همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت  مطلق الله


حق به معنای راستی، درستی و حقیقت چیزی است که درست باشد. کلام هم یعنی بیان ما، اکنون می دانیم که کلام حق با بیان ساده در دلهای آنانی که باید نوشته شود می نشیند. .
همسفر خانم فاطمه (خ):
کلام حق همیشه طرفدار دارد، حرف حق از حلقوم حق برمی خیزد از نیت حق بر می خیزد. وقتی کلامی، سخنی و راهی حق باشد نیروهای مافوق و هستی  کمک خواهند کرد که آن راه ادامه یابد. 20سال که سهل است صدها سال تداوم می یابد. سخن حق بر دل می نشیند و حقیقت جویان را به طرف خود جلب میکند و هرگز از بین نخواهد رفت مثل کلام الله مجید، سخنان خداوند حتما حق و درست هستند که بر دل های همه نشسته و بعد از گذشت این همه سال هنوز تداوم دارد. حقیقت چیزی جز راهنما، کمک و راستی برای ما نخواهد بود. بعضا ممکن است بعضی کلام های حق یا حقیقت ها برایمان کمی ناخوشایند به نظر برسند ولی با اندکی تامل درخواهیم یافت که برای تداوم زندگی خود باید آن ها را بپذیریم تا بتوانیم به آرامش درونی برسیم، ان شالله...من انسان آمده ام به این دنیا که بمیرم که حقایقی را کشف کرده و جسم خاکی خود را رها کنم و با توشه ای پر از حقایق به جهان ها و بعد های دیگر سفر کنم و برای ارتقای هرچه بیشتر نفس خودم و رسیدن به نقطه ای که از آنجا نشأت گرفته ام تلاش نمایم ولی افسوس و صد افسوس که ما از گذشته مان نمیدانیم و نمیدانیم در آینده چه پیش آمدی خواهیم داشت و کوله بار خود را از ضد ارزش ها پر کرده و از اصل خود دور می شویم. ولی اعتقاد من بر این است که من فاطمه به خاطر هر نقصی به زمین آمده باشم، کائنات و هستی انقدر مرا می چرخاند و مشقت هایش را نشانم میدهد تا بالاخره آن نقص و یا نقص های من برطرف شود. باشد که به لطف خداوند دیر نشود و بتوانم اندوخته ی بیشتری در کوله بارم بگذارم...با تشکر از تمامی زحمت کشان بی شائبه ی کنگره ی 60 از جمله راهنمای جانم که معلم و رهنمای زندگی پر پیچ و خم من شدند.

همسفر خانم سحر :
حق به معنای راستی، درستی و حقیقت چیزی است که درست باشد. کلام هم یعنی بیان ما، اکنون می دانیم که کلام حق با بیان ساده در دلهای آنانی که باید نوشته شود می نشیند. ایشان فرمودند: من در این آموزشهایی که دادم از روز اول تمام هدف این بوده است که بگوییم بدی، بدی است و خوبی، خوبی. این یعنی انسان هر چه می کند به خودش می کند. یعنی هر چه کنی به خود کنی، گر همه نیک و بد کنی. خود انسان است که همه چیز را به وجود می آورد و خلق می کند. ما در نقطه ای قرار داریم که از آینده خبر نداریم، از گذشته هم خبر نداریم. هر دو نقطه برای ما مجهول است، البته برای اکثریت حال برای ماست ولی گذشته ما را زمان حال ترسیم کرده و زمان حال ما گذشته را ترسیم می کند. در جهان هستی صور آشکار و صور پنهان در حقیقت یکی است در جهان هستی ما صور آشکار و صور پنهان نداریم. ما هرگز نمی توانیم یک حقیقتی را پنهان کنیم. اصلاً امکان پذیر نیست. هر کس که تصور کند که توانایی این را دارد که یک حقیقتی را پنهان کند و به قول امروزی ها دو دوزه بازی کند، این اصلاً امکان پذیر نیست. دیر یا زود بر ملا می شود. شما هرگز نمی توانید یک پنهان کاری را همیشه ادامه بدهید. شما نمی توانید یک کار خلاف بکنید و برای همه تعریف کنید و بگویید که به بقیه نگویند چون اصلا امکان پذیر نیست. اگر انسان در زندگی خود راه کجی را پیش بگیرد این راه تا آخر کج خواهد شد. در واقع اگر تلاش نکند شکست خواهد خورد.

همسفر خانم ندا :
خود انسان همه چیز را خلق می کند و مبدا و منشا آن خود انسان است. هیچ کس نمی تواند حقیقتی را پنهان کند زیرا خیلی سریع بر ملا می شود. اگر انسان راه کج را انتخاب کند همان راه او را به زمین می زند. اگر انسان تلاش نکند شکست می خورد. اگر انسان امید داشته باشد چشمه های جوشش در درونش می جوشد و قدرت و توانایی بدست می آورد. افکار و اندیشه های ما در ترشح هورمون های ما که مربوط به شادی و یا افسردگی است نقش دارند. اگر ما فکر کنیم انسان خوشبختی هستیم حتما خوشبخت می شویم. اگر می خواهیم به صلح و آرامش برسیم باید در صراط مستقیم حرکت کنیم. کلام حق ، حق و حقیقت است و بر دلها می نشیند، ولی گاهی همین کلام حق بر دلهای یکسری از افراد نمی نشیند، زیرا باید اذن خداوند هم باشد. وقتی من چیزی را داشته باشم و به هستی بدهم هستی هم آنچه دارد به من می دهد. قرآن چون کلام حق و حقیقتم بود ماندگار شد و از بین نرفت. اگر کسی جنگلی را به آتش می کشد تقصیر آتش نیست. اگر کسی بدی می کند تقصیر خداوند نیست. روش درمان اعتیاد در کنگره حقیقتی است که جاری می باشد و حال خوب را در چهره افراد می بینیم. وقتی فردی به زمین می خورد باید خودش از زمین بلند شدن را باد بگیرید. در زندگی ما مشکلاتی وجود دارد ولی ما باید خودمان آنها را حل کنیم. هیچ مشکلی با سحر و جادو و دعا حل نمی شود باید خودت تلاش کنی و مشکل را بر داری. دعا خوب است به جای خودش. خداوند گفته از تو حرکت از من برکت. پنهان کاری مانند این است که گوشت تازه ای بخرید و آن را زیر لحاف قایم کنید بعد از چند وقت بوی گند آن همه جا را بر می دارد. هر کس باید به خداوند اعتقاد داشته باشد و در کنار هم به مسیر زندگی ادامه دهیم.
من آموختم که هیچ وقت پنهان کاری نتیجه خوبی ندارد باید مشکلم را پیدا کنم و با توکل بخدا و تلاش و کوشش خودم آن را از سر راهم بر دارم.


نوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، سی دی کلام حق،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات