همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلقدر سی دی محرم اقای امین بیان کردند که برای رسیدن به رمز وراز بسیاری از مسائل باید درآن مسیر محرومیت وسختی بکشیمهمسفر خانم خدیجه:

 هرگز نخورد آب زمینی که بلند است، افتادگی آموز گر طالب علمی. رمز و راز کشف حقیقت در دو چیز است، یکی یافتن راه و دیگر آنچه برداشت می‌شود. همه ما دنبال حقیقتیم و با اختیار راهی را انتخاب میکنیم تا به حقیقت برسیم. برای محرم شدن باید محرومیت را تجربه کرده باشم تا حسم و قلبم تزکیه و پالایش شود. با سیاه دلی و حس آلوده متوجه حرف استاد نمی شوم و آموزش نمی گیرم .آنقدر رفتار و اخلاق و کردارم باید تغییر کند و در مسیر ارزشها فرمان عقلم را اجرا کنم تا به عنوان محرم قبولم کنند. من راهنمایی دارم باید محرم باشم، تشنه آموزش باشم و با فروتنی نهایت استفاده را از آموزشها کنم. تزکیه همراه با درد و رنج است و من باید خدمت کنم، باید قیاس نکنم، منیت نداشته باشم و چشم که به راهنمای عزیزم گفتم اجرا و اطاعت کنم تا به حقیقت برسم . 

همسفر خانم محدثه:

استاد امین ابتدا در مورد وجه تمایز انسان و حیوان صحبت می کنند که این وجه تمایز این است که انسان با استفاده از قدرت اختیار می تواند دانش کسب کند و علوم را بیاموزد. اختیار به انسان این اجازه را می دهد که بین چند راه و مسیر یکی را انتخاب کند و تنها چیزی که باعث می شود انسان راه درست را انتخاب کند حس است و حس درست در نتیجه تزکیه و پالایش بدست می آید. حرکت به سمت ارزش ها باعث می شود انسان مسیر درست را انتخاب کند . همیشه بهترین راه کوتاه ترین راه نیست و راهی نیست که سریع به جواب برسد بلکه راهی است که درست به جواب برسد . انسان زمانی نسبت به چیزی محرم می شود که معنای محرومیت را دیده باشد .

  همسفر خانم فاطمه:

در سی دی محرم اقای امین بیان کردند که برای رسیدن به رمز و راز بسیاری از مسائل باید درآن مسیر محرومیت و سختی بکشیم تا نسبت به آن مساله محرم بشویم، تا رمز آنها برایمان بازشود. مثل روش دی اس تی که جناب مهندس سالهای سال سختی و مرارت کشیدند تا توانستند به این قضیه محرم بشوند و به شکر خدا به روش دی اس تی دست پیدا کنند و این مساله خیلی برای من به نوعی جالب توجه بود، چرا که من را وادار به تفکر کرد که ببینم در چه مسائلی محرم شده ام، متوجه شدم در مسائلی محرم نشدم ولی در مسائلی هم محرم شدم ولی بعد از مدتی به واسطه آلوده شدن حسهایم این محرمیت را از دست داده ام و علت آن را نمیدانستم. با نوشتن این سی دی علت را متوجه شدم. چون که فکر میکردم حالا من این مسائل را متوجه شدم دیگر کافی است و من دیگر همیشه این مسائل را متوجه خواهم شد، اما با صحبتهای آقای امین متوجه شدم که برای محرم شدن و محرم ماندن باید همچنان حس تزکیه و پالایش بشود و در این مسیر قدم هایم مستحکم بشود .

نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، ترک اعتیاد، درمان سیگار، برداشت از سی دی محرم،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic