همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 


همسفر خانم وجیهه:
برداشت من ازسی دی حس این بودکه قبل ازاینکه واردگنکره بشم هیچ چیزی ازحس نمیدونستم اماوقتی که فرمان وخواسته ی من صادرشدوبه کنگره آمدم فهمیدم که  ناخالصی های خیلی زیادی داشتم که خودم هم نمیدونستم واین ناخالصی های من مثل ذرات آهن بوده ومن حس نمیکردم ولی الان باسی دی های اقای مهندس وراهنمای خوبم خانم الهه ی عزیزم فهمیدم که باید تغییر کنم واین حس های ناخالص که داشتم تبدیل به حس خوب گفتارخوب وکردار خوب بکنم .
 
همسفر خانم محدثه:
 در سی دی حس آقای امین می فرمایند چیزی اتفاق نمی افتد مگر اینکه خواسته آن را داشته باشیم .حال این خواسته می تواند معقول و یا نا معقول باشد بعد از خواسته فرمان صادر می شود و آن اتفاق به خواست خود ما برای ما پیش آمد می شود پس در تمام مسائل زمانی اتفاقی می افتد که ما خواسته آن را داشته باشیم . بعد در مورد شرایط محیطی و اجتماع صحبت می کنند و می فرمایند من منکر شرایط محیطی نیستم ولی اگر مثلا ما خواسته ای مبنی بر مصرف نکردن مواد مخدر داشته باشیم کل اجتماع هم که دست به دست شوند ما مواد مصرف نمی کنیم چون خواسته از هر چیزی قوی تر است . حالا این ذرات با خواسته های مشترکی که دارند کنار یکدیگر قرار می گیرند و تشکیل ساختار را می دهند این ساختار هم می تواند معقول و یا نامعقول باشد . یک ساختار فقط یک موجودیت خالی نیست تا ما بتوانیم به راحتی آن ساختار را از بین ببریم . هر ساختاری برای حفظ و بقای خود تلاش می کند و برای اینکه باقی بماند و موجودیت داشته باشدشروع به مبارزه می کند .

همسفر خانم خدیجه:
حس اولین قوه ی به کار گیری عقل است و اگر حس آلوده شود عقل هم فرمانهای غلط صادر میکند.
قانونی در کنگره هست که در جهان هر چیز چیزی را جذب کرد
سرد سردی را کشید و گرم گرمی ذرات ناخالصی که خواسته های نامعقول مشترک دارند با هدف خاص تشکیل ساختار منفی را می دهند و به مرور زمان محکم و قوی می شوند و فرمان غلط صادر میکنند و ما اجرا می کنیم .
ساختار منفی طی گذر سالها زمان به وجود آمده و نمی توان آن را یک دفعه تغییر داد و باید با آموزش جهان بینی و بالا بردن دانایی حس را پالایش و تزکیه کرد و ارزشها را جایگزین ضدارزشها کرد و با درمان تدریجی ناخالصی ها را خارج کنم تا با حس تزکیه شده عقل و روحم از تاریکی به طرف روشنایی برود.

همسفر خانم حکیمه;
همه چیز طبق خواست وفرمان اتفاق می افتد تمام مسائل زندگی بخودمان برمیگردد که اول ی خواسته ای داشتیم خواستها دو دسته هستند هم میتوانند مثبت باشن هم منفی باشندخواستها شرایط رو بوجود میاورند ولی انسان شرایط را بیرون از خودشان جستجو میکنندانسان تحت تاثیرشرایط حس بوجود می ایدما باید تزکیه وپالایش انجام بدهیم ولی این باعث مقابله با خواسته نیست چون باعث میشود انرژی ما تمام بشودذرات ناخالصی برای خودشان ی ساختار بوجود می اوردندوبمرور زمان قدرت میگیرند وفرمان عقل رو در دست میگیرندنکته مهم هرانسانی در یک سطح دانایی هست حقه ها زمانی شکل میگیرن که ما نمیتوانیم درست تشخیص بدهیم ان موقع فرمان غلط صادر میشودانسان ساختار قدرتمندی داردکه فکر وذهن خودش را در اختیار داردوکسی که در راه ارزشها حرکت کند ساختار قدرتمند تری داردواگر انسان حسی را در درون خودش سرکوب کند جای دیگه پخش میشود*ساختار برای اینکه قدرت خودش راحفظ کند تلاش میکندبخاطر همین است می گوئیم در مسیر ارزشها حرکت کنیم مثلا وقتی میگوییم قضاوت نکنید تهمت یا دروغ نگوییدچون اون موقع شرایطی پیش میاید که نیروی بازدارنده ومنفی بشما تسلط پیدا کندما باید دردوتا محور حرکت کنیم یکی حواسمان جمع باشد که حسمان الوده نشود ودوم اینکه باتدبیر وتفکر همراه باشد مثلا شخصی که به کنگره میاید نباید حسش الوده شود چون کنگره درمان اعتیاد است که خودش جنگ است. 


همسفر خانم فاطمه:
 مطلب مهمی که من از این سی دی یاد گرفتم این بود که اگر روی ساختارهای مثبت خودت کار نکنی ساختارهای منفی به راحتی درونت شکل می گیرد وچون ذهن انسان قابلیت خیلی زیادی دارد که مطالب منفی را ابعادش را بزرگ جلوه می کند ,توانایی ما را می گیرد پس من فاطمه با تبدیل دانایی خودم به دانایی موثر وشناخت نیروهای بازدارنده میتوانم جلوی این ساختارهای منفی رو بگیرم ...والبته در همین حین مراقب حقه های نفس باشم که خیلی وقتها با لباسی زیبا می آیند در زندگی من ومن اگر حسم حس درستی باشه به راحتی میتوانم این نیروهای بازدارنده وحقه های نفس رو بشناسم واینها فقط با آموزش به دست می اید.البته آموزشی که طبق وادی پنجم به حرکت درآید ومن بتوانم آنها را اجرایی کنم.
نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، ترک اعتیاد، برداشت از سی دی حس اقای امین،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات