همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله


ویروس ها که همان حقه های نفس هستند را باید بتوانم آنها را تشخیص دهم و نگذارم وارد فکر و اندیشه من شوند .


همسفر خانم آرزو :
خیلی وقتها انسانها تلاشی را آغاز می کنند و زحمت زیادی می کشند و از تمام تخصص خودشان استفاده می کنند، ولی در آخر نتیجه مطلوبی به دست نمی آید. ولی در کنگره افرادی که در حال تلاش کردن هستند به خاطر این معماری دقیق و قوانینی که وضع شده و تصمیمات درست خیلی از مسائل و مشکلاتشان حذف شده است و باعث شده که افراد رشد کنند، در قسمت صور آشکار قضیه مسائل مالی، یعنی اگر ما در کنگره مراودات مالی داشته باشیم شاید در برخورد اول به نظر خوب برسد که چقدر خوب است و داریم از این پتانسیل موجود استفاده می کنیم، ولی همیشه استفاده کردن از همه پتانسیل ها خوب نیست و ما این را در کنگره آموختیم. مثلا افرادی هستند که کارهای مختلفی بلد هستند و یا امکانات خوبی دارند و من به خاطر این امکانات به آنها نزدیک شوم. شاید در ابتدا به ظاهر خوب باشد، ولی در ادامه برای من آشفتگی و دل زدگی به همراه دارد، پس عاقلانه فکر کردن مهم است نه حسابگرانه و تجربیاتی که ما در کنگره به دست آوردیم، به ما یاد داد که مهمتر از امکانات و مهمتر از منافع و خواسته ها آن قوانینی هستند که در پرتو آنها ما توانستیم در کنار هم در صلح و آرامش زندگی کنیم و دراین شرایط آموزش بدیم، آموزش ببینیم و از خیلی از افت ها محفوظ  باشیم. اینجا مثال درختی به خاطرمان می آید که کشاورز آب مجانی را پای آن گذاشته است. به خیال اینکه از آب بیشتری بهره ببرد در حالی که این آب نه تنها برای او حیات ور شدی به همراه ندارد بلکه باعث نابودی او میشود و ریشه هایش سست خواهند شد، چرا به خاطر اینکه ریشه درخت کارش پیدا کردن آب در عمق زمین هست و زمانی که کشاورز به او بیش از نیازش آب  میدهد، دیگر ریشه به خودش زحمت نمی دهد و عمق زیادی را جستجو نمی کند. بنابر این خیلی قوی و قدرتمند نیست. در برابر انواع افت ها و باد و ...و درختی که ریشه سستی دارد تحمل نگهداری میوه را هم بر روی شاخه هایش ندارد و با اولین باد تمام میوه هایش بر زمین می ریزد. برای انسان هم اینگونه است، اگر ما از تمام چیزهایی که در دسترسمان و یا به صورت مجانی قرار دارد و بی رویه استفاده کردیم. باید منتظر یکسری عواقبی باشیم که در ادامه در تواناییهای ما خلل ایجاد خواهد کرد. پس ما در کنگره قوانینی را آموخته ایم که با وجود اینکه این امکانات در اختیار ما هست، اما از آنها استفاده نکنیم، یعنی از روی دانشی که به دست آوردم استفاده  نمی کنیم، یعنی با وجود اینکه من از این امکانات با خبر هستم، ولی ترجیحم این است که استفاده نکنم، عمدا استفاده نکنم چرا ؟ زیرا نمی خواهم ریشه هایم مانند آن درخت سست باشد .

همسفر خانم سحر :
 سه نوع ویروس داریم: یک نوع آن در مریضی و بیماری جسمی شناخته شده است که ویروس در بیرون کاری از دستش بر نمی آید، اما به محض اینکه وارد شخص میزبان بشود شروع به خراب کاری و تولید بیماری میکند. یک نوع دیگر ویروس کامپیوتری است که تا زمانی که ارتباطی با دیگران نداشته باشد ویروسی هم در کار نیست، اما به محض اینکه از کسی فایلی دریافت می کنید یا به فایلی سر می زنید، ویروس منتقل می شود و کارش این است که یا سرقت اطلاعات می کند و یا خرابکاری در سیستم ایجاد می کند. یک نوع ویروس هم هست که در اندیشه انسان رسوخ پیدا می کند، همان ویروسهایی که وارد قلعه عقل می شوند، این ویروسها همان حقه های نفس ما هستند. برای شناخت ویروسی بودن افراد باید به این نکته توجه کرد که او قبلا خیلی سرحال و خوش بوده است اما اکنون خیلی کدر و ناراحت است و حرفهای پرت و پلا میزند، چون ویروس وقتی وارد اندیشه و ذهن انسان می شود، اولین کاری که می کند توانایی های شخص را از بین می برد و یا کمرنگ می کند.

همسفر خانم ندا:
یک زمانی ممکن است فرد بسیار تلاش کند، ولی نتیجه ای که بدست می آورد نتیجه نا مطلوبی باشد. در کنگره چون ما مراودات مالی نداریم و فقط در ایام مشخصی از افراد تشکر می کنم باعث شده است که هیچ ناراحتی پیش نیاید و رشد کنیم. در صور آشکار مراودات مالی است. مادر کنگره یاد گرفتیم که نباید همه پتانسیل خود را خرج کنیم. نباید افراد با هم رفت و آمد داشته باشند. در ابتدا ممکن است باعث نشاط شود، ولی در آخر ممکن نیست وارد چه دوزخی بشویم. وقتی اردو می رویم سختی هایی دارد ولی خیلی از حس ها باز می شود. آن مطلبی که کنگره می گوید عاقلانه است نه حسابگرانه. چون حسابگرانه باعث بلاهایی برای ما می شود. در کنگره به ما یاد داد که مهم تر از امکانات و منافع و خواسته ها قوانینی است که با آن می توانیم در پرتو یکدیگر آموزش بدهیم آموزش بگیریم و از خیلی از آفت ها محفوظ باشیم. درختی که مرتب آب بخورد سست می شود. درخت با ریشه هایش می گردد و آب را پیدا می کند اگر به او آب زیاد بدهید برای چی دنبال آب بگردد؟ بنابراین ریشه کوتاه می شود و رشد نمی کند در مقابل بلا زود از بین می روند . اگر امکاناتی را دیدیم و از آنها استفاده کردیم به مرور در توانایی های ما خلل ایجاد خواهد کرد و قابلیت ها از بین می رود. در کنگره به ما قوانینی را یاد می دهد که در جایی می توانیم از قوانین استفاده کنیم ولی استفاده نمی کنیم. از روی دانش استفاده نمی کنیم. در کنگره ممکن است صمیمی نشویم، ولی همین باعث خیلی از کارها می شود. این هم در صور آشکار است هم در صور پنهان است. یکی از ملاکهایی که در کنگره می توانیم از آن استفاده کنیم همین است هم رهجو و هم معلم باید به توجه کند و نیاز رهجو برآورده شود یک سفر اولی باید به این دانایی برسد که از بین نیاز و رویاهایش یکی را انتخاب کند اگر تفاوت قائل نشود هنوز نیاز ندارد. ویروس ها به سه دسته تقسیم می شوند. یکی ویروس هایی که برای بیماری هستند و یکی ویروس هایی در کامپیوتر است و یکی ویروس هایی که در اندیشه انسانها وارد می شوند. ویروس ها برای اینکه زنده بمانند وقتی وارد می شوند و جذب می شوند شروع به فعالیت می کنند و از فرد مقابل یا سیستم انرژی خود را دریافت می کنند .
ویروس ها که همان حقه های نفس هستند را باید بتوانم آنها را تشخیص دهم و نگذارم وارد فکر و اندیشه من شوند .

نوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، سی دی ویروس،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات