همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق

محبت به طور غریزی در همه موجودات وجود دارد و انسانهای خالی از محبت ظرفهای خالی اند.


همسفر خانم خدیجه:
با پیوند محبت دوستی ها برقرار می شود. محبت به طور غریزی در همه موجودات وجود دارد و انسانهای خالی از محبت ظرفهای خالی اند.
کل آموزش عارفان و بزرگان در همین کلام بوده که ای مخلوق عالم من شما را دوست دارم، پس مخلوقاتش را هم دوست بدارید. عشق به خدا معامله و گدایی نیست که در عوض عبادتم چیزی بخواهم. اگر من ادعای عشق به خدا را دارم آیا میتوانم امتحان بدهم تاوان بدهم .( دیه ی عشق به خالق ، خود انسان است مثل شهادت تا از عشق مخلوق نگذری به عشق خالق نمی رسی ). هر کسی عاشق خداست به مخلوق هم محبت می کند و هر کسی عاشق نیست پر از کینه و نفرت است . عشق عارفان به خدا ذهنشان را به پرواز در سیر و سلوک می برده و در نهایت این عشق کاری را می کردند که حق تعالی می خواسته و با همین آرامش پیدا می کردند و در تفکرشان عبادت می کردند. 
هر کسی باید به فهم برسد تا این محبت را درک کند و با محبت به مخلوقات خدا به عشق واقعی خدا برسد، مثل انسان ثروتمندی که بیمارستان یا مدرسه می سازد یا در امور خیریه شرکت میکند و این افراد میدانند که انعکاس عمل بزرگ تا اعلاست. 

همسفر خانم فاطمه:
دراین سی دی جناب مهندس بیان می کنند که برای رسیدن به عشق خالق اول عشق مخلوق را مهیا کن...این نکته بسیار مهم به نظر من مهم ترین راهکار کنگره برای رسیدن به اهداف مهمش می باشد، چرا که اگر محبت نبود بسیاری از پیوندهای ما انسانها از هم گسسته می شد. عشق درجه بالاتری از محبت دارد و من انسان باید به درجاتی از محبت برسم و آنها را در خودم متجلی کنم تا بتوانم به اشاراتی از عشق نزدیک بشوم و من انسان تنها می توانم این محبت ارزشمند را در بین هستی و انسانهای دیگر به اجرا درآورم. البته لازم به ذکر است که محبت هر فردی اول از خودش شروع می شود و فرد ابتدا باید محبت از وجود خودش شروع نماید البته نه در حدی که به درجه خودخواهی برسد، بلکه محبت درست و به اندازه باشد که بتواند متعادل رفتار کند و سپس باید محبت را در هستی جاری نماید. موفقیت کنگره 60 هم به دلیل همین محبت و بیدارشدن این حس در افراد به وجودمی آید، چرا که در ابتدا یک همسفر باید مسافرش را دوست داشته باشد و به او محبت کند و با تمام خصوصیاتش او را بپذیرد تا مسافر بتواند در دنیایی از آرامش و محبت به درمان خودش بپردازد. پس این محبت مهم ترین رکن زندگی همه ما انسانهاست و ان شاءالله که به درجه گرانقدر محبت برسیم و آن را جاری نماییم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات