همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله

مهمترین معجزه حیات در لحظه حال زندگی کردن است.....
همسفر خانم آرزو :
عده ی کثیری از ما انسانها در گذشته زندگی می کنیم و عده ای هم در آینده و لحظه و زمان حال را در مسلخ گذشته و آینده را ذبح می کنیم و فراموش می کنیم که زمان حال بالاترین معجزه حیات است. البته باید از گذشته ها درس بگیریم و برای آینده برنامه ریزی کنیم، ولی از زمان حال لذت ببریم. همه ما به دنبال هدف خلقت هستیم و از منظر و دید هر کسی هدف از خلقت می تواند متنوع وگسترده باشد. یکی برای رسیدن به لقاالله یا برای رسیدن به بهشت موعود و یا توحید و یگانگی خداوند، به هر حال هر چه باشد قابل قبول و نیکو است، ولی آنچه در هدف خلقت نهفته شده است خود زندگی است و اگر سالم و درست باشد می تواند بالاترین هدف خداوند باشد: بخشندگی خداوند فقط مختص گناهان ما نیست بلکه رحمت و بخشندگی خداوند در زندگی بخشیدن به ما و همه موجودات است.
 ولی باید بدانیم که زندگی قانونمند است و حساب و کتاب دارد و عدول از این قوانین بدبختی و گرفتاری و مریضی و ویرانی را برای ما به ارمغان می آورد، البته قوانین زندگی و ابلاغ آن به انسانها به واسطه پیامبران صورت گرفته است و کتاب و گفته های آنها چیزی نبوده مگر اینکه همین قوانین را برای ما اعلام کنند، مثلا پادشاهان ظالم به نام جانشین رسول خدا، چه جنگ ها و فجایع عظیمی را به نام دین بر مردم تحمیل نمودند. همه این ها خود را برگزیدگان خداوند معرفی می کردند. آری این ذره از وارونه نشان دادن قوانین الهی است که توسط نیروهای شیطانی صورت گرفته است و این قوانین جاری هستند، گر چه که همیشه این قوانین توسط شیاطین و نیروهای بازدارنده به روش های مختلف و وارونه برای پیشبرد اهداف به  ظاهر الهی و در باطن شیطانی به کار گرفته می شود. گفتیم که  مهمترین قانون زندگی این است که زندگی جاری است یعنی هیچ چیز را نمی توان متوقف نمود و ثابت نگه داشت و این کاری غیر ممکن می باشد.
برداشت من از این سی دی این است که از تجربه های تلخ گذشته ام درس بگیرم که دیگر آنها را تکرار نکنم و برای رسیدن به اهدافم که لازمه آن این است که از قوانین الهی پیروی نماییم و در راه درست و سالم قدم بردارم برای آینده ام برنامه و طرح داشته باشم اما باید لحظه حال را دریابم و زندگی را به خود و دیگران سخت نگیرم و برای رسیدن به آینده زمان حالم را قربانی نکنم، زیرا در غیر این صورت چیزی جز حسرت برایم نخواهد بود. حسرت روز های که بیهوده و در رسیدن به آینده ای نامعلوم بیهوده سپری شد.

 همسفر سحر:
بیشتر ما انسان ها به جای اینکه در زمان حال زندگی کنیم در زمان گذشته زندگی می کنیم که این قضیه باعث عدم پیشترفمان خواهد شد. ما باید در زمان حال زندگی کنیم و برای آینده خود برنامه ریزی داشته باشیم، البته در اینجا می توانیم از گذشته خود درس بگیریم و از تجربیات خود استفاده نماییم. باید بدانیم که رحمت و لطف خداوند همیشه شامل حال ما خواهد شد و این لطف مختص بخشیده شدن گناهان ما نیست بلکه در تمامی مراحل زندگی ما می باشد زیرا در خلقت ما قطعا هدفی وجود داشته است و ما بیهوده آفریده نشده ایم. من خیلی زیاد به گذشته های خود فکر می کردم که چرا اینگونه شد؟ چرا مسافر من باید یک مصرف کننده باشد؟ یا چرا اتفاقات بسیار زیادی در زندگی من رخ داده است. من همیشه به آنها فکر می کردم و گاهی مسافرم را سرزنش می کردم. اما کم کم با آموزش های خوب کنگره یاد گرفتم که این افکار منفی جز نابودی خودم کار دیگری برایم انجام نمیدهند. زندگی در جریان است و قطعا آینده خوبی را در پیش رو خواهم داشت. 

همسفر خانم ندا :
آرشیو یڪ قسمت اطلاعات است ڪه از روز الست شروع شده است و در قسمت پنهان هر موجود وجود دارد و در تڪ تڪ مخلوقین الهی است. یڪسری از انسانها در گذشته زندگی می ڪنند و لحظه حال را در مسلخ زمان گذشته و حال و آینده ذبح می ڪنند و فراموش می ڪنند بزرگترین معجزه حیات همین زندگی ڪردن در زمان حال است. البته باید از گذشته درس بگیریم و برای آینده برنامه ریزی ڪنیم. مهمترین هدف خلقت خود حیات است رحمت و بخشندگی خداوند فقط در این نیست ڪه گناهان را ببخشد بلڪه در زندگی بخشیدن است و این زندگی بخشیدن حساب و ڪتابی دارد و از قوانینی پیروی می ڪند تمام پیامبران الهی گسیل شدند تا این قوانین را به ما آموزش بدهند .این قوانین هم برای زمان حال است هم به صورت جاری و ادامه دارند قوانین الهی همیشه توسط نیروهای شیطانی واژگون جلوه داده می شوند .اولین قانون زندگی این است ڪه زندگی جاری است و زندگی ثابت نیست .بنابر این ڪسانی ڪه می خواهند زندگی را متوقف ڪنند قادر نخواهند بود ما همیشه می خواهیم همه چیز را به حالت سڪون در بیاوریم و ببینیم به ڪجا می رسیم و این امڪان ندارد .اگر زندگی متوقف شود به باتلاق تبدیل می شود .زندگی ڪردن باید در زمان حال باشد و از گذشته درس گرفتن و در آینده برنامه ریزی ڪردن باشد .از آن چیزی ڪه داریم در زمان حال لذت ببریم و با تفڪر غیر صحیح آن را خراب نڪنیم .
من باید بدانم ڪه فڪر ڪردن به اتفاقات گذشته فقط حالم را خراب می ڪند .من می توانم با تجربه ای ڪه بدست آورده ام زندگی حالم را بهتر ڪنم و با تفڪر بهتری برای آینده برنامه ریزی ڪنم .
نوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، حال خوش 5،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات