همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر


به نام قدرت مطلق الله


یکی از مسائل مهم در کائنات،تعادل یا حفظ تعادل است چون بنیان هر چیزی برحسب تعادل مفهوم پیدا میکند .اولین شرط بوجود آمدن یک ساختار ، تعادل و حفظ آن است .
همسفر خانم فائزه:
یکی از مسائل مهم در کائنات،تعادل یا حفظ تعادل است چون بنیان هر چیزی برحسب تعادل مفهوم پیدا میکند .اولین شرط بوجود آمدن یک ساختار ، تعادل و حفظ آن است .
 تفاوت بین موجود زنده و غیر زنده در همین نکته یعنی حفظ تعادل است . در موجودات زنده اگر مسئله ای باعث عدم تعادل آن شود مثل زخمی شدن بدن ، این زخم با مکانیسمی ترمیم شده و به حالت اصلی برمیگردد ولی در موجود غیره زنده چنین مکانیسمی وجود ندارد.
ظرفیت چیزی نیست جز دارایی ، مثل استخر یا هر ظرفی که یک گنجایش دارد و اگر خارج از ظرفیت هر ظرفی ، چیزی اضافه کنیم ، نمیتواند بپذیرد و سر ریز میشود،ظرفیت انسان هم به همین شکل است .اگر کمتر ویا بیشتر  از ظرفیت هر انسانی به او کاری داده شود نمیتواند توانایی ها و ارزشهای خوب خودش را بروز دهد . لذا یکی از راه های از کار انداختن توانایی های یک انسان این است که انسانی که قابلیت های خیلی زیادی دارد ، کار کوچکی محول کنیم‌.و کاری که هنوز برای آن ظرفیت ودرسهای کافی را نگرفته است به آن بدهیم.در خدمت نباید طمع داشته باشیم بلکه باید آموزش دیده باشیم ، ظرفیت آنرا داشته باشیم و خواسته و نیاز درون مان وجود داشته باشد.
برداشت من از سی دی آقای امین این است که :من در طول زندگی مشترکم وظیفه هایی را به گردن گرفتم که بعضی از آن وظیفه ها به صلاحم بود اما این وظیفه ها کم کم زیاد تر شد و از توان من خارج شدو باعث شد روحیه ام خراب بشود و اعتماد و اعتماد به نفسم را از دست بدهم اما از دستور جلسه ظرفیت و مسئولیت با خودم عهد کردم که کم کم این وظیفه ها را به همان افراد بسپارم ودر حد توانم کاری را انجام بدهم.

همسفر خانم خدیجه:
با دستور جلسه ظرفیت و مسئولیت برای حفظ تعادل ، اولین شرط حفظ هر چیزی تعادل است .هر استخر یا ظرفی گنجایشی داره و بیشتر از ظرفیتش سر ریز میکنه و کمتر هم فایده ای نداره، دقیقاً انسان هم بر اساس دانایی و توانایی‌اش بازدهی خوبی داره. مثلاً در کنگره کسی که در حد میکروفن گردان نباید مرزبان بشود، چون این انرژی و آب که سرریز میشود و اطراف پر از گل و علف هرز میشود پس جایگاه خوشبختی و آرامش نمی دهد مثل تاج طلای ۲۰۰ کیلویی که گردن  را میشکند. نباید به خاطر دیده شدن در جایگاه هر جایی ۱۰ جور خدمت گرفت ولی نتواند هیچ کدام را درست تحویل بدهد .
وقتی خواسته ( رهایی و آرامش) در من واقعی باشد من در جهت نیازم حرکت می کنم پس خدمتی را انتخاب میکنم تا برای دیگران هم آرامش و رهایی و تعادل در زندگی شان داشته باشد نه اینکه تعداد رهجو زیاد کنم و دنبال احترام و اسم و رسم باشم .
برداشت من از سی دی: رهایی مسافرم همیشه برای من مثل یک معجزه هست شاید یک زمانی عادی بشه ولی با دیدن تازه مسافری که اول راه بود، یادم افتاد که انسانی که نیاز واقعیش قطع مصرف و یک خواب راحت تا به چرخه تعادل و کار و زندگیش برگرده نیاز به کمک من و امثال من داره تا به اُمید  و درمان برسد.
با یاری خدا در کنگره هر چه در توانم باشه خدمت میکنم تا همان طور که مسیر برای من و مسافرم هموار شد برای کسانی که منتظر خدمت  ما هستند مفید باشیم.ممنونم .

همسفر خانم محدثه:
در كائنات مهم ترین چیز تعادل و حفظ آن است و در اصل تفاوت موجودات زنده با موجودات غیر زنده در همین تعادل و حفظ آن است . ظرفیت در واقع همان دانایی است و هر كس بنا به آن ظرفیتی كه دارد باید مسئولیت داشته باشد نه بیشتر و نه كمتر . اگر بیشتر از ظرفیتش به او مسئولیت بدهیم باعث تخریب خود و اطرافیان میشود واگر كمتر از ظرفیتش به او مسئولیت دادی باعث پایین آمدن اعتماد به نفس و كارایی پایین آن میشود . مثلا كسی كه ظرفیت فرماندهی ١٠٠٠ نفر را دارد اگر به او فرماندهی ١٠٠ نفر را بدهی كارایی او پایین می آید و اگر فرماندهی ٢٠٠٠ نفر را به او بدهی باعث تخریب در خود و اطرافیان میشود . خدمت هم همینطور است . باید ظرفیت آن خدمت در انسان إیجاد شود . كسب جایگاه بدون ظرفیت كافی فقط باعث تخریب و حال خرابی میشود . برداشت من از سی دی : قبل از ورودم به كنگره همیشه دوست داشتم جایگاه اجتماعی بالایی كسب كنم با آمدنم به كنگره و آموزش های ناب كنگره متوجه شدم كه قبل از كسب جایگاه باید نقطه تحمل و ظرفیت آن جایگاه را در خود إیجاد كنم و چقد لذت بخش است كسب جایگاهی كه همراه با ظرفیت بالا باشد .

همسفر خانم طاهره(ق):

در خدمت ،نباید طمع داشته باشیم.
هر خواهش بهنگام،چون که رسد به انجام***قوت و غذای نفس است،چون رود و برف وباران.اگر خواسته ی درون من واقعی باشد،من به آن نیاز داشته باشم ،وقتی در جهت آن حرکت کنم هم در خودم تعادل ایجاد می کنم و هم در دیگران،باعث می شود که قدرت و اعتماد به نفس در من به وجود بیاید.
نکته ای که من در این سی دی بعد از آموزش گرفتن باید در درون خودم به وجود بیاورم این است که طاهره اگر دوست داشتی خدمتی را بر عهده بگیری باید در مورد آن آموزش گرفته باشی،واز عهده ی آن خدمت برآیی،باید بتوانی دانش و محبتت را به یک انسان که نیازمند است برسانی.وباید آن طور آموزش گرفته باشم که یک مسئله کوچک حالم را بر هم نریزد.وبتوانم افتخار کنم به این خدمت که انجام می دهم.ظرفیت من در خدمت مهم است وباید به آن توجه کنم.با رعایت این نکات می توانم به آرامش برسم و به حال خوب.
در آخر خدا را شکر می کنم ،از خانم الهه تشکر می کنم.

همسفر خانم فاطمه:
دراین سی دی آقای امین بسیار عالی بیان کردند که برای گرفتن خدمت نباید طمع کرد.وخدمتی که بدون آموزش باشد هم برای شخص تخریب دارد وهم برای دیگران.این مطلب بسیار برایم مهم بود چون که هدف فقط خدمت به تنهایی نیست.بلکه هدف بزرگتر ومنظور از خدمت کردن ,به کار گرفتن آموزشهاست.چون اگر آموزش را درست دریافت نکنیم پس خدمت ما هم به جز تخریب وازدست دادن انرژی نتیجه ای دیگر برایمان رقم نخواهد زد.به قول استادان گرامی هدف از آفرینش ما آموزش وخدمت است.واین دو پارامتر کاملا مکمل یکدیگر خواهند بود.اگر آموزش به تنهایی در فرد متجلی شد مانند همان مثال آبگرمکن است که خانم الهه عزیزم مرتب این نکته را برای ما عنوان می کنند که اگر یک ابگرمکن مرتب داغ بشود وداغ بشود واز آب گرم استفاده نشود بلاخره منفجر خواهد شد پس اگر آموزش هم به کار گرفته نشود جز تخریب چیزی عاید فرد نمی شود.در مورد خدمت هم همیشه می گویند که خدمت بدون آموزش هم همین طور چون از روی جهل وناآگاهی است وفرد را  در مرحله سقوط قرار می دهد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic