همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق

انسان در حالت طبیعی قلبی بی کینه و بدون آزردگی دارد و تعادل دارد. هم از زندگی لذت می برد و هم حس خوبی دارد، ولی با ورود به تاریکی حس ها بسته می شود و از تعادل خارج می شود .
همسفر خانم خدیجه:
وقتی در داستان (حقیقت) در قالب صوری و تمثیل بیان می شود یعنی با دنیای درون انسان مطابقت داشته باشد، آن داستان ماندگار می شود.
در داستان شمشیر در سنگ ، شاه آرتور که نوجوان لاغر و رنج کشیده ای بوده می تواند شمشیری که در سنگ فرو رفته و پهلوانان نتوانستند آن را بیرون بکشند را بیرون بیاورد و تبدیل به بزرگ مرد روزگارش میشود. تمثیل سنگ همان دل و قلب است. انسان در حالت طبیعی قلبی بی کینه و بدون آزردگی دارد و تعادل دارد هم زندگی لذت می برد و هم حس خوبی دارد، ولی با ورود به تاریکی حس ها بسته می شود و از تعادل خارج می شود. برای خروج از تعادل باید حس به هم بریزد پس با ضربه به دل انسان که بیشتر از جنس دوست داشتن و محبت است این آسیب به دل می خورد و در ظاهر انسان بعد آسیب و پوست کلفت می شود و در صور نهان و باطن حس هایش بسته می شود، این مثل یک سیستم امنیتی است که درها را می بندد تا دیگر ضربه نخورد. یعنی وقتی دلم ضربه خورد، سنگدل شدم، دیگر با هستی ارتباط برقرار نمی کنم و من باید برای نرم شدن دلم شمشیر و تیغ ها را با آموزش و جهان بینی و سفر از قلبم بیرون بکشم تا از تاریکی ها به طرف روشنایی بروم و از تیغ ها و ضربه هایی که به دلم خورده به عنوان صلاح و ابزاری در زندگیم برای قویتر شدنم استفاده کنم .
اگر ضربه نباشد توانایی و قدرت و بصیرت و حکمت هم به وجود نمی آید، یعنی من وقتی توانایی پیدا میکنم که ضربه و مشکلم را بپذیرم. شاید در ابتدا سخت و مصیبت باشد ولی در انتها رحمت و نعمت است و هر چه قدر ضربه محکمتر قدرت و خدمات هم بیشتر میشود .

همسفر خانم محدثه:
استاد امین در این سی دی می فرمایند: در قدیم بسیاری از تمثیل ها استفاده می شد و خیلی از آنها چون تمثیلی بودند، در قالب حقیقت ماندگار می شدند. حقیقت چیزی است که بوده ، هست و خواهد بود و طی گذشت زمان نه از بین می رود و نه تغییری می کند، یکی از این داستان ها که در قالب تمثیل بیان شده داستان شاه آرتور است که در گذشته یه شمشیری در سنگ بوده که هیچ یک از تنومدان امپراطوری روم نمی توانستند این شمشیر را از دل سنگ برون بکشند و پسر نوجوان و لاغر اندامی این کار را می کند و همین امر باعث ایجاد سپاه و برقراری عدل و داد و براندازی امپراطوری است، این داستان یک تمثیل است چون نه شمشیر درون سنگ می رود و نه درآوردن شمشیر از دل سنگ کار ممکنی است، ولی چون خود داستان بیان حقیقت برقراری عدل است همیشه ماندگار است.

همسفر خانم فاطمه:
شمشیر و تیغ از دل انسان خارج نمی‌شود مگر این که علم و دانشش به انسان داده شود. نکته بسیار مهمی است که آقای امین در این سی دی بیان می کنند و برای من آموزش بسیار خوبی به همراه داشت. زیرا که ممکن است انسان به هردلیلی وارد تاریکی ها شده باشد و البته پرداختن به این دلیل خیلی مهم نیست بلکه خروج وبیرون آمدن درست از این تاریکی ها مهم است که بتوانیم درست خارج بشویم..که آقای امین در این سی دی بیان می کنند، تنها راه خروج درست از تاریکی ها علم ودانش و آگاهی می باشد. به شکر خدا که بهترین راه آموزش و آگاهی برای ما مسافران و همسفران دچار تاریکی اعتیاد به واسطه نعمت کنگره باز شده و به راحتی غنی ترین و بهترین منابع آموزشی و آگاهی در اختیار ما قرار داده شده که ان شاءالله به بهترین نحو بتوانیم از این آموزشها ومنابع استفاده کنیم .
نوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، ترک اعتیاد، برداشت از سی دی شمشیر درسنگ،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات