درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM به نام قدرت مطلق الله
از ابتدای خلقت تا پایان خلقت همواره در حال تبدیل هستیم.تبدیل ها اتفاق نمی افتند مگر اینکه تغییرات ذره ذره پدید آیند.


برداشت همسفر خانم سحر(الف):
ما از اول خلقت تا قیامت در گردش و چرخش هستیم واگر حتی پایان خلقت شود  و خلق دیگری به وجود بیاید باز هم ما در آن نقش خواهیم داشت و از این خلق تا خلق دیگر دائما تبدیل ها اتفاق می افتد و در تبدیل مقرراتی وجود دارد فوری از یک مرحله به مرحله دیگر انتقال صورت نمی‌گیرد و برای خوب شدن و درمان شدن مراحلی وجود دارد و همین طوری کسی خوب نمی شود.بعضی ها برای تبدیل شدن می خواهند بدون طی کردن مراحل آن پیش بروند و این چیز امکان پذیر نیست.برای تبدیل شدن نیاز ب جریان محبت بین انسان با دیگران است ونه تنها برای انسان بلکه برای حیوانات و گیاهان هم وجود دارد.مثل محبت بین دو گوزن ویا سگ و توله اش و یا حتی بین انسان وحیوانات این محبت مصدرش امواج الهی است واگر دوستی،عشق و محبت درون ما نبود چگونه می توانستیم روی هم اثر بگذاریم وبه هم کمک کنیم و این ارتباطات است که ما را از تنهایی در می‌آورد که ما محکوم به تنهایی نباشیم حتی در یک خانه اگر دو نفر حرف همدیگر را نفهمید آن وقت هر کدام. یک چیزی می‌گویند وفقط زبان مشترک بین آنها محبت است که بتواند حرف هر دویشان را یکی کند و حتی در کنگره با این که باهم آشنایی نداریم ولی بین همدیگر محبت را توسعه می‌دهیم چون معلمان کنگره محبت را به ما می آموزند وبه ما آدرس دهنده ای راهمان هستند تا ما بتوانیم راهمان را بخوبی پیدا کنیم.واینکه ما هرگز نیست نیستیم یعنی هیچ وقت نیست که ما وجود نداشته باشیم و یا در این جهان ویا در جهان پس از مرگ هستیم. پس من در زندگی خود برای تبدیل شدن به آن چه میخواهم باید تلاش کنم و تمام مراحل آن را طی کنم و هیچ وقت خود را نادیده نگیرم تا بتوانم خود را به آنچه در ذهن دارم تبدیل کنم تا  زندگیم به سوی هدف های خوب کشیده شود.
برداشت همسفر خانم منصوره:
همه حال از آغاز خلقت تا خلق دیگری در گردش و چرخش هستیم .منظور این است که دائما در حال گردش و چرخش هستیم .وقتی به پایان خلقت رسیدیم یک خلق دیگری آغاز می شود و در خلق جدید به اندازه خودمون نقش داریم . هر چیزی که بخواهدتبدیل به چیز دیگری شود مقرارت و مراحلی دارد پس نمی شود انتظار داشت که  تبدیل شدن فوری انجام می شودو باید تابعش شویم .تبدیل ممکن به جهت خوب باشد یا بد و چیزی که در تمام تبدیلات ارزش داردمحبت است که بین انسانهاو حیوانات و گیاهان وجود دارد.                   
   برداشت من : همیشه به خودم میگفتم چرا من تغیر نمیکنم باید تا الان بهتر شده باشم با خواندن این سی دی متوجه شدم نه باید تابع مقرارت و مراحل تبدیل باشم و یک شب اتفاق نمی افتد و فوری نیست.
برداشت همسفر خانم سمیه:
از اول خلقت تا پایان خلقت ما دائما در چرخش هستیم.و تبدیل ها در حال رخ دادن هستند.برای هر تبدیلی قانونی وجود دارد و تبدیل ها به یکباره رخ نمی دهند.بلکه به زمان لازم نیاز دارند نا تغییرات اتفاق بیفتد و تبدیل ها ایجاد شوند‌وما تابع قوانین هستیم.وباید بدانیم بدون طی شدن مراحل تبدیل،هیچ تبدیلی رخ نمی دهد.چیزی که در تمام مراحل تبدیل نقش کلی را بازی می کند محبت است.محبت نه تنها بین انسانها بلکه بین حیوانات نیز وجود دارد.سر منشاء این محبت و پیوند محبت امواج الهی است.که این محبت باعث می شود بین انسانها پیوند عمیق باشد و پایه های دوستی ها محکم باشد ولی اگر محبت هم نباشد ما باید پایه های ارتباط با دیگران را براساس اعتماد و صداقت محکم کنیم.ودر رابطه ها هر کس باید وظیفه خود را به خوبی انجام دهد.انسان موجودی است که همه چیز را می داند ودر مسیر زندگی تنها مسائل به یاد او آورده می شود.ما از معدنی می توانیم طلا استخراج کنیم که طلا درون آن وجود داشته باشد.ما در کنگره خودمان را به یاد خودمان می آوریم.
برداشت همسفر خانم فاطمه:
برداشت من از سی دی تبدیل:
انسان بطور کلی فراموشی دارد و این یک حسن است،چون اگر انسان همه چیز به یادش باشد،آن را از پای در می آورد.
هیچ چیز به طور مطلق نیست یعنی هیچ چیز همه حسن نیست مثل گل رز که پائین آن خار دارد.
آقای مهندس می گویند:
من آدرس درونی خودتان را به خودتان میدهم.شما ها خودتان را گم کرده اید.
و همچنان که خداوند در قرآن به رسولش می فرماید:تو به یاد انسان ها بیار.
ذکر یعنی به یاد آوردن.
یک راهنما هم فقط می تواند به یاد آدم ها بیاورد ،نمی تواند عوضش کند.
از معدنی می شود طلا استخراج کرد که طلا داشته باشد،انسان خودش بلد است به خاطر همین ما می توانیم به یادش بیاوریم وآموزشش دهیم.
خداوند مارا چگونه می بیند؟،همان گونه که ما خودمان را می بینیم.
آقای مهندس در مورد تبدیل می گویند:
هر چیزی که بخواهد تبدیل بشود مراحلی دارد،قانونی  و زمانی دارد،مثلا یک مصرف کننده برای تبدیل یک اصول و قوانینی را باید رعایت کند.بعضی افراد که کنگره می آیند خوب نمی شوند چون همه قانون ها را رعایت نمی کنند.
پس اگر می خواهیم تبدیل صورت بگیرد باید تابع باشیم و مراحل را درست طی کنیم.
و آقای مهندس در مورد عشق و دوستی و محبت بین همه ذرات هستی صحبت کردند که:
اگر دوستی و عشق درون سینه ما نبود چگونه می توانستیم روی هم تاثیر بگذاریم‌.
ودر جای دیگر می فرمایند که:
همه وقایع مختلف را یکی نمی بینند زیرا دیدها و برداشت ها متفاوت است وبه این دلیل است که حقیقت را پیدا نکردیم.
دوستی و محبت و ارتباطات ما را از تنهایی نجات می دهد و پایه ی آن صداقت است.
ودر آخر درمورد اصل تکامل صحبت کردند که وجود است.
خلقت،وجود بدون باد و آتش و آب و خاک و عناصر دیگر معنایی ندارد.
ما هرگز نیست،نیستیم زیرا در همه ی عالم هستی،هستیم اگرچه در چشم شما ما نیست باشیم وبا شما همواره حاضریم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic