همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 


به نام قدرت مطلق الله
مسئولیت ها به انسان قدرت واعتماد به نفس وانظباط می دهند ولازمه ی زندگی هستند انسانی که مسئولیتی به عهده اش نیست در واقع در جایگاه انسانی قرار ندارد وهمیشه در رنج و عذاب است.

همسفر خانم مریم:

مسئولیت ها به انسان قدرت و اعتماد به نفس و انظباط می دهند و لازمه ی زندگی هستند. انسانی که مسئولیتی به عهده اش نیست در واقع در جایگاه انسانی قرار ندارد و همیشه در رنج و عذاب است. زمانی که مسافر و همسفر در سفر اول هستند، ممکن است یک سفر اولی به  مرزبان ها و کمک راهنماها نگاه کند و به آنها غبطه بخورد و یکی از آرزوهایش این باشد که این جایگاه را تجربه کند. ولی اگر برعکس آن اتفاق بیفتد، یک کمک راهنما یا یک مرزبان به جایگاه یک سفر اولی غبطه بخورد، قطعا دچار گره مسئولیت شده چون قاعده این است که انسان نباید به گذشته برگردد، مگر آن که کاری را ناقص انجام داده باشد. وقتی من همسفر در آزمون های مختلف شرکت می کنم و قبول می کنم که مسئولیتی به من داده شود، اگر این مسئولیت را به نحو احسن انجام دادم این اشتیاق در من به وجود می آید که به مرحله ی بالاتر و مسئولیت بیشتر بپردازم،  مثلا سعی می کنم که سر موقع در کنگره باشم تا اینکه خدمت بگیرم و زمانی که مهماندار یا میکروفن گردانی نصیبم شد و انرژی بالایی گرفتم عزم خود را جزم می کنم تا اینکه با نوشتن سی دی ها و گرفتن آموزش های ناب از کمک راهنمای عزیزم سرکار خانم الهه در آزمون کمک راهنمایی شرکت کنم، تا به جایگاه بالاتری برسم و تجربه به دست بیاورم و بدست آوردن جایگاه مهم است، چون می تواند در فرد تغییرات بسیاری به وجود بیاورد و بسیاری از گره های انسانی در همین جایگاه ها حل می شود و حتی ممکن است بعضی از بیماری های فرد نیز درمان شود و این در صورتی است که مسئولیتش را به نحو احسن انجام دهد.

همسفر خانم زهرا:

اختلاف پتانسیل ( یعنی جا به جا شدن انرژی از یک فرد به فرد دیگر یعنی در برخورد هایی که با یکدیگر داریم میتوانیم یکسری از انرژی را به شخص مقابل بدهیم و متقابلا از او نیز انرژی دریافت کنیم )

هر چیزی همانطور که میتواند سازنده باشید، اگر به جا استفاده نشود، میتواند مخرب باشد مثل چاقوی آشپزخانه که هم میتوان برای تهیه بهترین غذاها استفاده کرد، اگر در زمان خشم از آن استفاده کنیم میتوانیم به دیگران آسیب بزینم .

عشق همانگونه که برای انسان سازنده است و او را میتواند به زندگی امیدوار کند و در او انگیزه ای جهت تشکیل خانواده ایجاد کند، اگر تبدیل به گره شود میتوان فرد را تا سرحد جنون ببرد .

ولی گره در کارها نباید باعث ترس ما شده و مسئولیتی را قبول نکنیم چون انسان در این دنیا اگر مسئولیتی نداشته باشد در واقع در جایگاه انسانی قرار ندارد و همیشه در مسئولیتها است که انسان به قدرت، اعتماد به نفس و انضباط میرسد پس باید بدانیم که پذیرفتن مسئولیت لازمه زندگی است .

باید دانست که دو نیروی خیلی قدرتمند در انسان میتواند رخنه کند که مانند آرواره های تمساح است که دارای دو فک است و هیچ وقت یک فک جواب نمیدهد .

خصوصیت طمع این است که هر چه که به انسان داده شود برایش کفایت نمیکند و بیشتر آن را طلب میکند .

طمع انسان از ترس قدرت میگیرد و ترس از دست دادن باعث به وجود آمدن طمع در انسان میشود خاصیتی که در طمع هست این است که هیچ چیزی به شما احساس رضایت نمیدهد .

انسان باید شروع به حرکت کند و به مسئولیت برسد وقتی به جایگاههای بالاتر رسید آن صفت خودش را در ظاهر نشان میدهد.

برداشت من از این سی دی این بود مسئولیت رادر حد توان خودم بپذیرم.و با اینکار آرامش را به خودم بدهم و کاری را که نقض قوانین باشد انجام ندهم و بگذارم دیگران هم آموزش ببینند و محروم نباشند تابتوانند کار کنند.

 

نوع مطلب :
برچسب ها : برداشت، گره مسئولیت، کنگره 60، درمان اعتیاد، سلمان فارسی،
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات