همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله

در انسان ها صفات پیوند زده می شود، اگر پیوند خوب زده بشود تولید خوب خواهد داشت.

همسفر خانم آرزو :
پیوند ها در انسان نامرئی هستند و سعی میکنند خودشان را مخفی کنند. در جزوه 2 جهانبینی یاد گرفتیم که ساختارهای منفی برای حفظ و بقاء تلاش می کنند مثل کسی که از راه خلاف بیزینس می کند. او برای اینکار خیلی مخفیانه و زیر پوستی عمل میکند و هیچ وقت نمی آید در روزنامه آگهی بدهد که من کار خلاف انجام میدهم ولی در عین حال مشتری های خودش را دارد، برای انسان همین گونه است و به خاطر پنهانی بودن قضیه این کار کمی سخت است، ولی کسانی که جهان بینی کار می کنند و در مرحله تزکیه و پالایش هستند قطعا می توانند پیوندهای خود را جدا کنند، باید به یاد داشت که در جدا سازی پیوند ها نیروی باز دارنده با تمام قدرت به انسان القاء می کند که فایده ندارد، برای چه تلاش می کنی این همه سال تلاش کردی مگر نتیجه ای دیدی؟ وقت خود را بیهوده تلف نکن؛و اینجاست که انسان نباید فریب بخورد و تسلیم بشود و باید مبارزه کند و از آن سختی عبور بکند تا خارج بشود و این نکته یعنی جدا سازی پیوند ها که مثل درد زایمان می ماند. اگر انسان درد زایمان را پذیرفت به خلق جدید می رسد و اگر زایمان را نپذیرفت و شانه خالی کرد مشکلات و عواقب آن نامعلوم است، خداوند  در کلام الله می فرماید:(ان مع العسر یسرا) به دنبال هر سختی آسانی هست و در عبارتی تاکیدی می فرماید: (وان مع العسر یسرا ) قطعا به دنبال هر سختی آسانی هست. در کل تزکیه و پالایش سخت و دردناک است، ولی کسی که  خواهان رهایی و حال خوب باشد باید خود را مهیا کند. برای رویارویی با سختی ها حتی اگر بارها شکست بخورد هیچ اشکالی ندارد، ولی می داند که چه کاری انجام بدهد و می داند که تنها راه جدا شدن بدی ها از انسان بدون درد و آزمایش امکان پذیر نیست.

همسفر خانم فاطمه (خ):
پیوند نامیمون همان افکار و اندیشه های هرز و ضد ارزشی هستند که به مرور زمان خود با دستان خود به روح و اندیشه خود زده ایم و امروز حاصل این پیوند ها را برداشت می کنیم. تمام ضربه هایی که به خود و خانواده خود زده ایم تمامی پیوندهای غلط و نامبارک بودند که حاصل از زندگی امروز ماست.... برداشت من از سی دی: من فاطمه هر مشکل و دردی امروز دارم حاصل پیوند درختان و گیاهان نا مربوط به هم بوده که تلخ و زهر آگین است و باری تعالی را سپاس که امروز در مجمعی قرار گرفتم که همه دوستان از جنس محبت و عشق هستند و دست در دست یکدیگر داده اند که فاطمه ها پیوندهای نامیمون را از خودشان دور کند. سپاس فراوان از راهنمایی عزیزتر از جانم.

همسفر خانم سحر :
پیوند در باغداری و کشاورزی بسیار استفاده می شود، به درختان پیوند می زنند و نتیجه این پیوند تولید محصولات جدید می شود.  در انسان هم دقیقا همین گونه است. یک سری صفات و ویژگی ها به انسان پیوند زده می شود. حال این صفات می توانند خوب یا بد باشند. اگر صفات خوب به او پیوند زده شود، نفسش تزکیه می گردد مانند زمانی که وارد لژیون می شویم. نفس ما کم کم پاک می شود. ولی برعکس آن یعنی اگر صفات بد به ما پیوند زده شود نتیجه تلخی را به دنبال خواهد داشت مانند کینه، نفرت، دروغ و.... و این ها همه ضد ارزش هستند و باعث می شود نفس اماره مسیر خود را طی کند و باعث اذیت و آزار خود و بقیه می شویم.
امیدوارم که بتوانم با آمدن به کنگره و استفاده از آموزش های خوب آن، همچنین آموزش های خوب و ناب کمک راهنمای خوبم، خانم الهه صفات خوب را به خودم پیوند بزنم و آن پیوند های بد وجودم را از درون قطع کنم.

همسفر خانم ندا :
به انسان نیز مانند گیاهان می توان پیوند زد. در گیاهان میوه پیوند زده می شود در انسان ها صفات پیوند زده می شود، اگر پیوند خوب زده بشود تولید خوب خواهد داشت و در لژیون این اتفاق می افتد که بعد از مدتی متوجه این پیوند ها می شود. پیوند خوب مشکلی ایجاد نمی شود ولی پیوند های نامیمون است که برای انسان مشکلاتی را به وجود می آورند. وقتی یک گیاه اهلی می شود، تولید میوه های او چندین برابر می شود و این اهلی شدن توسط باغبان اتفاق می افتد. اهلی بودن انسان ها به لباس پوشیدنشان نیست بلکه به آن صفاتی است که دارند. انسان وحشی هر کاری می خواهد می کند و در واقعا نفس اماره است که محصولاتی ترش و کم و تلخ دارد. پیوند های نامیمون یعنی نا مبارک که به انسان زده می شود و خلق و خوی او جنبه تخریبی پیدا می کند. پیوند زدن با درد و سوزش همراه است و آن پوسته را می شکافد و شرایط پیوند را آماده می کند. مانند اعتیاد. نیرو های بازدارنده باید ضربه خودشان را وارد کنند تا پیوند ایجاد شود. انسانهایی که پیوند دارند تا زمانیکه اوضاع طبق خواسته نفس آنها باشد خوب هستند، ولی اگر نباشد رفتارشان به کلی تغییر می کند. پیوند ها در انسان به صورت نامرئی هستند. حالا کسی متوجه این پیوندها می شود، چگونه می تواند این ها را جدا کند. مرحله اول تشخیص بود. وقتی انسان به او پیوند زده می شود، سهم او از زندگی یا کاری که انجام می دهد کم می شود و بقیه آن را به تاریکی می دهد و بعد در دوراهی انتخاب قرار می گیری و موقعی که می خواهی جدا شوی مانند زایمان می ماند و درد زیادی را انسان باید تحمل کند تا بتواند این جدا سازی را انجام بدهد .
در ابتدا من باید صفات بد و ضد ارزشم را تشخیص بدهم و بعد از آن باید تحمل جداسازی آنها را داشته باشم زیرا نیروهای بازدارنده تمام تلاششان را می کنند که من در آن صفات بمانم. امیدوارم با آموزش هایی که می گیرم بتوانم این کار را انجام بدهم .

نوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic