درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOMفرمانروایان زمان کسانی هستند که سازندگی و تولید می کنند وخدمات می دهند کسانی که تخریب می کنند جاهل هستند .

همسفر خانم فتانه:

به نام خداوند خالق زیبایی ها

من از این سی دی فهمیدم  که اعمالی که در گذشته انجام داده ایم ،در زمان حال با آن مواجه خواهیم شد و اعمالی که امروز انجام می دهیم در آینده نتیجه خواهد داشت .آنچه امروز می کاریم فردا حاصل  آن را درو خواهیم کرد .مثلا اگر خشم بکاریم در آینده خشم برداشت می کنیم و اگر محبت کاشتیم ،محبت برداشت خواهیم کرد .مثلا بعضی افراد وقتی در جایگاه بالایی قرار می گیرند از موقعیت و شرایطی که وجود دارد سوء استفاده می کنند .مثلا در کنگره وقتی مسئولیتی به فردی داده می شود نباید از آن جایگاه سوء استفاده کند و از خود بی ظرفیتی نشان دهد .باید با مهربانی و ادب با دیگران رفتار کند و در جهت مثبت از موقعیتش استفاده کند .من فهمیدم اگر اعمال انسان در جهت ضد ارزش ها باشد باعث تخریب میشود و در نتیجه ،ترس ،اضطراب ،نگرانی وافسردگی بوجود می آید و این همان جهنمی است که انسان با اعمالش برای خود میسازد .اگر در جهت مستقیم باشد باعث حال خوش می شود و این همان بهشتی است که برای خود می سازیم .

فهمیدم آنچه در روابط بایکدیگر بسیار تعیین کننده است پیوند محبت ،است .نسبت فامیلی یا آشنا بودن انسان ها باهم ،دلیل بر دوستی بین آن ها نیست .نباید منتظر باشیم کسی شرایط ما را تغییر بدهد باید خودم خودم را احیا کنم و فصل جدیدی در زندگی خود به وجود بیاورم .با دوستان دروغین وداع کنم چون یک دوست واقعی با ارزش تر از هزار دوست دروغین است .وقتی به کمک کسی احتیاج دارم وبه کمکم نمی آید محبت در وجودش نیست و همان ظروف تهی هست .فهمیدم شیطان به زیباترین شکل ممکن وارد افکار و ذهن انسان می شود و با ایجاد وسوسه درصدد شکار جان انسان و تغییر قالب انسان به طرف بدی و ضد ارزش ها است با انجام اعمال ارزشی و حرکت به طرف تکامل و رسیدن به نفس مطمئنه ،می توانیم آگاهانه ،باتفکر و اندیشه از شر وسوسه های شیطان در امان باشیم .ان شاءالله.

سپاس از راهنمای عزیزم خانم الهه وجناب آقای مهندس


همسفر خانم زهرا:

آنچه مقدر است و آنچه خود پیش می آوریم مثلث خواست ،تقدیر ،فرمان الهی

تقدیر آنچه هست که ما با افکار و اندیشه خودمان بوجود می آوریم،امروز عملی انجام میدهیم فردا با آن مواجه میشویم ،آنچه مقدر است مربوط به گذشته است که انجام داده ایم ،تقدیر ،سرنوشت ها با خواست افراد رقم می خورد و آنچه پیش می آید مربوط به خودمان است .ما خودمان هستیم که می کاریم وقتی خشم بکاریم خشم درو می کنیم ،امروز محبت می کاریم محبت برداشت می کنیم .

اگر موقعیتی پیدا کردیم از آن موقعیت استفاده مثبت کنیم، اگر در جایگاهی و شرایطی که خداوند مقدر می کند وارد مرحله ای می شویم باید ظرفیت داشته باشیم با مردم با نیکی و مهربانی و ادب رفتار کنیم و مردم دار باشیم. 

اگر انسان در شرایطی قرار گرفت باید از آن جایگاه بعنوان پله و نردبان استفاده کند،انسان در هر شرایطی باید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کند. وقتی در جایگاهی قرار گرفتیم بیشتر به مردم نیاز داریم و وقتی قرار نگرفتیم کسی در مورد ما اظهار نظر نمی کند، باید حرکتمان درست و حساب شده باشد و برای مراحل بعدی آماده باشیم.

درست است که ما همه انسان هستیم ولی تمام مسئله روحی و روانی و حالت ما تحت یک سری مکانیزم بیوشیمی و مواد شیمیایی است یک ذره مواد پایین بیاید تبدیل به یک آدم افسرده و یک ذره بالا برود عاشق می شویم.

کارهای که انجام میدهیم  و فعل های که انجام می دهیم بستگی دارد که این فعل در سمت ارزشهاست یا ضدارزشها ،اگر در مسیر ضدارزشها باشد روز به روز سیستم بیوشیمی را تخریب می کند و وقتی تخریب کرد در ناراحتی و اضطراب پیش میرویم و مسائل دیگر .اگر به سمت ارزشها برویم و در صراط مستقیم بهتر کار میکند.مواد بهتر ترشح میکند و در وضعیت خوبی قرار میگیریم خداوند و طبیعت آمده کنترل کرده در سیستم درست بر هر انسانی نگهبانانی گماشته شده که هر کدام به خیر و شر هدایت میکند،وقتی داریم پشت سر دیگران صحبت می کنیم، سیستم خود را تخریب میکنیم و در انزوا قرار میگیریم و تبدیل به یک آدم بی شخصیت میشویم و مردم دیگر روی ما حساب نمی کنند.دیگر جلوی ما حرف نمیزند.از ما خوششان نمی آید و ما از این قضیه رنج میبریم و با رنج بردن روی سیستم اثر میگذارد و دوپامین ،سروتونین پائین می آید و با این پائین و بالا در بهشت و جهنم قرار میگیریم و یکی از این چشمه ها در بهشت خمر است.این می تواند وضعیت ما را تعیین کند واین مسئله است که تعیین می کند برای حال خوش داشتن باید در مسیر ارزش ها حرکت کنیم.اذیت و آزار مردم؛ انسان را تبدیل به یک انسان مریض میکند،همه چیز را خودمان پیش می آوریم.

آنوقت که به بهترین رسید وخوب یاد گرفت همه به نوای او گوش می دهند مثال راهنما ها که همه از هنر او به وجد می آیند.کسی که در جهت مثبت و ارزشها به تکامل میرسد وارد فردوس میشود و خوبی و بدی منطبق میشود.

فرمانروایان زمان کسانی هستند که سازندگی و تولید می کنند و خدمات می دهند کسانی که تخریب می کنند جاهل هستند .برداشت من این بود که اگر درون وبیرون خودم را تطابق بدهم و تعادل بگیرم آرامش و آسایش بیشتری دارم  . وقتی یکی نباشد انرژی زیادی باید به کار ببرم تا پنهان کاری کنم.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic