همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله

که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها...

همسفر خانم محدثه:
استاد امین در ابتدای سی دی یک سوال را مطرح می کنند که اگر عشق چیز خوبی است چرا بعضی اوقات با شکست و تخریب و خودکشی همراه است ؟ استاد امین مثال باروت را می زنند و می گویند هر چیزی دو صور یا دو شکل دارد مثل همین باروت که بعضی اوقات صخره ها را می شکافد باعث باز شدن راه ها می شود و از جای دیگر از باروت در صحنه های جنگ استفاده می شود و باعث تخریب می شود .انسان وقتی در اعماق تاریکی فرو می رود کم کم صفت های خوبش کم می شود و وقتی این صفات را در شخص دیگری می بیند بسیار خوشحال می شود و زمانی که شکست می خورد در صدد انتقام پیش می رود که این انتقام بستگی به سطح دانایی او دارد .

همسفر خانم وجیهه:
برداشت من ازسی دی گره عشق این بود که هیچ انسانی مجبور نیست که صفت های خودش را به صورت جاودانه و یا تا اخر عمر در خودش حفظ کند. هیچ کس مجبور نیست همیشه در تاریکی ها باقی بماند. اگر بخواهد می تواند و اختیار کامل را دارد که صفت های زشت خودش را تغییر بدهد تا رحمت خداوند بزرگ شامل حالش بشود. پس ما صفت های زشت و مخرب خودمان را به صفت های نیکو و زیبا تبدیل میکنیم. وقتی که حس خوب کار کند و آرام باشد، شادی و شعف به انسان دست میدهد. پس عشق سالم ذره ذره پدیدار می شود و اگر احساس کردیم که عشق به صورت ناگهانی پدیدار شد، باید بدانیم که آن شور و هیجان است و اگر این شور تبدیل به شعور شد، عشق سالم خواهد بود و عشق سالم هیچ گاه به نفرت تبدیل نخواهد شد. 


همسفر خانم خدیجه:
عشق آسان نمود اول *
ولی افتاد  مشکل ها *
انسان در ابتدای عشق حس شادی دارد و با عشق و حس و یاد معشوق کارهایش را انجام میدهد ولی وقتی با گذر زمان مشکل پیدا شد فکر میکند که عیب و ایراد داشته که پسند نشده و اعتماد به نفسش را از دست میدهد و دچار خستگی و نا امیدی می شود و باعث شکاف و خماری بدی میشود . این مثل انفجار باروتی است که برای شکافتن صخره ها ست و راه جدیدی در زندگی شخص ایجاد میکند یا انفجاری که جنگ و نابودی می دهد و تبدیل به نفرت و تخریب می شود.
وقتی من وارد تاریکی شدم خیلی صفات خوبم را از دست دادم و برای این که ساختاری از نو ساخته بشه باید ساختار قبلی را خراب کنم و باید مشکل را تحمل کنم و از آن روزنه ای برای زندگی نو بسازم. 

همسفر خانم فاطمه:
آقای امین در این سی دی بیان می کنند که هیچ انسانی مجبور نیست برای همیشه در تاریکی ها باقی بماند، چرا که با تغییر کردن و تبدیل صفات بد به صفات خوب میتواند کم کم از تاریکیها خارج بشود و عشق در این میان به خوبی میتواند در این تغییر صفات به ما کمک کند ...چرا که مثلا من فاطمه اگر صفاتم را از بدی به خوبی تغییر دادم و مانند پازلی یک یا چند صفت خوب درونم کم داشتم و آن را در فرد دیگری دیدم و به واسطه همان صفات جذبش شدم این آغاز عشق می باشد و چون ما انسانها در این بعد از حیات آمده ایم تا عشق مخلوق را مهیا کنیم تا به عشق خالق برسیم بلکه تجلی کردن صفات خوب دیگران در خودمان میتوانیم به عشق خالق برسیم چرا که اینها مثل دانه های تسبیح به هم متصل هستند اگر من عشقی را در مخلوقی از خداوند ببینم و به دنبال سرچشمه آن باشم میتوانم با تزکیه و پالایش و سختی کشیدن در این مسیر به سرچشمه عشق لایزال الهی دست پیدا کنم و آنجاست که لذت بهشت واقعی را خواهم چشید .
نوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، ترک اعتیاد، برداشت از سی دی گره عشق 1،
لینک های مرتبط :


شنبه 16 فروردین 1399 12:02 ب.ظ
خدا قوت به خواهرم لژیونی های عزیزم بسیار لذت بردم
چهارشنبه 13 فروردین 1399 08:12 ب.ظ
بسیار عالی خدا قوت به هر سه عزیز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic