همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلقبیشتر ما انسان ها اکثرا یا در گذشته مانده ایم یا به فکر آینده ایم تا بتوانیم حال خوشی بدست بیاوریم.  در حالی که باید در لحظه بود برای رسیدن به حال خوش. گذشته تمام شده و آینده هم هنوز نیامده ولی زمان حال هست
همسفر خانم خدیجه:
در سی دی حال خوش ۶ اشاره شد که از آدم تا خاتم به انسان هاچ فرامین و قانون الهی کتاب آسمانی را یاد دادند که با اجرای آن به آرامش می رسیم و با سرکشی و نافرمانی به جز تنبیه اخروی از مسیر آرامش جدا میشویم و دچار مشکل میشویم . من همسفر یاد گرفتم از گذشته درس بگیرم و برای آینده برنامه ریزی کنم ولی از زمان حال لذت ببرم من که از عمرم باخبر نیستم که سرنوشت چه رقم میزند و تضمینی برای زندگیم نیست، چرا برای حال خوشم در گذشته باشم یا الانم را فدای آینده کنم با همین وضعیتم خوش باشم، نه گذشته من را درگیر کند نه حال خوش را در آینده ببینم .

همسفر خانم محدثه:
بیشتر ما انسان ها اکثرا یا در گذشته مانده ایم یا به فکر آینده ایم تا بتوانیم حال خوشی بدست بیاوریم.  در حالی که باید در لحظه بود برای رسیدن به حال خوش. گذشته تمام شده و آینده هم هنوز نیامده ولی زمان حال هست . بنابراین باید از لحظاتی که وجود دارد و حیات دارد استفاده کنیم. هیچ کداممان از یک لحظه بعد خبر نداریم، در حالی که می دانیم بیماری ، حوادث ، مرگ و بلایای طبیعی وجود دارند ولی اینها را همیشه برای دیگران میبینیم انگار خودمان از این بلایا در امان هستیم.

همسفر خانم فاطمه:
در این سی دی جناب مهندس راه رسیدن به حال خوش را پیروی از یک سری قوانین که برای هدایت ما انسانها نهادینه شده و توسط پیامبران و انسانهای خاص خداوند به ما ابلاغ شده است را می دانند، که البته پیروی از این قوانین نه تنها باعث رسیدن انسان به درجات بالای انسانی می شود بلکه بزرگترین نعمت خداوند که همان آرامش است را برای انسان به ارمغان می آورد. نکته ای بسیار عالی که ایشان بیان می کنند این است که نباید لذت زمان حال را با حسرت گذشته و نگرانی برای آینده از بین برد و تنها هدفم در زندگی این باشد که به دنبال یادگیری و آموزش خودم باشم تا بتوانم از زمان حال لذت و بهره کافی را ببرم چرا که بزرگترین دشمن بشر جهل ونادانی خودش می باشد و تنها راه مبارزه با این دشمن سرسخت همان آموزش و یادگیری در مسیر درست و همان قوانین الهی می باشد. همچنین آقای مهندس بیان کردند که به هدف رسیدن بسیار خوب است، اما با لذت و حال خوب به این هدف رسیدن مهم است، نه فقط رسیدن به آن نقطه. این نکته بسیار برای من نوعی حائز اهمیت بود، چرا که خودم به شخصه بسیاری از اهداف را دنبال می کردم و بسیار تلاش می کردم تا به آن برسم اما زمانی که می رسیدم دچار افسردگی می شدم. با خودم می گفتم خب مگر من برای رسیدن به این هدف چندین ماه یا سال و...تلاش نکرده ام پس چرا الان حالم خوب نیست؟ با مطالب این سی دی متوجه شدم که من درست است که برای رسیدن به این هدف تلاش می کردم اما از مسیرم لذت نبرده ام و تمام لذت زمان حال را برای رسیدن به این هدف از دست داده بودم و متوجه گذر زمانهایی که می توانستم در حین این که تلاش می کنم خوشحال باشم وحالم خوب باشد را با استرس واضطراب رسیدن به این هدف از دست داده بودم، اما آموزشهای کنگره به من فاطمه یاد داد که نه تنها برای رسیدن به هدفم تلاش کنم بلکه لذت زمال حال و زندگیم را از دست ندهم و از اینها بالاتر بعد از تلاشم طبق وادی چهارم بر خداوند توکل کنم ...چرا که مطمئنا تلاش من را خواهد دید و بدانم که هرچه که امروز رزق و روزی من است حاصل بذری است که قبلا کاشته بودم. پس سعی کنم بذر فردا های دیگر را طبق آموزش وجهان بینی درست بکارم که از دیدن محصولات آن ناراحت نشوم.
نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره 60.درمان اعتیاد.ترک اعتیاد، برداشت از سی دی حال خوش 6،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic