همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله


دراین سی دی اقای امین از روزه گرفتن که نقطه تحمل انسان را بالا  میبرد گفتن ....
خانم وجیهه:
برداشت من ازسی دی ویروس این بود که ما که سفر اولی هستیم، نباید درگنکره با رهجوها زود صمیمی بشویم و یا با هم بیرون برویم و یا خانهی هم دیگر برویم. این صور آشکار است. ممکن است خوش آیند باشد و انرژی و شادی خیلی زیادی در ما به وجود بیاید، ولی در ادامه در یک دوزخی سر درمی آوریم که معلوم نیست انتهای آن کجاباشد و درصور پنهان قرار می گیریم، چون  کنگره اینها را منع کرده است. مثلا اگر درختی را هر روز مجانی آب بدهیم ریشه های آن سست می شود و دیگر میوهایش را نمی تواند نگه دارد و طوفان و آفت آن را ازبین می برد. مثل انسان، اگر همه چیز را به راحتی و مجانی به دست بیاورد واز آن استفاده کند، باید منتظر یک سری عواقبی باشیم که برای ما به وجود می آید.

خانم حکیمه:
دراین سی دی آقای امین از روزه گرفتن که نقطه تحمل انسان را بالا  می برد گفتند، واقعا همین طور است انسان چندین ساعت صبر و تحمل میکند  تا ساعت افطار برسد. در مورد شیشه گفته شده که چه آثار مخربی برجسم و مخصوصا برجان انسانها دارد گفته شد واینکه روش DST و OTروی آن جواب داده است خداروشکر درکنگره قوانینی هست که همه ی اعضا موظف به اجرای آن هستند. برای جلوگیری از مسایل باید عاقلانه کار کنیم نه حسابگرانه. اگر این کار را نکینم دچار مشکل می شویم و در توانایی ما خلل به وجود می آید و نمی توانیم آموزش بدهیم و آموزش بگیریم. نباید به خواسته های نامعقول رهجو پاسخ بدهیم دیسیپلین و نظم در کنگره برای افرادی هست که خواهان رهایی و به آرامش رسیدن هستند و می خواهند خدمت بکنند. پول قرض دادن و مراوده ورفتن به منزل یکدیگر از صور آشکار است، ولی درصور پنهان ما ویروس داریم نه ویروس مریضی، ویروسی که درذهن و فکر انسان رخنه می کند و وارد قلعه عقل می شود، شکل خوبی دارد ولی بعد شروع می کند به تخریب و خرابکاری و توانایی انسان را از بین می برد.

خانم محدثه:
در ابتدا آقای امین در مورد شیشه و تخریب های آن صحبت می کنند و می فرمایند : زمانی که شیشه روی کار آمد جناب مهندس اعلام کردند که سونامی شیشه در راه است و همین مسئله باعث شد که برای قاچاق شیشه حکم اعدام را بگذارند و این مسئله باعث شد در کشور ما همانند کشور های همسایه جنگ داخلی نداشته باشیم . سه نوع ویروس داریم اول ویروس هایی که وارد جسم انسان می شوند و باعث ایجاد بیماری می شوند این نوع ویروس ها تا وارد جسم نشوند نمیتوانند کاری انجام دهند . ویروس نوع دوم ویروس های کامپیوتری هستند که در اثر ارتباط از طریق دریافت فایل ها وارد می شوند و ویروس نوع سوم ویروس هایی که وارد عقل می شوند و در اندیشه انسان ها رسوخ می کنند چنین انسان هایی از حالت شادابی به حالت ناامیدی می رسند .

خانم فاطمه:
در این سی دی آقای امین ویروسها را به سه دسته تقسیم کردند و مهم تر از همه ویروسی بود که در شخصیت بعضی انسانها وجود دارد صحبت کردند.
یکی از خصوصیت مهم این نوع ویروس این است که وارد قلعه عقل می شود و تواناییهای انسان رو مختل می کند. این ویروسها ضدارزشیهای درون ماست که خیلی وقتها از وجود آن خبر نداریم،دفقط حال بد ما نتیجه عملکرد این ویروسها وضد ارزشها می باشد که اگر با آموزش توانستیم آنها را بشناسیم می توانیم آنها را پیدا و در صدد درمان باشیم، ولی اگر در پی آموزش نباشیم مطمئنا این ویروسها تمام وجود ما چه در صور آشکار وچه در صور پنهان را در بر می گیرد تا جایی که خودمان تبدیل به یک ویروس بزرگ می شویم که حتی باعث حال بدی اطرافیانمان نیز می شویم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic