همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله 
مهمترین قانون زندگی این است که هیچ چیز در هستی در حال سکون نیست.
برداشت همسفر خانم منصوره:
عده بیشتری از انسانها در گذشته زندگی می کنند و عده ای هم در آینده زندگی می کنند، در زمان حال زندگی نمی کنیم. بالاترین معجزه حیات در حال زندگی کردن است و البته باید از گذشته درس بگیریم و برای آینده برنامه ریزی کنیم و برای اینکه به بهشت برسیم باید برنامه ریزی کنیم، ولی باید در حال زندگی کنیم و خود زندگی بزرگترین معجزه است و دارای قوانین است و گسیل پیامبران که تکمیل کننده هم هستند آمدند تا این قوانین را برای ما بیان کنند و قوانین هستی برای زمان حال است و به صورت جاری است و توسط نیروهای تخریبی مورد دستاویز قرار می گیرند. در زندگی نمی توانیم چیزی را به صورت سکون نگه داریم، چون زندگی جاریست باید تمرین کنیم که در زمان حال زندگی کنیم و از زندگی لذت ببریم تمام انسانها سختی و مشکل دارند مدام در فکر آینده نباشیم چون هیچ وقت به آن نمی رسیم.         
همیشه در فکر گذشته بودم چرا این طور شد و ترس از آینده مبهم هم داشتم، ولی با خواندن این سی دی متوجه شدم اصل موضوع را فراموش کردم که در حال زندگی کنم و از آن لذت ببرم. همیشه دچار استرس و اضطراب بودم و این باعث میشد عصبی و ناراحت باشم. ولی الان متوجه شدم که من معجزه زندگیم که در حال زندگی کردن بود را فراموش کرده بودم و فکر می کردم فقط من مشکل دارم و بقیه نه اصلا نیروهای تخریبی مکمل اند. در این زندگی باید باشند باید برای آینده ام برنامه ریزی داشته باشم و از گذشته هم درس بگیرم و تمرین زیاد کنم که در حال زندگی کنم.

برداشت همسفر خانم فاطمه :
راز خلقت و یا هدف خلقت چیست؟ فلاسفه و بزرگان می گویند :رسیدن به توحید و یگانگی یا بقای بالله و یا رسیدن به بهشت موجود است، اما خویشتن خویش می گوید: هدف خود حیات است، خود زندگی کردن است. ما فکر می کنیم که رحمت و بخشندگی خداوند در این است که گناهان ما را ببخشد، بلکه رحمت و بخشندگی خداوند در زندگی بخشیدن به ما و ایجاد حیات و تنوع های بی نظیر آن به شکوهمندترین شکل ممکن است و باید بدانیم که زندگی قانون مند است و حساب و کتاب خودش را دارد. اعلام قوانین  و راهکارهای بازی زندگی توسط پیامبران به ما ابلاغ شده است و این قوانین الهی توسط نیروهای بازدارنده و تخریب کننده مورد دست آویز قرار می گیرد. مهم ترین قانون زندگی این است که زندگی جاری است یعنی هیچ چیز در حال توقف و سکون نیست. سختی ها و مشکلات را به عنوان لعنت خداوند نگیریم بلکه این ها رحمت خدا هستند چون این ها مکمل هستند و ما با مکمل ها به دیدگاه بالاتری می رسیم.

برداشت همسفر خانم سمیه :
در این سی دی به من یاد داد که در گذشته زندگی نکنم و بیش از حد به آینده فکر نکنم و تنها به فکر حال باشم و در حال زندگی و از آن لذت ببرم و حال خوش خود را با نگرانی برای فرداها از دست ندهم .خلقت و حیات از معجزات هستند .رحمت خداوند در دادن حیات و زندگی به ما است. همه چیز در حال حرکت است و سکون معنایی ندارد .ما باید قوانین مهم زندگی را یاد بگیریم و بدانیم قوانین برای زمان حال هستند وقتی من یاد بگیرم  از قوانین پیروی کنم و به حال خوش برسم مثل این است که به بهشت دست یافته ام .باید بدانیم‌مشکلات و سختی ها برای ساخته شدن ما، به ما داده می شود و نباید گله و شکایت کنیم وباید از آنها درس بگیریم .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic