همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
به نام قدرت مطلق
هر قانونی که در کنگره گذاشته می شود ؛ قبلاً به مشکل برخورده که آقای مهندس آن را به صورت حرمت قرار داده‌اند . هر چیزی که در روند پیشرفت کنگره خلل ایجاد کند یک حرمت می شود پس من اگر بخواهم در کنگره بمانم باید تمام حرمت ها را رعایت کنم ...

در خدمت مرزبانان محترم پارک ( بخش همسفران ) هستیم و گفتگویی کوتاه با هم خواهیم داشت تا از تجارب این عزیزان آموزش بگیریم .

ضمن خوش آمد گویی به شعبه سهروردی لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید.

خانم زهره : سلام دوستان زهره هستم یک همسفر، آنتی ایکس مصرفی مسافر من شیره و تریاک ، به مدت ۲۰ سال تخریب داشتند . با روش درمان dst و دارویOT یازده ماه و سیزده روز با کمک راهنمایی آقای علی جمالی و خانم داوودی سفر کردیم و الان هم به شکر خداوند چهار سال است که آزاد و رها هستیم . رشته ورزشی مسافرم ؛ فوتبال و والیبال ، رشته ورزشی خودم والیبال ، در ادامه سفر وایتشان را با کمک راهنمایی آقای داوودی انجام دادند و الان هم به شکر خداوند سه سال است که آزاد و رها هستند .

خانم الهه : سلام دوستان الهه هستم یک همسفر ، ما هم هفت سال است که با کنگره آشنا شدیم . آنتی ایکس مصرفی مسافرم شیره و تریاک ، به مدت ۱۰ سال تخریب داشتند . روش درمانdst ، با دارویOT  ، ۸ ماه و ۱۸ روز سفر کردیم با کمک راهنمایی آقای اصغر منصوری و خانم داوودی چهار سال و سه ماه است که آزاد و رها هستیم  رشته ورزشی مسافرم فوتبال و رشته ورزشی خودم  والیبال.

 

از چه طریق با کنگره آشنا شدید؟

خانم الهه : در ابتدا مسافرم به کنگره آمد و من هیچ اطلاعی نداشتم تا اینکه مسافرم گفت یک کلاسی برای آموزش خانواده است و من را در جشن همسفر به کنگره آورد خیلی دوست داشتم ، انرژی گرفتم و ادامه دادم.

خانم زهره : در سال ۸۶ با برنامه شروع خوب با مجری گری آقای عباس امیر معافی با کنگره آشناشدیم ؛ ولی همانطور که کنگره می‌گوید زمان نرسیده بود ودر آن موقع فقط شناخت داشتیم و به کنگره نیامدیم تا سال ۹۴ که مسافرم با بررسی کردن در سایت مجدداً با کنگره آشنا شد و یادم هست که بیست و یکم ماه مبارک رمضان  به کنگره آمدیم . اولین پنجشنبه که آمدم متوجه نمی شدم که اصلاً کنگره چیست ؟ چرا اینقدرشلوغ است ؟ چرا افراد دست می‌زنند ؟! ...  وقتی متوجه شدم و انرژی گرفتم راهنما انتخاب کردم و وارد لژیون شدم .

همسفران شعبه سهروردی را چگونه ارزیابی می کنید ؟

خانم زهره :خداوند را شکر می کنم چون من حدود ۴ سال است که به کنگره می‌آیم . در شعبه سهروردی نبودم و در پارک آنها را می‌دیدم خیلی دوستشان دارم بچه های پر انرژی هستند و همیشه و همیشه از وقتی که شال مرزبانی گرفتم با خود می‌گویم که چه مسافتی را طی می‌کنند و به پارک می آیند ! حضورشان را صبح های زود در پارک می بینم ؛ وقتی کسانی هستند که خیلی نزدیک تر هستند و نمی آیند ... خداوند را شکر که بچه‌های سهروردی هستند و حرف شنوی دارند . فقط کمی رابطه برقرار کردن با تازه واردین مشکل است چون کمک راهنما ها کمی برای آمدن سهل انگاری می‌کنند ؛ ولی خداوند را شکر که همسفران سهروردی بسیار آموزش دیده و آن چشم گفتن و فرمانبرداری را یاد گرفته اند و خداوند کمکشان کند که به فرماندهی برسند انشاءالله .

 

خدمت چه تاثیری در زندگی شما گذاشته است ؟

خانم الهه : موقعی که خدمتگزار پارک شدم به آن چیزهایی که نداشتم رسیدم و بر این باور خداوند را خیلی شکر می‌کنم . راه خانه ما تا کنگره نزدیک بود و الان که دور شده ؛ باعث شده مسافرم که به خانه پدرم زیاد نمی آمد ، الان که مرزبان شدم هر موقع به خانه آنها می‌روم مسافرم هم می آید و خداوند را شکر می‌کنم این از بزرگترین آرزوهای من بود.

 

حضور همسفران شعبه سهروردی در پارک از دیدگاه شما چگونه است ؟

 خانم الهه : موقعی که نگهبان نظم بودم بچه های سهروردی سریع می‌آمدند ؛  لژیون های خدمتگزار خدمت می‌کردند و از این بابت من را خیلی خوشحال می کرد و الان هم که مرزبان شدم هر موقع که لژیون یا خدمتگزاری از هر شعبه نیامده باشد بچه های سهروردی کمک می کنند . امروز که استاد جلسه بودم به چهره شان که نگاه می کردم چه سفر اولی ها و چه سفردومی ها پر انرژی بودند .

نظر شما در مورد حرمت کنگره ۶۰چیست ؟

خانم زهره : نظر من این است که هر قانونی که در کنگره گذاشته می شود ؛ قبلاً به مشکل برخورده که آقای مهندس آن را به صورت حرمت قرار داده‌اند و در گذشته خللی در کنگره ایجاد کرده است پس وقتی حرمت خوانده می شود ؛ یعنی بند به بند آن را باید رعایت کنم . اگر بخواهم در کنگره بمانم و همانطور که در لژیون ، خانم اعظم گفتند : کنگره مانند گردبادسبز است که اگر بخواهم در کنگره بمانم و حلقه به حلقه بالاتر بروم و به آن آسمان و نیتم برسم باید حرمت های کنگره را رعایت کنم . آقای مهندس همیشه در صحبت‌هایشان می‌فرمایند که : هر چیزی که در روند پیشرفت کنگره خلل ایجاد کند یک حرمت می شود پس من زهره اگر بخواهم در کنگره بمانم باید تمام حرمت ها را رعایت کنم .

 آیا در پارک حرمت خاصی وجود دارد که با حرمت های کنگره متفاوت باشد ؟

خانم الهه : خیر .همان حرمت هایی که در کنگره رعایت می شود در پارک هم باید رعایت شود.

اگر حریم و حرمت کنگره رعایت نشود چه مشکلاتی برای اعضا پیش می آید ؟

خانم الهه  : باعث می شود اعضاء با هم اختلاف پیدا کنند ، بحث و جدل پیش آید و باعث می شود حال خوششان را از دست بدهند .

شما در حال حاضر دو شال دریافت کرده‌اید ، شال تازه واردین و شال مرزبان پارک ، خودتان کدامیک را بیشتر دوست دارید ؟

خانم زهره : واقعاً هرچیزی در کنگره قسمت است. من برای مرزبانی شعبه کاندید شدم و مرزبانی شعبه را خیلی دوست داشتم و این اتفاق نیفتاد . اول ناراحت شدم ولی بعد از حدود 20 روز  اقای مهندس اعلام کردند که تازه واردینی که قبول شده اند را قرار است  شال بدهند واقعاً خیلی خوشحال شدم و  لذت بخش بود . آن شال سبزی که من از دستان آقای مهندس گرفتم نمی توان گفت کدام بهتر است . برای مشاوره تازه واردین لذتی به من داده می شود چون باعث می شوم حداقل یکنفر در کنگره ماندگار شود و شال مرزبانی هم لذت دیگری دارد . وقتی در پارک خدمت می کنی ، تمام شعبه ها هستند و به من انرژی می دهند. هردوشال برای من لذت بخش بوده و خوشحالم که خداوند لیاقت دو شال را همزمان به من دادند.

در نظر دارید چه مدت در کنگره خدمت کنید ؟

خانم زهره : سوال سختی است. هرکس به کنگره می آید و دوست دارد خدمت کند که ماندگار شود و چیزی که برای من مهم بوده است این است که هرچقدربیشتر در کنگره بمانیم بیشتر آموزش می گیریم . خیلی مهم است که حرفی برای زدن در لژیون داشته باشیم . مطمئن باشید که این آموزش ها ابدی است و من امیدوارم تا جایی که توان دارم و خداوند کمکم می کند به کنگره بیایم  و در کنار آن خدمت کنم .

چرا در کنگره کنار درمان اعتیاد ، ورزش هم قرار گرفته است ؟

خانم الهه : بخاطر اینکه سیستم ایکس بدن که به تعادل می رسد با ورزش کردن سازگاری خوبی دارد و باعث می شود که حال فرد خوب باشد و سفر خوبی را بگذراند.

آیا ورزش برای همسفران به اندازه ورزش برای مسافران الزامی است ؟

خانم الهه : بله. همانطور که مسافران صبح های زود به پارک می آیند و انرژی می گیرند باعث می شود این انرژی را به همسفران هم منتقل کنند و اگر همسفرشان هم به پارک بیاید و انرژی دریافت کند باعث می شود که هر دو حالشان خوب باشد و به تعادل و رهایی برسند .

 

کلام پایانی شما را می شنویم ؛

 خانم الهه : خیلی خوشحال شدم که امروز استاد جلسه بودم و از خانم زهره تشکر می کنم که استادی امروز را به من دادند نعمت خیلی بزرگی بود. از خانم اعظم ، اسیستانت شعبه و مرزبان های محترم ، نگهبان و دبیر جلسه کمال تشکر را دارم و از خلنم محبوبه که این مصاحبه را  انجام دادند سپاسگزارم .

خانم زهره : ممنون از شما بابت مصاحبه ای که با ما داشتید  و ممنونم از شعبه سهروردی .

در رأس از جناب مهندس تشکر می کنم که این بستر را برای ما فراهم کردند و ما هیچ کجای دنیا را که بگردیم چنین آرامشی را نمی توانیم پیدا کنیم .از اسیستانت شعبه سهروردی و مرزبان ها تشکر می کنم .از خانم الهه عزیز تشکر می کنم که الان 4 ماه است  در کنارشان خدمت می کنم و لذت می برم . از خداوند تشکر می کنم که همیشه نیم نگاهی هم که شده به من داشتند . امیدوارم بتوانم در این راهی که آمدم و جایگاهی که خدمت می کنم بهترین خدمت را بکنم و بتوانم وقتی شالی به من داده می شود و قرار است از من گرفته شود با خوشحالی آن را تقدیم کنم و لذتی که می توانم ببرم و آن انرژی که از بچه های کنگره60 می گیرم بتوانم آن را در کنگره 60 صرف کنم . ممنون

تشکر می کنم  از اینکه وقتتان را در اختیار ما گذاشتید.

تهیه کننده : همسفر محبوبه

عکس : همسفر مریم 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو