همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نامه قدرت مطلق

همه ما انسانها دنبال حال خوشیم و میدانیم که کار و صفات بد ما در همین دنیا هم گریبان ما را می گیرد و خودمان با کار بد برای خودمان مشکل می سازیم.
همسفر خانم خدیجه:
آقای مهندس در سی دی حال خوش ۴ اشاره به رابطه دانایی و اطلاعات مردم هر زمان با پیامبر زمان خودشان کردند و گفتند : چون دانش مردم در ابتدا کم بود و مفهوم کلام را نمی دانستند. پیام پیامبرانی مثل صالح و مسیح هم تصویری بوده ولی بعداً که دانش مردم بالاتر رفته پیامها کلامی شده که در کلام الله مجید بیشتر مفاهیم به صورت تمثیلی هست تا ما بهتر درک کنیم و فکر کنیم.
همه ما انسانها دنبال حال خوشیم و میدانیم که کار و صفات بد ما در همین دنیا هم گریبان ما را می گیرد و خودمان با کار بد برای خودمان مشکل می سازیم. پس برای رسیدن به حال خوش باید از ضد ارزشها دوری و به ارزشها نزدیک شوم. اولین قدم صفر کردن حسابم بود و با کاشتن بذر نیکو ( صفات خوب) در آینده نیکویی برداشت کنم .
دنیا مزرعه آخرت و من کارهایی کردم که نتیجه آن یا نیکویی یا علف های سمی و تلخ است. همانطور که بذر نیکو میوه و سایبان خوب میدهد و این با عمل به دستورات الهی و دوری از ضد ارزشها و عمل به ارزشها ست. با تمرین و آموزش باید علفهای هرز درونم را که در وجودم رشد کرده مثل نفرت ، غیبت، خشم و... را دور بریزم و فکر و عمل و گفتار سالم جایگزین کنم تا به حال خوش و امنیت و آرامش برسم .

همسفر خانم محدثه:
برای رسیدن به حال خوش باید حسابت با خودت صفر گردد، ولی تا زمانی که ندانی حسابت چیست نمیتوانی آن را صفر کنی شاید ما از زمان تولد تا الان حسابمان را با خودمان بدانیم، ولی از روز الست را نمیدانیم زیرا در قسمت آرشیو ما بایگانی می گردد. برای همین نمیتوانیم حسابمان را با خودمان صفر کنیم. خیلی از افرادی که مصرف کننده بوده اند به دلیل بسته بودن حس هایشان، در زمان مصرف خیلی از چیزها را اصلا نمیدیدند یا به آن توجهی نداشته اند ولی بعد از درمان حس هایشان هم باز می شود و بسیاری از چیزهایی که در زمان مصرف نمیدیدند برایشان ملموس می گردد . وقتی انسان در صراط مستقیم حرکت کند و راهش راه ارزشی گردد همه و همه دست به دست هم می دهند که به او کمک کنند ولی زمانی که راه ضد ارزش را پیش گیرد عکس قضیه حکم فرما می شود و همه با انسان دشمن می شوند . بذر نیکو کاشتن هم در صور آشکار و هم در صور پنهان است در صور آشکار همه دوست دارند بذر شیرین بکارند تا محصول شیرین داشته باشند . و در صور پنهان هم اگر در دلت بذر نیکو مانند عشق محبت و راستی کاشتی همان را برداشت مسکنی و اگر حسادت و نفرت کاشتی کینه و نفرت را برداشت می کنید .

همسفر خانم فاطمه:
در سی دی های قبلی جناب مهندس نتایج رسیدن به حال خوش را بیان کردند و این که برخی انسانها برای رسیدن به حال خوش دست به هرکاری می زنند و نه تنها به حال خوش نمی رسند بلکه حتی نتایجی بدتر از آشفتگی قبل برای خود به همراه می آورند، اما در این سی دی راههای درست رسیدن به حال خوش را بیان میکنند که من انسان با اجرایی نمودن این راهها میتوانیم به حال خوش برسیم و نیاز نیست هرراهی را امتحان کنیم...اولین راه باز پرداخت است، یعنی که هر ضرر و زیانی که به خودم، جامعه واطرافیان رسانده ام را جبران نمایم که این امر میسر نمی شود مگر با رفتن در مسیر ارزشها و دوری از ضد ارزشها...حتی ممکن است که در این مسیر نتایج کارها و اعمال اشتباهی که انجام داده ایم را ببنیم، چون به هرحال بذری بوده که خودمان آن را کاشته ایم اما نباید ناامید شویم بلکه باید در رفع آن ضد ارزشیها تلاش کنیم ...یکی دیگر از راههای رسیدن به حال خوش اجرا کردن آموزشهایمان می باشد که این مراحل کاملا در وادی پنجم توضیح داده شده است. چون آموزش به تنهایی نمیتواند در رفع مشکلات ما ورسیدن ما به حال خوش کافی باشد بلکه به اجرا در آوردن آموزشها از فراگیری آنها بسیار مهم تر است و معیاری است که به من نشان می دهد که چقدر میتوانم در این راه موفق باشم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic