همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله
کلام حق و حقیقت بسیار ساده است. در جهان هستی صور پنهان و آشکار یکی است اما به صورت قراردادی هر آنچه را درک می کنیم و می بیینیم. می گوئیم صور آشکار و آنچه درک نمی کنیم و نمی بینیم می گوئیم صور پنهان.

همسفر خانم مریم:

حق به معنای راستی و درستی و حقیقت کلام هم یعنی بیان. کلام حق و حقیقت بسیار ساده است و ما هرگز نمی توانیم حقیقت را پنهان کنیم، شاید در کوتاه مدت و مقطعی باشد ولی در نهایت همان پنهان کاری باعث زمین خوردن می شود و انسان اگر سعی و کوشش نکند شکست می خورد. گاهی اوقات ما کلام حق را نمی پذیریم چون اذنش صادر نشده است. اذن خداوند بر مبنای نقطه‌ای است که ما در آن قرار داریم. کلام حق بسیار ساده است و پیچیدگی ندارد و در دلها حک می شود و تبدیل به یک ریشه ی محکم می شود. وقتی که در مسیر زندگی به مشکلات بر می خوریم باید بدانیم که خداوند توانایی برخورد با این مشکلات را به ما داده است تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم و با سحر و جادو و دعا حل نمی‌شود. باید حرکت کنیم و با این حرکت شادی و شعف زیادی در ما به وجود می آید و از افسردگی و بیماری و نا امیدی بیرون می آییم و این دقیقا مانند وقتی است که من به کنگره نمی آمدم و با کوهی از مشکلات و ناامیدی از همه جا بودم و منتظر بودم دیگران مشکل مرا حل کنند، خدا را شکر می کنم  که خداوند اذن ورودم به کنگره را صادر کرد و آمدم، حرکت کردم و در مسیر کنگره قرار گرفتم و کم کم با آموزش های کنگره به چشمه های نور و امید نزدیک و نزدیک تر می شوم. ممنونم از آقای مهندس و راهنمایی عزیزم خانم‌ الهه جان‌.

همسفر خانم فتانه:

هر کلامی که گفته می‌شود به ۳ دسته می‌توان تقسیم کرد:

۱-کلام راستین و حق                    2-کلام دروغین و ناحق                     ۳-کلام خنثی

ما اگر می خواهیم فهم در کلام را از هم تشخیص دهیم باید بدانیم به چه درد زندگی ما می‌خورد و این را می خواهیم یاد بگیریم تا در زندگی بکار ببریم. ما باید در حد صحبتهای روزمره‌مان تشخیص بدهیم که آیا این صحبت‌ها درست است یا نه و این باکمی فکر و تعقل امکان‌پذیر است.

مثلا اگرکسی گفت فلان کس این صحبت را در مورد تو کرده نباید فوری حرف او را قبول کنیم باید کمی تعمق و فکر کنیم. آیا بخاطر منافع خود این حرف را می زند و درستی و نادرستی آن را باید تشخیص دهیم. اگر کلام ناحق باشد زندگی‌مان ویران می‌شود ولی اگر حق و بجا باشد زندگی‌مان شکوفا می‌شود.

هیچ قانونی در جهان پا برجا نمی ماند اگر از فکر ناسالمی بیرون آمده باشد شما باید از مجری چیزی بخواهید که مجری بتواند اجرا کند. قانون باید چیزی باشد که مردم بتوانند آن را اجرا کنند ما نمی‌توانیم چیز غیر واقعی را به‌ صورت قانون در بیاوریم تا یک موقع که جبر و زور باشد امکان‌پذیر است ولی همان موقع که زور و جبر برداشته شود دوباره به حالت اول برمی‌گردد. قرآن اگر کلام حق نبود تاکنون پا برجا نمی‌ماند.

همسفر خانم زهرا:

هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی این خود انسان است که همه چیز را  بوجود می آورد و خلق می کند.

کلام حق و حقیقت بسیار ساده است . در جهان هستی صور پنهان و آشکار یکی است اما به صورت قراردادی هر آنچه را درک می کنیم و می بیینیم . می گوئیم صور آشکار و آنچه درک نمی کنیم و نمی بینیم می گوئیم صور پنهان.

ما هر گز نمی توانیم حقیقتی را پنهان کنیم اصلا امکان پذیر نیست  و نمی توانیم بر مبنای کجی به یک ثبات و آرامشی برسیم. شاید در کوتاه مدت و مقطعی باشد ولی در نهایت همان پنهان کاری باعث زمین خوردن می شود. انسان اگر سعی و کوشش نکند شکست می خورد .

اگر انسان در زندگی امید داشته باشد همان امید چشمه های جوشان درونش را به جوشش در می آورد و صاحب قدرت و انرژی می شود و انسانی که نا امید باشد چشمه های درونش مواد مذاب و گندیده ای را به او می رساند و شخص را ناامید و ناامیدتر می کند تمام حالات روحی و روانی ؛خلق وخوی ما بر مبنای یکسری مواد شیمیایی است .

گاهی کلام حق را نمی پذیریم چون اذنش صادر نشده است . اذن خداوند هم بر مبنای نقطه ای است که قرار داریم (منظور از روز الست است ) زمانی که شما چیزی را با هستی به اشتراک می گذارید قطعا هستی نیز هر چه دارد با شما به اشتراک می گذارد .

انسان هایی که به مرحله ی لازم می رسند در مقابلشان ستگهای زیادی وجود دارد و مانند طفلی که می خورد زمین ؛وقتی که زمین می خورد باید بلند شود گاهی اوقات فکر می کنیم اگر به دیگران بیش از حد کمک کنیم به آنها خدمت می کنیم نه این خیانت است با این کار یک انسان بی مصرفی تحویل جامعه می دهیم باید ریسک کنیم و اجازه بدهیم که خودش حرکت کند .

خود ما در مسیر مان حتما زمین می خوریم آن چیزی که خداوند در اختیار ما قرار داده قطعا توانایی آن را هم داده باید بتوانیم مشکلات را یکی یکی حل کنیم با ورد و جادو نمی توان مشکل را حل نمود دعا خوب است اما در شرایط خاص خودش .

در مسیر زندگی ممکن است زمین بخوریم و نا ملایمات زیادی برای ما بوجود بیاد ممکن است خیلی چیز ها را از دست بدهیم و یا حتی عزیزانمان را هم از دست بدهیم باید تا آخرین لحظه با تلاش به راهمان ادامه بدهیم و از مسائل درس بگیریم و آنها را لعنت ندانیم این خواست خداوند است و خداوند هر چه بخواهد همان می شود

برداشتم از این سی دی این بود به مسافرم بیش از حد کمک نکنم و مسئولیتهایش را به خودشان برگردانم و اجازه بدهم تا خودشان حرکت کنند.

 

نوع مطلب :
برچسب ها : همسفران عشق، برداشت، سی دی کلام حق، کنگره 60،
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic