همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق

روح می تواند علم را در ما احیا کند و باعث تزکیه می شود.
همسفر خانم حکیمه:
نقطه ی آفرینش از آفرینش آدم وحوا بوده است و تایید کردند پروردگارشان خدا هست، ولی شیطان قبول نکرد به انسان سجده بکند و نقض فرمان کرد و به همین دلیل از درگاه خداوند رانده شد، ویژگی بهشت این است که خواسته هایمان در دسترس هستند. کنگره و کلاس های جهان بینی به شجره خبیثه تعبیر شده است، شیطان آدم وحوا را گول زد که میوه را بخورند و آنها به سمت زمین رانده شدند. سنت کلام الله برای همه یکی هست نقض فرمان شروع به تاریکی رفتن هست، در تاریکی نیروها مشروط هستند مثلا اگر بخواهد راه برود باید اول مواد را استفاده کند تا بتواند راه برود. فکر انسان آزاد و آرام نیست، نقطه ی مقابل نقض فرمان فرمانبردای است که از فرمان تا خود فرمانی راه زیادی است و وقتی انسان بخواهد از تاریکی خارج بشوند باید سلسله مراتب را طی بکند. انسان با روح می تواند علم را یاد بگیرد، وقتی علم داشته باشد می تواند فرمانروای خویش باشد. روح می تواند علم را در ما احیا کند و باعث تزکیه می شود. در آخر انسان اگر می خواهد آموزش پذیر باشد باید فرمانبری بکند و بعد فرمانده خوبی می شود. البته در شرایط ایده ال و کلام آخر اینکه نقطه مقابل نقض فرمان و رفتن به تاریکی ها باید از نقض فرمانی که انجام دادیم برگردیم، مثلا اگر دروغ گفتیم یا غیبت کردیم یا رشوه گرفتیم دیگر این کار ها رو نکنیم.
سپاسگزار از آقای مهندس و آقای امین که حکم معلم ما را دارند و همچنین کمک راهنمایان عزیز به ویژه خانم الهه عزیز.

همسفر خانم وجیهه:
برداشتم ازسی دی معلم این بود که من باید فرمان بردار خوبی باشم مثل راهنمام که این تاریکی ها را تجربه کرده و به روشنایی ها رسید. من رهجو باید تحت امر راهنمام باشم تا راهنمام تکیه گاه ما بشود، ما اگر می خواهیم آموزش بگیریم، باید فرمان بردار خوبی باشیم تا بتوانیم به دیگران خدمت کنیم و اگر فرمان بردار خوبی نباشیم نمی توانیم به آن نقطه ی موعود برسیم و اگر فرامین را اجرا یا نقص کردیم می توانیم به روشنایی ها برویم. ممنون از خانم الهه عزیز که مثل یک معلم به ما آموزش می دهند.

همسفر خانم فاطمه:
در این سی دی اقای امین نکات بسیار کلیدی را بیان کردند. این که خیلی از مواقع انسان کنترل ذهنش در دست خودش نیست. زیرا عوامل محیطی و شرایطی که به وجود می آید که ذهن انسان درگیر آنها می شود. در آموزشهای کنگره یاد گرفتم که همیشه ذهن انسان نیروی عجیبی در بزرگ کردن مطالب و نکات منفی دارد. مثلا اگر دیگران حرفی به ما زدند که ما ناراحت بشویم، ذهن ما آنقدر این مسئله را از جهت منفی بزرگ می کند که ممکن است چندین ساعت یا چندین روز به آن فکر کنیم و به قول خانم الهه عزیزم هر روز انرژی بگیریم...حالا در مواجهه با این چنین شرایطی اگر من فاطمه آموزشم را درست به کار بگیریم و دانایی خودم را به دانایی موثر تبدیل کرده باشم سعی می کنم حسم را نسبت به آن موضوع خوب کنم و با دیدی مثبت به آن نگاه کنم خواهم دید که نه حرف یا صحبت آن فرد خیلی هم ناراحت کننده نبوده که باعث شده چندین روز من با حال بدی بگذرد و ذهنم را درگیر کند و تنها تفاوت این دو نگاه این است من با جهان بینی درست و دانایی موثر به این مسئله نگاه کنم تا نتیجه کار نیروهای بازدارنده را در ذهنم تشخیص بدهم و دچار حقه های نفس نشوم.
نوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، ترک اعتیاد، برداشت از سی دی معلم،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic