همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله

افرادی که عاشق می شوند یکسری از توانایی ها را از دست داده است و این توانایی ها را در فرد می بینید و مجذوب او می شود. 
همسفر خانم سحر :
آقای امین اینگونه آغاز کردند: دانشمندان تحقیقاتی انجام دادند و دیدند در افرادی که عاشق می شوند، فاکتورهایی در بدنشان دچار تغییر می کند. دقیقا مانند افرادی که برای اولین بار کوکائین مصرف می کنند، یعنی دوپامین دقیقا 8 برابر افزایش می یابد. به همین دلیل احساس پروانه ای و احساس سبک بودن در آنها به وجود می آید. خوردن شکلات هم به مقدار ضعیفی این کار را انجام می دهد، برای همین است که کسانی که افسرده می شوند، شکلات زیادی می خورند برای اینکه بتوانند آن حالت را تا حدودی جبران کنند که در ادامه باعث مرض قند می گردد که عوارضش دقیقاً شبیه به خماری است. آنهایی که تجربه کرده اند می دانند و آنهایی که تجربه نکرده اند بدانند و آگاهی نسبت به این مسئله داشته باشند، این قضیه بار سنگینی را به وجود می آورد و اینجا است که شخص می تواند در آن مقطع انتخابهای بدی را انجام دهد. انسانها هم زمانی که در مسئله ای دچار آسیب می شوند به صورت ناخودآگاه در قسمت صور پنهان و روان این اتفاق می افتد که آن قسمت را سخت می کنند و بعد این سخت شدن قسمت ها باعث به وجود آمدن اختلالاتی می گردد، در اینجا است که شخص ممکن است دست به انتقام بزند. البته اینکه انسان چه کاری را در این مرحله انجام دهد بستگی به درجه دانایی فرد دارد. اینکه انسان در چه درجه ای از دانایی قرار گرفته باشد تعیین میکند که در مقابل فشار چه عکس العمل هایی نشان دهد. تفاوت انسانها در همین جا است. موقعی که رنجی به یک نفر وارد می شود، اگر دانایی اندک باشد فرد سریعاً می خواهد این رنج را از خودش خارج کند، مثل شخصی که سنگ داغی در دست دارد و فقط می خواهد آن را به کسی بدهد و مهم نیست که آن شخص کیست، فقط می خواهد دست خودش نباشد، ولی زمانی که مقدار دانایی فرد بالاتر رود، وقتی آسیبی وارد شود فکر می کند حالا، که این سنگ در دست من است و من هم دارم می سوزم اگر به دست کس دیگری بدهم او هم همین بلا بر سرش می آید و اینجا ممکن است سنگ را موقتاً نگه دارد و این کلیدی است که در ادامه می توان راجع به آن صحبت کرد. و این یک استراتژی ای است که انسان در این شرایط از خود بروز می دهد. پس چیزی که در این شرایط تعیین کننده است میزان دانایی است فرضیه و نظریه این بود که ویژگی هایی که در معشوق وجود داشت و برای عاشق خیلی خواستنی و دوست داشتنی بود باعث به وجود آمدن این مسئله شده است حالا زمانی که فرد تلاش می کند و به آن مسئله مورد نظر نمی رسد ممکن است این احساس در او به وجود آید، که این صفات از من ربوده شده ومن اینها را داشته ام در این بازه زمانی مقداری از انرژی و اعتماد به نفس فرد از بین می رود، وقتی این انرژی و اعتماد به نفس از بین برود آن صفاتی را که خودش به صورت اندک و کمرنگ داشته را کاملاً از دست می دهد.

همسفر خانم ندا :
افرادی که عاشق می شوند یکسری از توانایی ها را از دست داده است و این توانایی ها را در فرد می بینید و مجذوب او می شود. عوارض آن خماری است که بار سنگینی است که به وجود می آید و فرد چون ضربه خورده است مقاوم شده است و این آسیب در صور پنهان انجام می شود و دانایی فرد است که مشخص می که چه عکس العملی را نشان دهد . فرد اگر دانا نباشد بروز می دهد و به دیگران آسیب وارد می کند ولی اگر دانا باشد درون خودش نگه می دارد تا دیگران آسیب نبینند . فرد نادان فکر می کند این صفات را از او دزدیده اند . فردی که در عشق شکست می خورد اعتماد به نفسش را از دست می دهد و فکر می کند لیاقت آن را نداشته است . راه حل درست این است که آن صفات را در خورش دوباره احیا کند تا بتواند از این طوفان عبور کند . نیروهای تاریکی در این موقع روی انسان برچسب می زنند و نیروهای مثبت برچسب ها را پیدا می کنند و درمان می کنند در ابتدا سخت می باشد ولی در ادامه نتیجه خوبی دارد و این یک موهبت می باشد زیرا انسان به صورت عادی اقدام به اصلاح خورش نمی کند . اگر فرد عاشق شد و به معشوقش نرسید و قلبش آزرده شد بخواهد به زور برسد و اگر نرسید قهر کند دست از زندگی بکشد کفران نعمت کرده است و مانند سنگ سفت و زمخت می شوی و به تاریکی نزدیک تر می شوی . اما اگر فرد درون خودش نگه داشت و این آتش را در درونش خاموش کرد باعث می شود که خارها و صفات بدش با این آتش خاکستر شود و بعد از این مرحله به انسانی تبدیل می شود که آسیب پذیر نیست .
من متوجه شدم اگر زمانی فردی به من حرفی زد که درونم آتش گرفت آن را به بیرون پرتاب نکنم تا این آتش صفات بدم را از درون بسوزاند .نوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، گره عشق 2،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 2 اردیبهشت 1399 07:16 ق.ظ
خداقوت .خیلی خوب بود آموزش گرفتم .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات