درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM

به نام قدرت مطلق الله


ورود انسان به تاریکیها مستلزم از دست دادن یکسری تواناییها در فرداست .
برداشت همسفر خانم فاطمه :
در این سی دی استاد امین در مورد عشق و شکست عشقی صحبت کردند که انسان به این واسطه هم در تاریکی ها فرو می رود. زیرا اگر عشق خوب بود باعث مرگ و نابودی زندگی و حیات انسان نمی شد و این که ورود به تاریکی مستلزم از دست دادن چیزی است. اگر انسان چیزهایی را از دست داده که مال خودش هم بوده یعنی صفات درون خودش باشد موقعی که شخصی را ببیند که آن صفات را که یک زمانی او داشته و درون او بوده است، عینا آن صفات را دارد، این جا انگار که شخص یک خلایی دارد و آن خلا پر می شود مثل این که نیمه گمشده خودش را پیدا کرده است. این جا در ابتدا یک نیرویی به شخص وارد می شود و احساس شادی و خوشحالی به وجود می آید  ولی در ادامه خیلی سخت می شود و مشکلات به وجود می آید و اختلالات زیادی در خمر او به وجود می آورد و خمر شدیدا افت پیدا می کند و خماری زیادی به همراه دارد. در این جا صفات را به دانه های تسبیح و نخ را به عشق مخلوق تشبیه کردند که صفات را مثل دانه های تسبیح کنار هم می چینند و این چیدن به آن شکل می دهد و قابل استفاده می شود. زمانی که ساختمان یا عمارت که منظور همان خواسته ها و آرزوهای شخص است روی شن بنا شود (شن نماد سستی است) انگار که تسبیح را از وسط کشیدند و دانه ها پخش می شوند و دیگر کنار هم قرار نمی گیرند یعنی کار و فکر و برنامه وزندگی همه از هم می پاشد. این قضیه روی سیستم بی سیم تاثیر می گذارد یعنی ذهن و افکار را در هم می ریزد و سیستم ایکس و شبه افیونی مثل مصرف مواد در آن تخریب ایجاد می شود. در این جا عقل حکم می کند که انسان درمانی را در خودش پیدا کند و انسان باید انتخاب کند که آیا از این باروت برای شکافتن صخره ها (صخره نماد تاریکی ها است) استفاده کند یا از آن باروت برای منفجر کردن خودش و دیگران استفاده کند.


برداشت همسفر خانم منصوره :
وقتی انسان می خواهد از عمق تاریكی خارج شود و این مستلزم یك پل و یا تونلی است كه بتواند از این اعماق خارج شود و به روشنایی برسد. وقتی انسان چیزهای زیادی كه مال خودش است كه همان صفات و توانایی ها و حتی كسانی كه دوستشان دارد از دست داده باشد. موقعی كه كسی را می بیند كه همان صفات و ویژگی كه خودش از دست داده در اوست كشش و جاذبه به وجود می آید. در اینجا چیزی كه به وجود می آید آن خلع و یا فضای خالی كه در خودمان داریم كه مكملش در كسی است كه همان صفت را دارد و می تواند آن خلع را پر كند، وقتی این برخورد و رویارویی اتفاق می افتد آن نیمه خالی را پر می كند. پر شدن خلع مساوی است با تغییر شدیدی از احساس یعنی چیزی كه انسان سالها گم كرده پیدا می كند و صفاتی را كه از دست داده به دست می آورد. اگر شما پولی را گم كرده باشید با پیدا شدن آن خیلی خوشحال می شوید، حالا فكر  كنید این در مورد صفات باشد، خیلی بیشتر خوشحال می شوید و این تاثیر گذارتر است. در اینجا آن تكانه و یا نیروی كه به شخص وارد می شود در ابتدا احساس شادی و خوشحالی به وجود می آورد، ولی در ادامه خیلی سخت می شود و اختلالات زیادی در سیستم خمر به وجود می آورد. اینجا آن نقطه ای است كه انسان باید انتخاب كند كه آیا از این باروت برای شكافتن صخره استفاده كند. البته صخره تمثیل. تاریكی ها كه انسان را محاصره  كردند و اورا از جهان روشنایی و از جهان حقیقت و واقعیت دور نگه داشته است. حالا باید از باروت استفاده كند و وجود خود را سوراخ كند اگر توانست این كار را انجام دهد، در نهایت به جهان روشنایی می رسد، ولی اگر موفق نشد از آن باروت برای منفجر كردن خودش و دیگران استفاده می كند.

برداشت همسفر خانم ناهید:
هر چیزی یک صور اشکار دارد و یک صور پنهان به خاطر همین عشق یک چیز خوبی است، ولی بعضی اوقات باعث تخریب میشود، وقتی انسان سفر خودش را به تاریکی شروع میکند باید یکسری توانایی را از دست بدهد و هر چه عمق تاریکی بیشتر باشد. از دست دادن ها بیشتر می شود و باید برای بیرون آمدن از این حالت یک پل زده شود و اگر انسان چیزهایی که از دست می دهد. صفات درون خودش باشد و وقتی شخصی را میبیند که اون صفات را داشته باشد و خلا آن را پر کند و این مساوی می شود. با تغییرات شدیدی در احساس و چیزهایی از دست داده را به دست می آورد و میشود گفت که هر چی تاریکی که شخص وارد آن شده بیشتر باشد، صفات بیشتری از دست می دهد و با پیدا شدن یک شخص تغییر احساسات بیشتر و در ابتدا همه چیز خوب می شود، ولی در ادامه مشکلات زیادی را به وجود می آورد و همه ی انسانها تاریکی را تجربه می کنند و باید انسان آگاهی داشته باشد و زمانی که یک ساختاری میخواهد آباد شود باید اول ویران شود و خیلی مشکل می باشد و باید امید خود را از دست ندهیم.

برداشت همسفر خانم بهار:
برداشت من از گوش دادن به سی دی گره عشق این بود که یک وقتای یه مسائل و مشکلاتی مثل عشق و دوست داشتم در زندگی ما پیش می آید که ابتدا ما رو خرستد و شاد میکنه ولی به مرور که جلوتر می رویم دچار مشکلاتی شدیدی می کند که باعث می شود ما سرخورده و بیزار از خود و یا از دست دادن یه سری صفات و توانایهایمان بشویم که قبلا اینجور نبوده.
بنابراین ما برای حل این گره ها دو انتخاب داریم ۱‌‌-با این درد و مشکل پیش آمده خودمان را نابود کنیم ۲- اینکه یه راه نجات پیدا کنیم و یک تونل و سوراخ پیدا کنیم که از ان روشنایی بتابد و به سمت ان حرکت کنیم.

برداشت همسفر خانم سمیه :
عشق گاهی باعث جنون و متلاشی شدن زندگی افراد می شود. پس اگر عشق چیز خوبی است، چرا گاهی چنین تهدیدهایی دارد ؟ پس یک شکل دیگر و یا یک صورت دیگر دارد‌. در کنگره آموختیم هر چیزی دو صورت دارد. در نوشتارها عشق را مانند انفجار باروت فرض کرده اند‌. گاهی از این انفجار برای شکافتن صخره ها و ایجاد راه جدید گردد ،  زندگی استفاده کنند. یا این انفجار در صحنه جنگ رخ بدهد و این همان شکلی است که منجر به تخریب و ویرانی می شود‌. ورود انسان به تاریکی ها مستلزم از دست دادن توانایی های فرد و از دست دادن صفات در انسان است. هرچه عمق ورود به تاریکی بیشتر باشد، چیزهای بیشتری را از دست داده است و برای خروج از این تاریکی نیازمند تونل و یا پل است. زمانی که انسان این صفات را در کسی ببیند جذب او می شود و این خلاء را با او پر پی کند و پر شدن خلاء مساوی است با تغییر احساس. همه انسان ها تاریکی را تجربه می کنند و انسان برای شکستن یک ساختار باید ابتدا آن ویران شود و این تخریب ها بسیار ناخوشایند است. تغییر احساس انسان روی خمر انسان تاثیر می گذارد.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic