همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر


به نام قدرت مطلق الله


اولین شرط حفظ و بقای هر چیزی تعادل آن است .بنیان هر چیزی برحسب تعادل مفهوم پیدا می کند.
برداشت همسفر خانم فاطمه:
آقای امین در این سی دی در مورد ظرفیت و مسولیت صحبت کردند.در ابتدا فرمودند که مهم ترین موضوعی که در کائنات در نظر گرفته شده است تعادل ها یا حفظ تعادل است.اولین شرط حفظ ابقای هر چیزی تعادل آن است.ظرفیت همان دانایی است.
اگر انسان در جایگاهی قرار بگیرد که برای آن جایگاه کم و یا برای آن جایگاه زیاد باشد در هر دو صورت دچار مشکل و رنج و عذاب می شود.آقای امین فرمودند که خدمت گرفتن  در کنگره هم اندازه دارد.در خدمت نباید طمع داشته باشیم.باید خدمتی را بپذیریم که آموزش آن را دیده باشیم.قدرت انسان ها از اجراکردن خواسته ها به وجود می آید چه معقول چه نامعقول.
وظیفه ما در کنگره ۶۰ این است که نیاز انسان ها راباآموزش های کنگره برطرف کنیم ولی نحوه استفاده از آموزش ها به عهده خود شخص است.
هدف ما از ورزش در کنگره دو چیز است:۱-سلامتی۲-پیام امید ودرمان(پیام کنگره)
ودر آخر فرمودند باید همیشه حواسمان باشد که روی چه چیزی تمرکز می کنیم و انرژی می گذاریم.
برداشت همسفر خانم منصوره:
در دنیا هر چیزی برحسب تعادل می تواند مفهوم پیدا کندبرای به وجود آمدن هر ساختاری اولین شرطی که باید داشته باشد حفظ تعادل است . در مورد ظرفیت ومسئولیت در واقع ظرفیت همان دانایی است . هر ظرفی گنجایشی دارد و بیشتر یا کمتر از گنجایش در آن چیزی قرار بگیرد دچار مشکل می شود اگر انسات  کمتر از ظرفی که دارد یا توانایی که دارد درش گنجانده شود انرژی لازم را به دست نمی آورد و اگر بیشتر باشد اطرافش را خراب می کند یعنی افرادی اطرافش قرار می گیرند که برایش فایده ای ندارند اگر به اندازه توانمان خدمت کنیم دچار مشکل نمی شویم ولی اگر بیشتر باشد به خودمان و خانواده مان نیز آسیب می زنیم خواسته ها دو نوع هستند معقول و نا معقول درهر دو جهت که خواسته برود اعتماد به نفس بالا می رود ولی در جهت نامعقول تعادل به صورت ناپایدار است.
برداشت همسفر خانم سحر:
مهمترین چیز در کائنات تعادل و حفظ تعادل است و برای بقای هر ساختاری باید تعادل آن حفظ شود و تفاوت بین موجود زنده و غیر زنده این است که موجود زنده وقتی جسم اش آسیب میبیند خودش ،خودش را ترمیم می کند ولی موجود غیر زنده این گونه نیست در کنگره هم از همین اصل استفاده می کنند وبرای درمان اعتیاد باید شخص خودش پیش قدم باشد و راهنما فقط راه را به آن نشان می‌دهد واگر فرد این راه را طی کرد ان وقت به تعادل می رسد. در موضوع ظرفیت و مسئولیت ، ظرفیت همان دانایی است که هر شخصی بنا به ظرفیتی که دارد باید کاری را دست خود بگیرد چون اگر بیش از ظرفیت باشد و توان انجام آن کار را نداشته باشد در آن شخص دچار تخریب می شود و افراد سود جو دور و اطراف آن شخص از موقعیت او سؤال استفاده می کنند مثلا مثل استخری که گنجایش پنجاه هزار لیتر آب را دارد ولی ما در آن پانصدهزار لیتر آب در آن بریزیم مابقی آب اضافه دور واطراف استخر می ریزد و باعث لجن زار و گنداب می شود ودر آن علف هرز سبز می شود پس انسان هم با مسئولیتی بیش از ظرفیت خود دچار همچین ماجرایی می‌شود پس جایگاه به تنهایی به درد ما نمی خورد و پس داشتن هرچیزی زیاد مهم نیست بلکه اندازه آطین مهم تر است . قدرت اعتماد به نفس به خواسته های انسان بستگی دارد چه معقول و چه نا معقول باشد. و اگر این خواسته ها در جهت برآورده کردن نیازها باشد به تعادل می رسد ولی اگر به جهت قدرت و مقام باشد به تعادل نا پایدار می رسیم .در کنگره 60 انسان های خارج تعادل را آموزش میدند و راهنمایی می کنند ولی به خود شخص بستگی دارد که به چه سمتی بخواهد برود .ومن باید با درس گرفتن از این آموزش ها و راهنمایی ها بتوانم همیشه در زندگی و  در کنگره مسئولیت هایی را قبول کنم که ظرفیت و توان انجام آن را دارم ،تا بتوانم همیشه در تعادل باشم وپیشرفت کنم.
برداشت همسفر خانم سمیه:
مهمترین چیزی که در کائنات در نظر گرفته شده است تعادل ویا حفظ تعادل است.بنیان هر چیزی بر حسب تعادل مفهوم پیدا می کند.برای ایجاد هر ساختاری به تعادل نیاز داریم.تفاوتی که بین موجودات زنده و غیر زنده هست در همین حفظ تعادل است.موجود زنده اگر تغییراتی در بیرون اتفاق بیفتد می تواند آنها را به حالت اصلی برگرداند‌ ولی موجود غیر زنده چنین خاصیتی ندارد‌.تعادل بنیان حیات را در خود به وجود می اورد‌.در قسمت دیگر در مورد ظرفیت و مسولیت صحبت می کنند ومی گویند ظرفیت همان دانایی است.ومیزان ظرفیت در انسان ها متفاوت است.اگر به انسانی که توانایی بالایی دارد مسولیت کمتر از توانایی او بدهیم قابلیت های او بروز داده نخواهد شد.وبه آن فرد فشار می آید و او در رنج و عذاب است.وبرعکس اگر به شخصی که توانایی کمی دارد مسولیت  زیادی بدهیم آرام آرام اطرافش به مرداب تبدیل میشود و محل پشه ها وگیاهان وعلف های هرز می شود.پس نتیجه ای که میگیریم این است که اگر انسانی در جایگاهی باشد که برای آن جایگاه  زیاد باشد و یا کم در هر صورت دچار مشکل می شود.در مورد خدمت کردن هم می گویند خدمت زیاد گرفتن اصلا هم خوب نیست اینکه همه جا باشی خوب نیست.چون شاید در ابتدا همه جا باشیم ولی یواش یواش کمرنگ می شویم.وباید خدمت ها را به کسانی بدهیم که نیاز دارند که باید در مورد گرفتن خدمت طمع نکنیم و باید خدمتی را انتخاب کنیم که از پس آن بر بیاییم.اگر حرکت های ما در جهت خواسته های معقول باشد در نهایت سازندگی و آرامش و برکت به وجود می آید.اگر انجام خدمتی بر اساس نیاز ما باشد انرژی که بدست می آید پاک است و آلودگی ندارد .در آخر آقای امین گفتند اگر  درمان شدید و از طریق کنگره در ورزش به مقامی رسیدید حتما بیان کنید که قبلا مصرف کننده بودید چون هدف ما از ورزش احیای سلامتی و پیام امیدواری است.من از سی دی متوجه شدم اگر خدمتی هر چند کوچک در کنگره به من داده می شود باید به بهترین صورت انجام بدهم و فهمیدم رسیدن به جایگاه مهم نیست بلکه در جایگاه خوب ماندن مهم است.
برداشت همسفر خانم اکرم:
مهم ترین موضوع در کائنات تعادل است.وهرساختاری راتعادل حفظ می کند.
تفاوت بین موجود زنده وغیر زنده این است .موجود زنده اگر عاملی درآن به وجود بیاید شروع میکند ساختار خودش را تغییر می‌دهد. ولی درموجود غیرزنده مثل یک تخته سنگ سال های سال به همان وضعیت باقی می ماند .
درمان Dstازهمین اصل است.درمان درخودشخص وجوددارد ظرفیت ومسولیت چیزی 
نیست جزدانایی مثل یک استخر آب که باید گنجایش آب را داشته باشد. انسانی که قابلیت زیادی دارد اگر کار کمی انجام بدهد درآن کار اختلال به وجود می آید چون در زاتش مثل
استخر 2000لیتر آب است نه کمتر یک نفر در
حد میکرفون گردان است اگر راهنما بشود مانند 
همان استخر آب عمل میکند. آب استخر سرازیز می شود به بیرون و اطراف خودش را خیس میکند.و تبدیل به مرداب می شود و گیاهان هرزه
درآنجا رشد میکند .کمک راهنما باید برای بهبود و درمان رهجو قدم بردارد نه برای خوش حالی خودش که چقدر رهجو دارد خدمت کردن درکنگره 60باید برمبنای تفکر انجام بگیرد.
برداشت من از این سی دی این بود که اگر دوست دارم خدمتی کنم در کنگره60باید آموزش لازم را داشته باشم .برای نیاز به دیگران قدم بردارم.دراخر تشکر میکنم از سرکارخانم الهه عزیز که خیلی برای ما زحمت می کشند.
Smile
clean word remove format superscript Subscript Cut Copy Paste Horizontal Rule Ordered List Unordered List Outdent Indent Insert Link Remove Link
Undo Redo Bold Italic Underline strikethrough Align Right Center چینش چپ Justify Full Justify Full Justify Full
Text Color
Background Color
Add Image
Insert Table
Insert Aparat
InsertFromFileManager
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو