همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله

 یکی از معجزات حیات خود حیات است. صرف نظر از رسیدن به تکامل و رسیدن به لقا الله این حیاتی که ما داریم بسیار ارزشمند می باشد. نمی توانیم بگوییم که این دنیا کثیف هست یا بی ارزش هست یا به درد نمی خورد و از دنیا شکایت کنیم ما باید اول به خودمان مراجعه کنیم.
همسفر خانم آرزو :
 یکی از معجزات حیات، خود حیات است. صرف نظر از رسیدن به تکامل و رسیدن به لقا الله این حیاتی که ما داریم بسیار ارزشمند می باشد. نمی توانیم بگوییم که این دنیا کثیف است یا بی ارزش است یا به درد نمی خورد و از دنیا شکایت کنیم. ما باید اول به خودمان مراجعه کنیم و بدانیم که مشکل دست ما هست، زیرا خورشید که هر صبح طبق برنامه ای منظم طلوع می کند و هر شب طبق برنامه غروب می کند و کاری به کار هیچ کس ندارد . اگر انسانها به دنبال حال خوش هستند باید ابتدا حسابشان را صفر نمایند. باید از ضد ارزشها دوری نمایند، باید خدمتگزار باشند و به مرور زمان از جهل فاصله بگیرند و در زمان حال زندگی نمایند. اما باید دانست که تمام این کار ها را نمی شود یکباره انجام داد تا به حال خوش رسید  همانطور که میدانید حال خوش بهای سنگینی دارد، پس باید ابتدا حساب خویش را صفر نماییم، که این کار آسانی نیست زیرا ابتدا انسان باید بداند که حساب او چه بوده است تا بعد بتواند پرداخت نماید.
حسابمان از زمان تولد تا الان مشخص می باشد، ولی از روز ازل را نمی دانیم و مشخص نیست پس چون نمی دانیم نمی توانیم آن را صفر نماییم، اما ما می توانیم با کاشتن بذر های نیکو که همان کار های ارزشی است در آینده بذر های نیکو برداشت نماییم، اما بذر های زهر آگین که همان ضد ارزشها هستند در مزرعه ما رشد می کنند چون آنها را در گذشته کاشته ایم و زمانی که این بذر های نیکو گسترده شود کم کم بساط بذر های زهر آگیر بر چیده میشود. به مرور زمان بعضی از انسانها می گویند : ما که خوب شده ایم پس چرا هنوز مشکلات بر سر راه ما سبز می شوند یعنی خداوند می خواهد ما را امتحان کند؟ نه خیر خداوند شما را امتحان نمی کند و این نتیجه  بذرهایی تلخ و زهر آگینی است که قبلا کاشته ای و الان رشد کرده است و محصول داده است. در کلام الله آمده است که خداوند سریع الحساب است، یعنی اگر ذره کار نیک انجام دهید، یعنی اگر ذره ای کار خوب بکارید هست و ذره ای هم کار بد بکارید هست و ما باید از آلان به بعد کار های انجام بدهیم که نتیجه خوبی داشته باشد ولی این گونه نیست که من یک شبه آدم خوبی بشوم و نتیجه کارهای بد گذشته ام را دیگر نبینم باید ذره ذره بذر های زهر آگیر را از مزرعه خارج کنیم.

همسفر سحر:
ما انسان ها برای رسیدن به حال خوش باید یک سری از کارها را انجام بدهیم:  باید حسابمان صفر باشد، باید از جهل دوری کنیم، باید خدمت کنیم، باید از ضد ارزش ها دوری کنیم. انجام دادن این کارها ساده نیست و با تلاش و آموزش صحیح و همچنین تلاش برای عملی کردن در زندگی میسر خواهد شد. پس ما باید به حیات خود توجه کنیم. ما هر چه بکاریم همان را برداشت خواهیم کرد. برخی از چیزها هستند که ما در روز الست آنها را کاشته ایم و حال چه خوب و چه بد داریم آنها را برداشت می کنیم. ما میتوانیم با انجام دادن ارزش ها و کارهای نیکو کم کم بذرهای بهتری بکاریم تا اینکه بذرهای بدمان از بین روند و به آرامش و حال خوش برسیم. خداوند سریع الحساب است و به همه کارها دقیق رسیدگی می کند. پس من خودم میتوانم سرنوشت این دنیا و زندگی بعدی خودم را رقم بزنم. 

همسفر ندا :
انسانها در هر دوره ای که از خلقت بودند نسبت به آگاهی و اندیشه خودشان پیامبر برایشان فرستاده می شد تا هدایت شوند در زمان پیامبر مردم در مرحله کلام بودند که قرآن بر آنها نازل شد. همه ما می خواهیم به سمایی برویم که به حال خوش برسیم .حال خوش یعنی امنیت داشتن .حالا برای رسیدن به حال خوش قوانینی را باید رعایت کنیم. از مهم ترین مسائل حیات این است که به خود حیات توجه کنیم . برای رسیدن به حال خوش انسان باید حسابش را صفر کند، خدمتگزار باشد، از جهل فاصله بگیرد، در زمان حال زندگی کند. یکسری از بذر ها را از روز الست کاشته ایم و الان داریم برداشت می کنیم اگر بذر خوبی بوده که الان نیکی برداشت می کنیم و اگر بذر  بدی بوده که شر برداشت می کنیم و با دوری کردن از ضد ارزش ها می توان ذره ذره این بذر های زهر آگین را خارج کنیم .پس هر آنچه که در زندگی برای من اتفاق می افتد به خاطر بذری است که در گذشته کاشته ام، پس بهتر است با دوری کردن از ضد ارزش ها بذر های زهر آگین را خارج کنم تا در زندگی بعدی با آنها همراه نباشم و در این دنیا هم به حال خوش برسم .
نوع مطلب : گزارشات لژیون همسفران عشق، 
برچسب ها : کن.ره 60، درمان اعتیاد، حال خوش 4،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic