درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM

به نام قدرت مطلق الله

ما انسانها از طریق حس و نور و صدا می توانیم با جهان دیگر ارتباط برقرار کنیم.پس باید در ارتباطات خودمان ،احساس خوبی داشته باشیم.

همسفر خانم فائزه:

در جهان های آفرینش یک مثلثی است که ارتباط بین جهان ها را بوجود می آورد و آن عبارتست از ( حس ـ  صوت ـ نور ) با این سه مورد ارتباط بین کل جهان ها بر قرار می شود.چه کسی می تواند این ارتباط را بر قرار کند؟ آنکه حس دریافت داشته باشد. اگر حس ما قوی باشد می توانیم همه چیز را دریافت کنیم که همان مرحلۀ مکاشفه است.خیلی از انسانها می خواهند بروند و چیزی دریافت کنند و اطلاعاتی از جهانهای دیگر دریافت کنند ،اگر حس بیش از حد قوی شود و شخص ظرفیت نداشته باشد از تعادل  روانی خارج می شود. باید آن شخص ابتدا قوی شود بعد بتواند ذره ذره اطلاعات را دریافت کند که بر مبنای حس است و بدانید آنجا هم خبری نیست
هر شخص دارای یک ویژگی های بسیار خاص است که می شود به آنها استناد کرد و ما باید آن منابع را جمع آوری کنیم و نگهداریش کنیم ما می توانیم منابع مان را به گونه ای برنامه ریزی کنیم که از کم شروع شود وبه مقدارهای بزرگ دسترسی پیدا کنیم که این کار برای هر کسی امکان پذیر است اگر تفکر و اندیشه اش را بکار گیرد .

همسفر خانم طاهره:

بزرگترین سرمایه در جامعه ی معتادین و مصرف کنندگان مواد است،علم ،قدرت،معنویات وهنر پیش این افراد است،که بایستی با یک فرهنگ و تفکر واندیشه ای استخراج نمود.همانند استخراج طلا از زیر خاک.ما انسانها از طریق حس و نور و صدا می توانیم با جهان دیگر ارتباط برقرار کنیم.پس باید در ارتباطات خودمان ،احساس خوبی داشته باشیم.قدرت هر حسی را داشته باشیم.من طاهره باید در زندگی ام با هر مساله ومشکلی که روبه رو می شوم باید با یک نیرو و حس خوبی در برابر آن مقاومت کنم که گویچه هایی مثل دوپامین و دینورفین را از دست ندهم،آقای مهندس گفتند اینها یارا ن ما هستند که با وجود اینها ،حالمان خوب می شود.اگر با یک حس بدی با مساله ای رو به رو شوم ،مثلا کینه و نفرت وحسادت باشد همین حسها در من رشد پیدا می کند،چون عناصر همنام ،همدیگر را می رباید.در داخل کنگره نیز ما می توانیم 
منابع طلا را به دست بیاوریم که مقروض نشویم،واین موضوع در تمام سطوح زندگی بر قرار است.بنابراین حلقه های حیات جدا از هم هستند ونیرویی بین این حلقه ها حکم فرماست.وچیز ی که مهم است نگهداری و ادامه ی حیات است. 
در آخر از کمک راهنمای خوبم تشکر می کنم.

همسفر خانم خدیجه

ما بر اثر اعمال خود یک سری عناصر را از چرخه زیست حیات خارج کردیم و تعادل را بر هم زدیم این عدم تعادل هم در وجود انسان و هم در کره زمین هست مثل از بین بردن درخت ها برای کاغذ که برای اکسیژن سازی ما و جذب دی اکسید کربن هوا مفید است یا ساختن خانه در مسیر رود یا زمین های کشاورزی و...
در مورد انسان هم تعادل شیمیایی بدن خود را به هم زدیم یعنی مقدار تولید در بدنمان را کم و زیاد کردیم و تعادل ها از بین رفته تیمارستان و بیمارستان زیاد شده .در بچه ها پیش فعالی زیاد شده و عدم تعادل دارند و انسانها هم عصبی شدند و ارتباط فامیلی کم شده .بعضی افراد برای برقراری تعادل به مواد اعتیاد آور یا سیگار و قرص رو آوردند در صورتی که با این کار گویچه های مفید را از سیستم خارج کردند و باید با دانش و اطلاعاتی این کنترل برقرار شود و همانطور که طلا و سرب و.. از خاک استخراج میشود کنگره هم مثل همان معدنی است که از آن طلای ناب استخراج میشود و به ساحل رساندن انسانهای در حال غرق شدن و کسانی که هیچ کس روی آنها حسابی نمی کرد بزرگترین عبادت و جهاد است .

همسفر خانم محدثه

: ما إنسانها برای برقراری ارتباط با یكدیگر نیاز به مثلث حس ، صوت و نور داریم كه اقوام از طرق أصوات با یكدیگر ارتباط برقرار می كنند . حیوانات نیز برای برقرای ارتباط از زبان خودشان استفاده می كنند . حس اولین قوه به كارگیری نیروی عقل است . حس پارامتر بسیار مهمی است كه باعث تعادل یا بی تعادلی می شود . اگر حس ما در صراط مستقیم و به تعادل باشد باعث ارتباط مؤثر در حیات ولی اگر این حس از تعادل خود خارج شود باعث انفجار حیات می شود . یكی از وظایف مهم و أصلی ما در جهان حفظ حیات است ولی ما انسان ها با بی تعادلی حیات را به جای حفظ تخریب می كنیم در حریم رودخانه ها خانه میسازیم ، جنگل ها را نابود می كنیم ، حیوانات را از بین می بریم و أمثال اینها . یكی دیگر از مقوله هایی كه جناب مهندس در مورد آن صحبت می كنند مادیات و پس انداز كردن است كه برای ما بسیار مهم و با ارزش است . و اما برداشت من از سی دی قبل از ورودم به كنگره اكثر حس های من بسته بود و خیلی چیز ها را حتی درك نمیكردم ولی كم كم حس هائم باز شد و دوست داشتم این حس ها روز به روز بیشتر شود . با گوش دادن به این سی دی متوجه شدم با بسته بودن حس هایم تخریب زیادی به حیات وارد كردم كه امیدوارم بتوانم كم كم تخریب های وارد كردن به طبیعت را جبران كنم .

همسفر خانم فاطمه:
نکته ای که جناب مهندس در این سی دی بیان کردند وبرایم بسیار جالب بود این که;
اگر هر کسی لحظه ای فکر کند که کنگره به من نیاز دارد آنجا لحظه سقوط اوست و آنجا دچار مشکل می شود و نابود می شود و اگر بگوید من نباشم کنگره از بین می رود یا دچار مشکل می شود خودش از بین می رود. حتی خود من یا هر کسی دیگر بگوید من برای کنگره زحمت کشیده ام و گرد و خاک کنگره را خورده ام. اگر کسی آن حرف را بزند خود آن شخص از بین می رود و نابود می شود.
ومن از این نکته این مفهوم را دریافتم  که اگر من فاطمه فکر کنم کنگره به من احتیاج دارد آغاز سقوط ونابودی من خواهد بود چرا که باید شاکر خداوند باشم که قسمت و روزی من شده که در این مسیر قرار بگیرم وبتوانم آموزش بگیرم.کنگره هیچ زمانی به من احتیاج نخواهد داشت وبه قول اقای خدامی کشتزارهای کنگره را کسانی هستند که آبیاری می کنند .مفهوم این جمله این است که اگر من خدمت بسیار ناچیزی در کنگره انجام بدهم صد در صد لطف وعنایت خداوند بوده وگرنه اگر این راه برایم باز نشده بود من هم جزء کسانی بودم که همچنان با مشکل اعتیاد سروکله می زدم ومطمئنا با ضد ارزشیهایی که داشتم زندگیم در ورطه نابودی قرار گرفته بود.پس باید نعمت به این بزرگی را در زندگیم ببینم وقدر آن را بدانم وهرلحظه شاکر خداوند متعال باشم .
نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره 60.درمان اعتیاد.برداشت از سی دی، مثلث ارتباطی حلقه های حیات، همسفران عشق،
لینک های مرتبط :


شنبه 5 مرداد 1398 12:39 ب.ظ
افرین عزیزانم
چهارشنبه 2 مرداد 1398 02:06 ق.ظ
خدا قوت به همسفران عشق ممنون از مطالب خوبتون .لژیون یکم
چهارشنبه 2 مرداد 1398 02:06 ق.ظ
خدا قوت به همسفران عشق ممنون از مطالب خوبتون .لژیون یکم
چهارشنبه 2 مرداد 1398 02:06 ق.ظ
خدا قوت به همسفران عشق ممنون از مطالب خوبتون .لژیون یکم
سه شنبه 1 مرداد 1398 03:45 ب.ظ
خدا قوت،همسفران ،موفق باشید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic