همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله


وقتی انسان وارد تاریکی شد نیازمند پلی است تا بتواند از آن خارج بشود 

همسفر خانم آرزو :
ورود به تاریکی ها مستلزم این است که فرد باید صفات و توانایی های خودش را از دست داده باشد و هر شخص بر حسب چیزهایی که از دست می دهد وارد عمقی از تاریکی ها می شود ، حال اگر او بخواهد از این عمق از  تاریکی بیرون بیاید و به سطح برسد باید به بیرون پل بزند و یا تونل حفر کند. در مسائل احساسی و عشقی شخصی که صفات و توانایی های خود را از دست داده است با کسی برخورد میکند که عیناً آن صفات ویژگی ها را دارد و باعث میشود که خلاء و کمبودهای او را بپوشاند و یا پر کند و این باعث می شود  که احساسات او شدیدا تغییر کند و گمان کند که نیمه گمشده اش را پیدا کرده است و در واقع صفاتی که از دست داده بود را اکنون می تواند داشته باشد ؛ در ابتدا این احساس باعث خوشحالی وی می گردد و همه چیز رویایی به نظر می رسد ، ولی در ادامه مشکلاتی پیش می آید و طرف مقابل جواب رد می دهد، حالا به هر عنوانی او را نمی پسندند ، این جواب رد باعث می شود که او اعتماد به نفس خود را از دست بدهد و این حالت ها باعث می شود که یک شکاف ایجاد شود و شخص دچار خماری شدید می گردد و در سیستم خمر او اختلال ایجاد شود، دقیقا مثل زمانی که فرد روش سقوط آزاد را انجام می دهد مشکلاتی مثل شکم روی و یا بی خوابی و مشکلات دیگر به سراغش می آید پس این مسئله روی سیستم X او تاثیر گذاشته است اما به صورت بی سیم یعنی از طریق القاء افکار و امواج ذهنی که به آن شخصی که دوست داشته و تصوراتی که از او داشته است وابستگی ایجاد شده است ؛ اما در مورد فرد مصرف کننده مواد به صورت با سیم اتفاق می افتد و آن مواد هست که وابستگی ایجاد نموده است، ولی در هر صورت نتیجه هر دو تخریب سیستم x و سیستم شبه افیونی است حال باید به دنبال راه نجات از این معرکه باشد و اینجا هست که باید انتخاب بکند راه هلاکت و یا نجات به دست خودش است می تواند از این موقعیت برای انتقام استفاده کند و یا پلی به بیرون بزند و زندگی و حیات را به خودش هدیه بدهد.

همسفر خانم سحر :
آقای امین در سی دی گره عشق ۱ می فرمایند: هر چیزی دو شكل یا دو صورت دارد. عشق مانند انفجار باروت است، این انفجار باروت می تواند برای شكافتن صخره ها استفاده شود و یك راه جدیدی برای حیات و زندگی انسان به وجود آورد و یا می تواند این انفجار در صحنه جنگ در عملیات انتهاری اتفاق بیافتد. در واقع این همان شكلی از عشق است كه تبدیل به نفرت می شود و باعث تخریب و ویرانی می گردد. وقتی انسان سفر خودش را به اعماق تاریكی ها آغاز كرد و ورود به تاریكی مستلزم این بود كه بسیاری از توانایی ها و صفات خودش را از دست بدهد. اصولا ورود به تاریكی یعنی از دست دادن یعنی چیزی را باید از دست بدهد كه وارد ظلمات و تاریكی شود و هر چه عمق این تاریكی بیشتر باشد چیزهای بیشتری را از دست می دهد . اكنون این انسان می خواهد از عمق تاریكی خارج شود و این مستلزم یك پل و یا تونلی است كه بتواند ازاین اعماق خارج شود و به روشنایی برسد. وقتی انسان چیزهای زیادی كه مال خودش است كه همان صفات و توانایی ها و حتی كسانی كه دوستشان دارد از دست داده باشد موقعی كه كسی را می بیند كه همان صفات و ویژگی كه خودش از دست داده در اوست كشش و جاذبه به وجود می آید. در اینجا چیزی كه به وجود می آید آن خلع و یا فضای خالی كه در خودمان داریم كه مكملش در كسی است كه همان صفت را دارد و می تواند آن خلع را پر كند. وقتی این برخورد و رویارویی اتفاق می افتد آن نیمه خالی را پر می كند. پر شدن خلع مساوی است یا تغییر شدیدی از احساس یعنی چیزی كه انسان سالها گم كرده پیدا می كندو صفاتی را كه از دست داده به دست می آورد. 

همسفر خانم ندا :
مادر کنگره یاد گرفته ایم که هر چیزی دو شکل دارد. در نوشتارها و می گوید مانند انفجار باروت است و این انفجار میتواند صخره را بشکافد و راه جدیدی در زندگی ما باشد و یا یک جنگ را به وجود بیاورد این همان شکلی است که تبدیل به نفرت می شود . انسان وقتی فردی را می بیند ممکن چنان جاذبه ای به وجود بیاورد که تمام افکار و احساساتش را در بر بگیردورود به تاریکی مستلزم از دست دادن یکسری از توانایی ها می باشد . وقتی انسان وارد تاریکی شد نیازمند پلی است تا بتواند از آن خارج بشود . وقتی انسان صفاتش را از دست می دهد و فردی را می بیند که این صفات را دارد مانند این است که این فرد مکمل باشد و این خلا را پر کند و پر شدن از خلع یعنی تغییر شدیدی از احساسات . اگر عمق تاریکی بیشتر باشد تعداد صفاتی که انسان از دست داده است بیشتر می باشد . برای اینکه از تاریکی زیاد خارج بشود خرج آن هم بیشتر می باشد و به یک تکانه و یا نیرو احتیاج دارد و در ابتدا شادی به وجود می آورد و باعث می شود اختلالاتی در سیستم ایکس به وجود بیاورد و این یک آزمایش است و همه آن را امتحان می کنند . فرد وقتی دچار این حالت می شود نمی داند چه بلایی سر او دارد می آید و ممکن است پایش را جایی بگذارد که سست باشد . وقتی دیدی طرف رفت و هیچ اتفاقی نیوفتاد تمام آرزو هایت نقش بر زمین می شود و همه چیز از کنترل خارج می شود و دچار آشوب و بحران می شود و ما می دانیم که هر ساختاری برای اینکه ساخته شود باید خراب شود و از اول ساخته شود . در این حال فرد دچار ناامیدی می شود و اعتماد به نفسش را از دست نی دهد و باعث یک خماری و یا یک شکاف می شود و روی سیستم ایکس اثر می گذارد و افکار انسان را مشغول می کند . و حتی ممکن است که به دیگران آسیب بزند و او را از جهان روشنایی دور کند .
نوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، گره عشق 1،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات