همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله

پیوند کلمه ایی است که معمولاً در باغداری خیلی استفاده میشود. به درخت سیب می شود میوه های هسته دار را پیوند زد مثل : آلبالو ،گیلاس و بعد هر شاخه از این درخت یک محصول می دهد. قضیه پیوند به همین سادگی اتفاق می افتد. پس به انسان هم می شود پیوند زد و محصولی که برای انسان به وجود می آورد صفات هست.


همسفر خانم مریم:

پیوند در انسان صفات را به‌ وجود می آورد. اگر به یک انسان پیوند بزنیم بعد از مدتی  محصول جدید و تازه ای از خود به وجود می آورد. این اتفاق در لژیون هم رخ می دهد، زمانی که یک نفر وارد لژیون می شود یک سری صفات جدید به او پیوند زده می شود و بعد از مدتی خلق و خوی های جدیدی در او ظاهر می شود. پیوندهای خوب مشکلی برای انسان به وجود نمی آورد چون خیر و برکت دارن، اما این پیوند های نامیمون هستند که مشکل ساز می شوند. پیوندهای نامیمون یعنی پیوند های نامبارک که وقتی به انسان زده می شود هم برای خودش و هم برای اطرافیانش باعث آزار می شود. کسی که این پیوند را در خودش مشاهده می کند برای جداسازی، اولین مرحله، تشخیص پیوند است و موقعی که این پیوند می خواهد جدا شود درد خیلی زیادی به انسان‌ وارد می شود و انسان باید تسلیم نشود و مقاومت کند. اگر با این پیوند هم سو شود پیوند محکم تر می شود و اگر همراه و هم سو نشود در مبارزه پیروز می شود، به رهایی می رسد. جداسازی پیوند ها مانند زایمان است که دردناک می باشد و اگر انسان درد زایمان را پذیرفت به یک خلق جدید می رسد.

همسفر خانم زهرا:

پیوندها در انسان اصولاً نامرئی هستند. پیوند کلمه ایی است که معمولاً در باغداری خیلی استفاده می شود. به درخت سیب می شود میوه های هسته دار را پیوند زد مثل : آلبالو ،گیلاس و بعد هر شاخه از این درخت یک محصول می دهد. قضیه پیوند به همین سادگی اتفاق می افتد. پس به انسان هم می شود پیوند زد و محصولی که برای انسان به وجود می آورد صفات است. پس اگر صفات خوب را پیوند بزنیم که این با وارد شدن به لژیون اتفاق میافتد و در طول سفر طرف خلق و خویش تغییر میکند و تزکیه و پالایش می شود. این صفت ها قبلاً در او وجود نداشت، ولی شروع این قضیه معمولاً از نقطه عکس شروع می شود و اینکه با پیوند های خوب مشکلی ایجاد نمی شود چون خیر است و توانائیهای جدید ایجاد میکنند، ولی پیوندهای نامیمون یا نامبارک هستند که برای انسان مشکلاتی به وجود می آورند. مثل کینه، نفرت، خیانت، سرزنش که شروع به رشد کردن می کند. این پیوند ها باعث میشود که یک انسان وحشی بشود و در نفس اماره خود سیر کند که محصولش اکثراً ترش و یا تلخ است . من از این سی دی یاد گرفتم که نگویم من همین هستم که هستم؛ نه یک جایی به من پیوندهای نامیمونی خورده که باعث میشود من سرزنش کنم و یا دروغ بگویم و باید خودم را با علم و دانشی که راهنمایم دارد و چراغ راه من است گوش بدهم و خوب عمل بکنم تا بتوانم اهلی بشوم و محصولات خوب و زیادی را تولید کنم. تزکیه و پالایش در زندگی ما جاری هست.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات