همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 

به نام قدرت مطلق الله


همه انسان ها برای حركت نیاز به یك سری عوامل و پارامتر هایی دارند و همچنین نیاز به ٥ ابزار قدرتمند كه به آنها حواس می گوییم .


همسفر خانم محدثه

همه انسان ها برای حركت نیاز به یك سری عوامل و پارامتر هایی دارند و همچنین نیاز به ٥ ابزار قدرتمند كه به آنها حواس می گوییم . یكی از حائز اهمیت ترین حواس حس لامسه است كه این حس بدون واسطه است . از طریق این حس قابلیت درك اجسام  را داریم . دومین حس حس چشایی است كه به وسیله این حس زبان قادر به تشخیص هر آنچه می خوردم است . حس بعدی حس بویایی است كه به انسان كمك می كند هر آنچه كه می خواهد بو كند حس بعدی حس شنوایی است كه با واسطه هوا است و حس آخر حس بینایی است و این حس هم نیاز به واسطه نور است و ما با برخورد نور به اجسام قادر به دیدن آن هستیم  .

 همسفر خانم فاطمه:

 در این سی دی جناب مهندس در مورد پنج حس ظاهری صحبت می کنند که راه ارتباطی انسان با جهان پیرامونش همین پنج حس می باشد .یکی از نعمتهایی که خداوند در کالبد فیزیکی هرموجودی قرار داده پنج حس ظاهری می باشد وممکن است در موجودات از لحاظ کمیت اندازه یکسانی نداشته باشد وکم وزیاد باشد بسته به آن موجود ,اما وجود داشتن آن امری است واضح و روشن.زیرا که کوچکترین موجود هستی هم برای ارتباط با جهان پیرامونش وزندگیش به این پنج حس نیاز دارد.اولین حسی که جناب مهندس بیان کردند حس لامسه است که این حس بسیار مهم است چرا که بعضی از حیوانات ممکن است که قدرت بینایی یا شنوایی بسیار کمی داشته باشند پس بیشترین راه ارتباطی شان با اطراف از طریق حس لامسه است.وبا این حس ولمس کردن اشیاء پی به ماهیت آنها می برد.حس چشایی از طریق بزاق دهان وبرخورد با زبان مزه را تشخیص می دهد وحس شنوایی. که همان صوت را به ما منتقل میکند وحس بویایی هم از طریق بینی به ما در شناختن بوهای اطراف کمک میکند.


نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره ۶۰، همسفران عشق، برداشت از سی دی، عقل و نفس ۲،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic