همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق


تا مرد سخن نگفته باشد ، عیب و هنرش نهفته باشد.
همسفر وجیهه:
من برداشتم ازاین سی دی پل این بود که چهارپایان هم تفکر می کنند. درحدخودشان که تغذیه شان راپیداکنند یا شکارکنند و از بچه هایشان نگهداری کنند. انسان هایی که ازنیروهای جهل و نا آگاهی خودشان از خداکمک میخواهندتاخلاص شونداین ناآگاهی ونادانی و جهل بلقوه درما هست و بایدخودش را نشان بدهد و یکی ازراه حل جهل و ناآگاهی و نادانی که خودش را نشان می دهد زبان ماست. بعضی اوقات وقتی یک شخصی می خواهد یک سوال از ما بکند یا یک کاری می خواهد انجام بدهد، دردرون آن یک چیزی موجود است که شخص دیگری یا کس دیگری را وسیله می کند و ازبعضی اشخاص به عنوان ابزار یا پل استفاده می کنندتا به هدفشان برسند. وقتی یک کسی از شما چیزی می پرسد، باید پاسخ شما حرفه ای باشد. وقتی یک نفر یک حرفی می زند،  به حرف آن خوب گوش کنید و بعد به عمق درونش نفوذ کنیدکه پشت این ماسک چه می خواهد و به کجا می خواهد برسد. راهنمای من اختیار کامل را دارد که من همسفر وظیفه دارم به حرف های راهنمام خوب گوش کنم و من همسفر که سفر اولی هستم نباید دخالت درکاری بکنم که رشته ی آن  را ندارم. ماباید راجب خودمان صحبت کنیم وکاری به کسی نداشت باشیم و دوربین را روی خودمان نگه داریم و من باید درکنگره روی جهان بینی کارکنم و آموزش بگیرم تا بتوانم با مردم درست و با ادب صحبت بکنم و از راهنمای خوب خودم خانم الهه تشکرمی کنم که با معرفی این سی دی ها ما را آگاه و دانا می کند. 

همسفر خانم خدیجه:
تا مرد سخن نگفته باشد ، عیب و هنرش نهفته باشد. در وجود هر کسی بالقوه جهل و نادانی هست ولی از طریق زبان ما بالفعل نشان داده می‌شود که شخص دانایی است یا نادان و جاهل است. در روابط اجتماعی شاید کسی از ما نظر خواست تا با ترفند خاصی ذهن ما را منحرف کند تا پاسخ خاصی بگیرد و آن پاسخ را بر علیه ما استفاده کند. باید حواس ما کاملاً جمع باشد و بلد باشیم چطور پاسخ را با دانایی و آگاهی دهیم تا جنجالی نشود .  باید حتی در پاسخ جهان بینی را اجرا کنیم و با آموزشهایی که یاد گرفتیم روی خودمان کنترل داشته باشیم .بعضی اشخاص در پاسخ به سئوالات همه را متهم میکنند چون بر خلاف نظر و عقیده شان بوده و کار را خراب تر می کنند یا بی ربط با موضوع جواب می دهند .مثلاً از سئوالاتی که از ورزشکاران می پرسند اگر ورزشکار بهترین هم باشد و تابع مربی نباشد مربی آن بازیکن ماهر را از بازی بیرون می کند ، پس باید بداند چطور جواب بدهد. جواب حرفه ای هر شخص جنجال را پایان میدهد مثل این جوابها: انشاالله تلاشم را میکنم تا رضایت مربی را جلب کنم . من تابع قوانینم و مربی این طور صلاح دانسته . من در جایگاهی نیستم که در موردش نظر بدهم . این وظیفه است و این طور آرامش خود را حفظ کنیم و وارد حاشیه نشویم . 

همسفر فاطمه:
در این سی دی جناب مهندس مطالب بسیار مهمی را بیان کردند که گره بسیار بسیار بزرگی از من فاطمه باز شد. اقای مهندس بیان کردند که اجازه ندهید دیگران برای رسیدن به مقاصدشان از شما به عنوان پل استفاده کنند وشما را راهی برای رسیدن به اهداف خودشان قرار بدهند.من در بسیاری مواقع وقتی سوالی را از من می پرسیدند از سر جهالت وسادگی جوابهایی می دادم که دقیقا فرد را به مقصد وهدفش می رساندم و به تبع عواقب وحاشیه های آن جواب زندگی شخصی من را در برمی گرفت چرا که با حرفی جنجالی درست می شد ومدتی طولانی باید درگیر عواقب آن می شدم اما با گوش دادن و نوشتن این سی دی وآموزشهای خانم الهه این مطلب وآموزش بزرگ را فرا گرفتم که همیشه پاسخ دیگران را پاسخ حرفه ای بدهم .از زمانی که این کار را انجام می دهم به آرامشی بزرگ رسیده ام و خداوند را شاکرم بابت نعمت کنگره و آموزشهای کنگره و راهنمای عزیزم سرکار خانم الهه...
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic