بابت اینکه کنگره را در مسیرم قرار دادی تا از آموزشهای ناب اینجا بهره بگیرم...خانم الهه عزیزم تشکر.

همسفر خانم فاطمه:
 در سی دی طلب ظلم 2 جناب مهندس نکات کلیدی بسیار مهمی را بیان کردند. یکی از آن نکات این بود که بیهوده وبی جهت به کنگره نیاییم و هدف داشته باشیم و سعی کنیم خدمت کنیم. چرا که خدمت کردن به خلق جزء بهترین عبادات محسوب می شود. این نکته برای من بسیار جای تفکر داشت. چرا که اگر در هر برهه ای از زندگیم هدف نداشته باشم، به پوچی و بیهودگی خواهم رسید. الان که به شکر خدا در این دوره از زندگیم با کنگره آشنا شدم، پس باید قدر این آموزشها را داشته باشم و قدر این مکان مقدس را داشته باشم. پس من فاطمه باید حواسم جمع باشد که اگر قدر کنگره را نداشته باشم و وقتم را به بطالت بگذرانم و فقط برای گذران وقت در کنگره باشم و همچنین اگر وارد حاشیه بشوم و به دنبال آموزش نباشم، خواه ناخواه از کنگره و از این گردونه پرت خواهم شد بیرون. پس باید مرتب به دور از هر گونه حاشیه و با رعایت کامل حرمتها و قوانین و با نظم و انظباط در پی آموزشم و بازکردن گره مشکلاتم باشم .
نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، ترک اعتیاد، برداشت از سی دی طلب ظلم 2،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic