درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM

به نام قدرت مطلق الله
کنگره ۶۰ دلیل بیماری اعتیاد را مشکل درجسم روان وجهان بینی فرد می داند که می توان با آموزش های جهان بینی ورسیدگی به وضعیت جسم ودرنتیجه کسب تعادل در روان به تعادل رسید.

همسفر پروین:

آیا تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که در کنگره ۶۰چرا برای درمان اعتیاد باید آموزش ببینیم؟ نقطه مشترک کنگره ۶۰و بقیه سازمان ها این است که انتخاب هر کدام در نهایت منجر به ختم مصرف مواد می شود ولی تفاوت عمده آن ها در چگونه طی کردن مسیر برای حصول نتیجه و همین طور در ثبات آن است. امروز ه اعتیاد را یک بیماری رفتاری یا روانی می‌دانند در حالیکه به تعریف و احدی برای روان دست پیدا نکرده اند کنگره ۶۰ معتقد است روان، یک شخصیت نیست، بلکه عکس العمل یک شخصیت است و باید با بررسی، ریشه و علت آن را پیدا کنیم. روان، نتیجه واکنش دو عامل جهان بینی و فیزیولوژی جسم است. جهان بینی، همان افکار و اندیشه های ماست. پس برای درمان روان، باید افکار و اندیشه ها و جسم مان را درمان کنیم. بنابراین شایسته است قبل از درمان ابتدا هر کدام  از این ها را بشناسیم و سهم هر کدام را در واکنش های روان بدانیم در کنگره ۶۰ بزرگترین گناه کبیره و دشمن انسان جهل و ناآگاهی عنوان شده است که انسان می تواند آموزش سالم بگیرد و خود را ارتقاء دهد و اگر از جهل خارج شویم همه چیز درست می شود و برای رسیدن به این هدف باید نفس را آموزش داد ودر پرتو آموزش قادر خواهیم بود از پایین ترین مرحله نفس یعنی نفس اماره به مرحله نفس لوامه و سپس به بالاترین مرحله نفس همان نفس مطمئنه است برسیم. به گفته ی برخی از بزرگان علم روانشناسی اطلاعات، آگاهی و مهارتهای هر فرد شامل سه بخش خودآگاه، نیمه خودآگاه و ناخودآگاه است و طبق نظر کنگره بخش خودآگاه و نیمه خودآگاه مربوط به زمان تولد تا کنون است و ناخودآگاه مربوط به قبل از تولد است که همگی آن به نام فطرت می شناسیم کنگره ۶۰ دلیل بیماری اعتیاد را مشکل در مولفه‌های جسم و روان و جهان بینی می داند که می توان با آموزشها ی جهان بینی و رسیدگی به وضعیت جسم و در نتیجه کسب تعادل در روان به درمان رسید درمان جهان بینی به آموزش نفس و ارتقا ء مرتبه آن کمک می کند و درمان جسم با به تعادل رسیدن سیستم ایکس صورت می‌گیرد که همان سیستم تولید کننده مواد شبه افیونی است طبق نظر کنگره ۶۰ اگر بیماری اعتیاد، درمان نشود پس از مرگ هم با ما خواهد بود چون جزء روان و خلق و خوی ما شده است و تا آگاهی نفس افزایش نیابد و جسم و جهان بینی درمان نشود، روان ما هم تغییر نخواهد کرد. این دیدگاه منحصر به کنگره ۶۰ است و به عنوان یک علم مطرح می شود و درمان اعتیاد را در کنگره امکان پذیر می کند حال آنکه در خارج از کنگره، این بیماری غیر قابل درمان است به کمک این یافته ها، به راحتی می توان انواع بیماری های روانی را که جامعه با آنها دست به گریبان است. در حالیکه پزشکان و روان پزشکان بدون توجه به علت و ریشه و تنها با تجویز دارو سعی در مخفی کردن عوارض بیماری دارند و به همین دلیل با قطع دارو، دو باره به نقطه اول برمی گردند.

همسفر مریم (ع):

کنگره ۶۰ دلیل بیماری اعتیاد را مشکل درجسم روان وجهان بینی فرد می داند که می توان با آموزش های جهان بینی ورسیدگی به وضعیت جسم ودرنتیجه کسب تعادل در روان به تعادل رسید.امروزهاعتیاد رایک بیماری رفتاری یا روانی می دانند.روان یک شخصیت نیست بلکه عکس العمل به یک شخصیت است روان نتیجه ی واکنش دوعامل جهان بینی وفیزیولوژی جسم است.در کنگره بزگترین گناه کبیره ودشمن انسان جهل وناآگاهی عنوان شده است که انسان می تواند آموزش سالم بگیرد واگر از جهل خارج شود همه چیز درست می شود  وبرای رسیدن به این هدف باید نفس آموزش ببیند درپرتو این آموزش قادر خواهیم بود از پایین ترین مرحله ی نفس یعنی نفس اماره به بالاترین مرحله ی نفس که همان نفس مطمئنه است برسیم درگذشته بارها وبارها برای درمان اعتیاد مسافرم اقدام کردم  ولی همیشه با شکست روبرو می شدم  حال باآمدن به کنگره فهمیدم همه ی راهها اشتباه بوده ومن در جهل به سر می بردم  وبه این نتیحه رسیدم  که همان طور که بیماری در طی چندین سال به این مرحله رسیده پس برای رسیدن به درمان ورهایی غز این بیماری هم باید زمان زیادی را سپری کنم تا اینکه به درمان قطعی برسم.

همسفر زهرا:

روش درمان اعتیاد درکنگره 60 بر پایه صورت مسئله اعتیاد و چگونگی بوجود آمدن اعتیاد و همچنین چگونگی تغییر وتبدیل یک فرد سالم به مصرف کننده،شروع می شود. یا فردی که به دفعات موادمخدرمصرف میکند؛ مواد مخدر مصرفی جایگزین مواد مخدر طبیعی جسم میشود و خمر بیرونی،جایگزین خمردرونی یا طبیعی جسم می شود و شخص برای اینکه بتواند زندگی طبیعی داشته باشد نیاز به مصرف مواد مخدر بیرونی می شود .و به بدلیل آمیزش انسان با مواد مخدر،فرزند ناخلف اعتیاد متولد و یا بیماری اعتیاد بوجود می آید. برای درمان براساس تحقیقات درکنگره60مشخص گردید که فرد بیماردرسه قسمت باید مورد درمان،یا تغییر و تعمیرقرارگیرد تابتواند به مسیر طبیعی خود برگردد.سه قسمت شامل جسم،روان،جهان بینی،

 قسمت اول جسم که شامل فیزیولوژی انسان و همچنین تئوری ایکس،و هورمونها، وسدخونی مغزی، واینکه چرا و چگونگی عبور مواد مخدر از سد مغزی و تاثیرگذاری روی مغز و عملکرد جسم،موادمخدر بدلیل داشتن ساختارریزمولکولی قادر است از سدخونی مغز عبورکند و تاثیرات منفی را روی عملکرد مغز و سیتم ایکس ازخود باقی بگذارد و همچنین درمورد عملکرد جسم و اینکه ماباید املاح و مواد مورد نیاز را ازطریق غذا و خوراک دراختیارجسم قراردهیم تا بتواند خودرابازسازی وترمیم نماید تا بتواند به رشد وزندگی خود ادامه دهد که هرقدردانش وآگاهی  بهتری ازانتخاب مواد غذایی مورد نیازجسم داشته باشیم جسم ما بهترمی تواند خودراسالم وشاداب نگه دارد(غذای ما،دوای ما)

قسمت دوم یا جهان بینی ویا تفکر ونگاه انسان به زندگی،ویا دلیل زندگی وآغازوپایان انسان؛که درفاصله میان آغاز وپایان را زندگی می نامند که کیفیت زندگی بستگی به نگاه و تفکر ما دارد زیرا وقتی بدانیم ازکجا آمده ایم و به کجا خواهیم رفت،آنوقت حرکت ما درحد فاصل این دو نقطه بسیار متفاوت، و برنامه دار شده و طبق نقشه وحساب شده خواهدشد.

 قسمت سوم،روان:درقسمت سوم یا روان که خود چیزی نیست بلکه عکس العمل و یا نتیجه کیفیت جسم وجهان بینی است که این موضوع  درمان(مثلث جسم،روان،جهان بینی)،درتمام بیماریهای رفتاری وروانی صادق است.

برداشتم من از این سی دی این بودکه قبل از ورودم به کنگره به دلیل نا آگاهی به جسم و روان خودم آسیب میزدم و به بیماریهای زیادی رسیدم . در کنگره آموزش گرفتم جهانبینی خودم را بالا ببرم تا روان خودم را سالم نگه بدارم ،که جسمی سالم داشته باشم.

سپاس بیکران از زحمات آقای مهندس آقای امین وخانم الهه عزیز را دارم.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic