همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله

 

هدف و خواسته هر انسانی در یک چیز خلاصه می شود و آن رسیدن به حال خوش است.

برداشت همسفر خانم منصوره :
تمام بزرگان به دنبال این سوال هستند و همچنین جواب که هدف از خلقت چیست؟ تعریف های مختلفی هم ارایه دادند. به نظر ما هدف از خلقت خود حیات است که بزرگترین معجزه است، وقتی می گوییم خداوند بخشنده است، بخشیدن گناهان کوچکترین کاراست و بزرگترین کار همان حیات است و یک سری قوانین وجود دارند که اگر آنها را اجرا کنیم در آرامش و راحتی زندگی می کنیم و اگر از آنها عدول کنیم دچار مشکل در زندگی میشویم و آسیب می بینیم. بزرگترین دشمن انسان جهل و نادانی خودش است، اینقدر که به گذشته و آینده توجه می کنیم زمان حال را به فراموشی سپردیم و آن را فدای آن دو می کنیم. باید از گذشته تجربه بگیریم و برای آینده برنامه ریزی داشته باشیم و در لحظه زندگی کنیم چون در تقاطع های زندگی خطر در کمین است. تلاش می کنیم چیزی را به دست بیاریم وقتی به دست اوردیم انگار اتفاقی نیفتاده است و خودمان مسئول حال خوش خودمان هستیم.

برداشت همسفر خانم فاطمه:
هدف از خلقت  زندگی،حیات و خود خلقت است و چه چیزی زیباتر و معجزه انگیزتر از خود حیات است.
در بسم الله الرحمن الرحیم بخشندگی حیات و زندگی است.
هیچ دشمنی برای انسان قدرتمندتر و خطرناک تر از جهالت و نادانی خود انسان نیست. هدف و خواسته همه انسان ها در یک کلمه خلاصه می شود و آن حال خوش است و قانون حال خوش این است که در زمان حال و زندگی کردن در لحظه را یاد بگیریم که این لحظه ایی که الان وجود دارد ما از آن لذت ببریم. برای مفهوم زندگی کردن بایستی لحظات را حس کنیم هر لحظه ایی که می گذرد لحظه ایی دیگر در پی آن فرا می رسد که ممکن است با لحظه قبلی کاملا متفاوت باشد، زیرا در تقاطع های مسیر زندگی همیشه خطر در کمین است. هیچ تضمینی برای ادامه حیات ما وجود ندارد. یک جمله بسیار زیبا از علی بن ابیطالب(ع) هست که می فرمایند: برای زندگی دنیا کاری بکن که همیشه زنده ایی و برای آخرت کاری کن که هر لحظه ممکن است بمیری.
برای آینده بایستی برنامه ریزی بکنید و از گذشته تجربه کسب بکنید ولی در حال زندگی کنید و هیچ چیز ور حال سکون و توقف نیست چون زندگی جاری است.

برداشت همسفر خانم سمیه:
بزرگترین دشمن انسان جهل و نادانی انسان است. گاهی انسان چنان در فکر آینده و یا اشتباهات گذشته خود است که از بودن در حال لذتی نمی برد. ما باید برای آینده برنامه ریزی دقیق و درست داشته باشیم و از گذشته تنها درس بگیریم ولی فقط باید از حال لذت ببریم و نگذاریم ترس از آینده حال ما را خراب کند.  ما برای رسیدن به حال خوش باید قوانین را رعایت کنیم. گاهی تمام تلاشمان را می کنیم تا به هدفی برسیم، ولی وقتی به آن رسیدیم هیچ لذتی از آن نمی بریم. به عبارتی رسیدن به هدف خوب است اما با حال خوب رسیدن بهتر است. ما باید یاد بگیریم که قدر تمام لحظات عمر خود را بدانیم چون معلوم نیست هر کسی چقدر زمان دارد. برای زیستن و در مسیر زندگی همیشه خطر هایی در کمین ما هستند و تضمینی برای ادامه حیات ما وجود ندارد. حضرت علی می فرمایند: برای دنیا چنان زندگی کن که انگار همیشه زنده ای و برای آخرتت طریقی عمل کن گویی هر لحظه ممکن است از دنیا بروی.

برداشت همسفر خانم اکرم:
برداشت حال خوش ۶

دراین سی دی جناب مهندس فرمودند 
چاه کن همیشه ته چاه است  انسانها با سرزنش وغیبت وکینه  هر بلای که به سر خودشان می آورند باعث بد بختی خودشان می شوند  بزرگترین وقدرتمندترین  دشمن انسان جهل وابلهی خودش است وپیامبران یکی پس دیگری گسیل شدند تا فرامین الهی را به ما بیاموزندما اگر از قوانین پیروی کنیم  به حال خوش می رسیم غیر از این باشد  به بدبختی می رسیم بذرهای که در گذشته کاشتیم یکی پس دیگری می رسد برای رسیدن به هدفمان هم از گذشته رنج می بریم وهم از آینده می ترسیم وچیزی را که فراموش کردیم زمان حال است که آن هم لذت نبردیم مثل پسر بچه ای که نه از بستنی خوردنش لذت برد نه برای گرفتن شکلات وآخر سر کت هم خورد دقیقا  مثل انسانها هستندبرای رسیدن به خواستهایشان هیچ لذتی از زندگی نبردند ولی انشالله که بتوانیم با آموزشهای کنگره دیگر غم گدشته را نخوریم ودر حال حرکت باشیم.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic