همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله 

تمام انسان ها باید در هر جایگاهی آموزش درست صحبت کردن را بیاموزند.
خانم منصوره :
بعضی اوقات در درون انسانها خواسته ای موجود است و می خواهند کاری را انجام بدهند و برای انجام آن شخصی دیگر را وسیله قرار می دهند، یعنی از بعضی اشخاص به عنوان ابزار یا پل استفاده می کنند که به هدف خود برسند. تمام انسان ها باید در هر جایگاهی که قرار دارند، آموزش صحبت کردن را یاد بگیرند در کنگره ی 60 مداوم همه در حال آموزش دیدن هستند و در تمام موارد آموزش لازم داده می شود و اگر از نظم خاصی برخوردار هستیم به خاطر آموزش دیدن است. ما همیشه باید آگاه به این موضوع باشیم که وقتی کسی حرفی به ما می زند حرفش را گوش کنیم، ولی به اعماق درونش نفوذ کنیم و بفهمیم پشت ماسکی که زده چه چیزی پنهان شده است و به کجا می خواهد برسد. وقتی کسی به ما حرفی می زند یا سؤالی می پرسد پاسخ ما باید حرفه ای باشد و جنجالی نباشد. با آموزش دیدن ما به این قدرت می رسیم و طریقه ی جواب دادن صحیح را یاد می گیریم. ما باید یاد بگیریم که با صحبتی که انجام می دهیم، چه در جواب دادن سؤالی یا حرف زدن با کسی ، شخصی یا اجتماعی را زیر سؤال نبریم و مشکل ساز نشویم ما همیشه باید درحرفه ای که فعالیت داریم دخالت داشته باشیم و نظر بدهیم و در موضوعاتی که ربطی به ما ندارد، دخالت نکنیم و همیشه در هر کاری ادب و نظم  را رعایت  کنیم.

خانم فاطمه :
یکی از مسائلی که انسان را از چهارپایان متمایز می کند، آن تفکر و اندیشه ی انسان است. نا آگاهی و یا نادانی و یا جهل در ما بالقوه هست ولی باید بالفعل خودش را نشان بدهد. یکی از راه هایی که بالفعل جهل و نادانی را نشان می دهد زبان ما است. انسان می تواند با صحبت کردن نشان بدهد که چقدر داناست و یا چقدر جاهل است. بعضی انسان ها در درون خودشان یک چیزی موجود است و یک کاری را می خواهند انجام بدهند شخص دیگر را وسیله می کنند. از افراد به عنوان ابزار یا پل استفاده می کنند که به اهداف خودشان برسند. انسان های فکور هر چه در دلشان هست را به زبان نمی آورند. در جای دیگر آقای مهندس فرمودند که هر کاری جهان بینی خودش را می خواهد حتی ورزش کردن و کسی که می خواهد ورزش کنگره را بیاید حتما باید کلاس های آموزشی را نیز بیاید تا از جهان بینی برخوردار شود. اگر کسی در کنگره ۶۰ جهان بینی کار کرده باشد با مردم درست حرف می زند و ادب دارد. کسی به کنگره وفادار است که جهان بینی کنگره را آموزش دیده باشد. همسفر به کسی اطلاق می شود که در کارگاه های آموزشی کنگره ۶۰ شرکت کند و کارت کنگره را هم داشته باشد.

خانم ناهید:
یک مسئله ای که انسان ها را از بقیه موجودات جدا می کند تفکر و اندیشه آنهاست، ناآگاهی و جهل ما به صورت بالقوه است که یکی از راههایی که بالفعل میکند آن را زبان می باشد و با زبان نشان می دهیم که نادان هستیم یا دانا ، بعضی از افراد یه چیزی درونشان است و برای انجام کارهایشان از افراد دیگر استفاده می کنند و به اصطلاح پل می زنند. ما باید در هر سطحی آموزش را داشته باشیم تا به صورت حرفه ای با مسائل برخورد کنیم و اول باید در نظر داشته باشیم که انسان فکور هرچی در فکرش است را به زبان نمی آورد. دوم باید دانست، منظور طرف مقابل چیست. سوم شاید با حرف ما اوضاع بدتر شود. هر کدام از ما وظیفه خاصی داریم و یک حوزه اختیاراتی داریم و باید در حرفه خود فعالیت کنیم. همسفر به کسی اطلاق می شود که در کارگاه های آموزشی کنگره شصت شرکت کند و کارت کنگره را داشته باشد، چون داریم در کنگره سوبسید می دهیم و به خاطر همین جهان بینی است که می گوییم چون کسی که جهان بینی کار نکرده باشد به درد کنگره نمیخورد و وفادار به کنگره نیست، ورزش فقط زور بازو نیست و برای سلامت روح و روان و آرامش هم می باشد. بنابراین ورزش در کنگره برای کسی است که در کلاس های کنگره شرکت کند.

خانم سمیه :
مسئله ای که انسان را از حیوانات جدا می کند تفکر و اندیشه است .نا آگاهی و نادانی به صورت بالقوه در ما وجود دارد. نباید بالفعل خودش را نشان بدهد.یکی از راه هایی که این جهل خودش را نشان می دهد زبان است‌ که فرد با حرف زدن می تواند نشان دهد که چقدر دانا و یا چقدر نادان است. بعضی اوقات در اطراف ما افرادی هستند که برای رسیدن به خواسته هایشان دیگران را وسیله قرار می دهند یا از آنها بصورت پلی برای رسیدن به هدف خود استفاده می کنند. یا اگر بخواهند فردی را خراب کنند، اگر نقاط ضعف آن فرد را بدانند از آن ها استفاده می کنند. ما باید یاد بگیریم به سوالات دیگران پاسخ حرفه ای بدهیم تا از صحبت های ما به ضرر ما استفاده نشود. اصولا آدم ها تا زمانی که فردی طرف آنها باشد با او خوب هستند و در غیر اینصورت با او دشمن می شوند. انسان باید یک دیپلماسی داشته باشد و باید بداند که تمام آنچه در دل دارد را نباید به زبان بیاورد و دیگر اینکه باید بداند منظور گوینده چه هست و دیگر اینکه از پاسخ های او اوضاع خوب می شود و یا بد. تمام انسان ها باید در هر جایگاهی آموزش درست صحبت کردن را ببینند و باید مراقب باشیم پاسخ های جنجالی ندهیم و از حاشیه دور باشیم و در مسائلی که به ماربطی ندارد، دخالت نکنیم و در هر کاری ادب را رعایت کنیم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات