همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله 

ویروس هایی که وارد اندیشه انسان می شود همان حقه های نفس هستند .
خانم منصوره :
خیلی اوقات شخص تمام تلاش خود را می کند اما نتیجه ای که می گیرد باب میل او نیست ، ما در کنگره ، به غیر از سنتهای قدر دانی با پاکت ، مراودات مالی دیگری نداریم ، یعنی یک نفر اگر بخواهد کمکی به راهنما بکند ، در ایامی به غیر از هفته راهنما این اجازه را ندارد. باید صبر کند تا زمان مناسب فرا برسد سپس هدیه اش را تقدیم کند . خیلی از کدورتها و گره ها بواسطه همین معماری دقیق در کنگره حذف شده است و این باعث شده ما مکان مقدسی داشته باشیم و از محبت و انرژی همدیگر استفاده کنیم. همیشه استفاده کردن از همه پتانسیل ها خوب نیست. ما نباید اغفال صور آشکار قضیه شویم و فکر کنیم مراودات مالی و کاری در کنگره خیلی به نفع ماست. در کنگره می گویند عاقلانه نه حسابگرانه . ابتدای به ساکن برای برقراری ارتباط با دیگران همه چیز مثل نگاه کردن از فاصله دور به یک آبشار ، زیبا و دلفریب است، اما وقتی به آن نزدیک شویم منظره آن فرق خواهد کرد. خیلی وقتها اگر حسابگرانه به افراد نگاه کنیم، ابتدای به ساکن برای برقراری ارتباط با دیگران همه چیز مثل نگاه کردن از فاصله دور به یک آبشار ، زیبا و دلفریب است، اما وقتی به آن نزدیک شویم منظره آن فرق خواهد کرد . کاهش توانایی باعث کاهش قابلیتهای ما می شود و ما دیگر توان شاد بودن را از دست خواهیم داد. حرمت های کنگره هم صور آشکار دارد، هم صور پنهان  که در صور پنهان اگر به حرمتها ارج ننهیم، در واقع به خواسته های نامعقول دیگران پاسخ داده ایم. نکته درخور توجه این است که بواسطه عمل اشتباه ، انسان قدرت نه گفتن را از دست میدهد ، جهانبینی یعنی اینکه بین نیاز واقعی و خواسته های نامعقول و آرزو تفاوت قائل شویم، البته انسانهایی که خواسته های معقول خود را هم انجام نمیدهند قدرتشان از بین میرود و شادی و توانایی هایشان را هم از دست میدهند. چون از حق مسلم خود دفاع  نمی کنند ما سه نوع ویروس داریمما سه نوع ویروس داریم.

خانم ناهید :
جناب آقای مهندس امین می گویند شیشه در سال 82 و 83 باب شد و اوایل خیلی گران بود و تخریب های زیادی داشت و زمانی که آگاهی در مورد تخریب های شیشه به مسئولین داده شد، آنها با قراردادن مجازات اعدام برای شیشه از تخریب های زیاد آن تا حدی کاستند. در کنگره مراودات مالی وجود ندارد به خاطر همین خیلی مسائل حذف شده و باعث شده در این مکان از محبت و انرژی هم استفاده و رشد کنیم و در کنگره استفاده کردن همه پتانسیل ها جایز نیست و باید عاقلانه نه حسابگرانه به قضایا نگاه کنیم که دچار بلایا نشویم و در کنگره یاد می گیریم که مهم تر از امکانات و خواسته ها قوانینی است که در کنگره وجود دارد. اگر انسان همه چیز در دسترسش بود و مجانی از آن استفاده کند، باید منتظر آن باشد که یک روزی در توانایی هایش خلل ایجاد شود و ما در کنگره یاد می گیریم که گاهی بعضی از امکانات را به دلیل آگاهی استفاده نکنیم. در کنگره راهنما باید رهجو را به سمت برآورد کردن نیاز آن راهنمایی کند و یک سفر اولی باید یاد بگیرد بین نیازهاش و خواسته های معقول خود تفاوت بگذارد و راهنما نباید در جهت خواسته های غیر معقول رهجو به آن خوراک بدهد. جهت اینکه از دستش ندهد و باید سخت گیری شود تا کسی که نیاز دارد و کسی که نیاز ندارد مشخص شود. درست است که برای راهنما رهجوی رها شده مهم است ولی باید رهجو منظم تربیت کند و اگر آدم به خواسته های نامعقول دیگران جواب دهد، قدرت نه گفتن را از دست میدهد و انسان هایی هم که به خواسته های معقول خود جواب نمیدهند هم توانایی خود را از دست می دهند. مهندس امین میگویند: من سه نوع ویروس را شناسایی کردم یکی ویروس هایی که باعث بیماری می شود و یکی ویروس های کامپیوتری و یکی ویروس هایی که وارد قلعه عقل میشوند و در جهان بینی به نام حقه های نفس میباشند و این ویروس وقتی وارد بدن میشود توانایی انسان را مختل می کند.

خانم فاطمه :
در این سی دی آقای امین در ابتدا در مورد قوانین کنگره و عمل کردن به آن ها صحبت کردند که با احترام گذاشتن و عملی کردن قوانین خیلی از گره ها و خیلی از مسائل و ناراحتی ها به واسطه ی همین معماری دقیق و تصمیمات درست از کنگره حذف شده است و این باعث شده که ما مسائلی داشته باشیم که بتوانیم در این مکان از آن محبت و انرژی همدیگر برخوردار باشیم و رشد بکنیم. مهم تر از امکانات، مهم تر از منافع، مهم تر از خواسته هایی که ما داریم، آن قوانینی است که ما در پرتو آن می توانیم با همدیگر در کنار یکدیگر با صلح و آرامش زندگی بکنیم و می توانیم در این شرایط آموزش ببینیم، آموزش بدهیم و از خیلی آفت ها محفوظ باشیم. صور آشکار این قوانین یعنی استفاده کردن از امکانات به اندازه، روابط مالی نداشتن، بی حساب بودن با یکدیگر و صور پنهان این قضیه این است که بتوانیم بین خواسته های نا معقول خودمان و خواسته های معقول خودمان و دیگران تمایز قائل بشویم. دیسیپلین یا نظم یا سخت گیری هایی که در کنگره به واسطه کمک راهنما می شود، در واقع یک صافی است که مشخص می کند که کسی نیازمند است، باشد و کسی که هنوز به نیاز نرسیده یا برای او چیزهای دیگر در الویت است و دنبال کارهای خودش است، برود تا زمانش فرا برسد و آن موقع مراجعه کند. مطلب بعدی در مورد ویروس هست که ما فعلا سه مدل ویروس داریم. یکی ویروس سرماخوردگی یا ایدز و این ها. دوم ویروس کامپیوتری و سوم ویروس هایی هستند که در اندیشه ی انسان و در ذهن انسان وارد می شوند، یعنی ویروس هایی که وارد قلعه عقل می شوند و ما این ویروس ها را در جهان بینی به عنوان حقه های نفس می شناسیم. 


خانم سمیه :
ابتدا در مورد شیشه صحبت می کنند که یک داروی محرک است وشیوع آن خیلی با سرعت بود ولی با متد  DST توانستیم این مورد را به درمان برسانیم. در کنکره فرد اگر هرچه تلاش می کند، نتیجه عکس می گیرد. به این دلیل است که برخی مسائل و قوانین را رعایت نکرده است. هر شخص باید بداند ما در کنگره هیچ گونه مراودات مالی نداریم و اگر بخواهد از راهنما تشکر کند، باید در روز جشن راهنما اینکار را بکند و بدانیم مراودات مالی در کنگره خیلی به نفع ما نیست و باید عاقلانه حرکت کنیم نه حسابگرانه و با رعایت قوانین در کنگره ما به صلح و آرامش خواهیم رسید. سپس در مورد ویروس صحبت می کنند که سه نوع داریم. یکی ویروس سرماخوردگی و بیماری است. دوم ویروس کامپیوتر است و سوم ویروس اندیشه انسان است. هر کدام از این سه مورد خطر ناک هستند ولی ویروسی که در اندیشه وفکر انسان وارد می شود می تواند توانمندیهای فرد را از او بگیرد .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات