لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد

مصاحبه همسفر خانم محدثه از لژیون شماره 3 با دستور جلسه جهان بینی 1و2

نوشته شده توسط:همسفر فاطمه
یکشنبه 22 اردیبهشت 1398-09:56 ق.ظ

          
 مصاحبه همسفر محدثه ازلژیون سوم بادستورجلسه جهان بینی۱و۲
با یادگیری جهان بینی، جهان درون خودم را می شناسم و به جهان پیرامون نگاهی دقیق تر می کنم و تازه هدف از خلقت را می فهمم و این که کجای این جهان قراردارم....
     
لطفاً طبق رسم کنگره خودتان رامعرفی کنید و بفرمایید چگونه با کنگره آشنا شدید؟
سلام دوستان محدثه هستم یک همسفر،مدت سه سال است با کنگره آشناشدیم.آخرین آنتی ایکس مصرفی مسافرم هروئین و شیشه بود. با کمک راهنمای عزیزم خانم الهه و با روش DST و داروی شفابخشOT سفرکردیم،الآن هم دو سال و سه ماه است که به دستان پر مهر جناب مهندس رها شده ایم.پیام کنگره توسط خواهرم به ما رسید و ما برای درمان اقدام کردیم.

یکی از مولفه های درمان اعتیاد جهان بینی است.به نظرشما یادگیری جهان بینی چه تاثیری بر سفرمسافر و همسفر می گذارد؟
به نظرمن در همه آموزش ها ،جهان بینی نقش کاربردی دارد حتی در یک سلام کردن ساده هم ما با جهان بینی روبرو هستیم. جهان بینی  برمی گردد به ظرفیت ما،چرا که با آموزش جهان بینی ، نوع نگرش و دیدگاه ما متفاوت می شود چرا که ظرفیتمان بالا می رود و آموزش ها را بهتر دریافت و عملی می کنیم ،در غیر این صورت روی ضلع جهان بینی کار نکرده ایم.
بنابراین جهان بینی در زندگی هر فردی و در درمان یک مصرف کننده بسیار مهم است، مخصوصاً در سفر اول ، چرا که در غیر این صورت کوچک ترین حرکت اشتباهی حال ما را خراب می کند و درمان و سفر را به تاخیر می اندازد. مسافر یا همسفر هم فرقی ندارد،  تغییر جهان بینی برای هر دو نیاز است،چرا که همسفر اگر از جهان بینی بالایی برخوردار باشد، می تواند مسافرش را همراهی کند و با کمک آموزشهای کنگره بال پرواز مسافر شود و سفر خوبی داشته باشند و به رهایی برسند . مسافر هم اگر به جهان بینی خوبی برسد، متوجه می شود که مصرف مواد مخدر چه تخریبهایی برایش داشته و سعی می کند که سفر بهتر و منظم تری انجام بدهد و به درمان قطعی برسد.

چرا آقای مهندس درجهان بینی  برای بیان مطالب از مدل استفاده کرده اند؟
انسان از دو صور آشکار و صور پنهان تشکیل شده،صور آشکار که قابل دیدن و لمس کردن است و به راحتی می توانیم آن را قبول کنیم اما صور پنهان همان طور که از اسمش پیداست، قابل دیدن و لمس کردن نیست بنابراین آقای مهندس برای درک بهتر این صور از مدل استفاده کردند تا یادگیری را آسان تر کنند و ما بتوانیم وجود این صور پنهان را قبول کنیم.

درجهان بینی ما به دنبال چه هستیم؟
زندگی مثل یک بازی است با قوانین مخصوص به خود،برای اینکه بتوانیم در این بازی نقش خود را به درستی ایفا کنیم و هم خودمان لذت ببریم هم برای دیگران مشکل به وجود نیاوریم باید قوانین این بازی را یاد بگیریم. با آموزش جهان بینی ما راه و رسم درست زندگی کردن را یاد می گیریم. آموزش را به دانایی و دانایی را به دانایی موثر تبدیل می کنیم و به تکامل و آرامش نزدیک می شویم.حتی یک غذا درست کردن ساده هم به جهان بینی نیاز دارد و هر کاری که بخواهیم به نحو احسنت انجام بدهیم و به بهترین نتیجه برسیم|، حتی در کوچکترین مسائل زندگی ما به جهان بینی نیاز داریم.در این صورت می توان گفت درحال حرکت و رشد کردن هستیم.

نقش حس درجهان بینی و وادی ها و سی دی ها و کلیه مطالب آموزشی کنگره بسیارپررنگ و اساسی نشان داده شده است.دلیل وجودحس در ادامه حیات ما چیست؟
حس نقش کلیدی دارد.خانم الهه عزیزم همیشه می فرمایند : هرحسی نسبت به هر چیزی داشته باشید آن چیز همان واکنش را به شما نشان می دهدپس حس بسیار مهم می باشد.حس اولین نیروی بکارگیری قوه عقل است پس نیاز است قبل از هر تفکری ،حس سالم داشته باشیم.خودم از نظر حس بسیار مشکل داشتم و در برخورد با هر مشکلی از خودم می پرسیدم من که همه راه ها را درست رفتم و کارها را درست انجام دادم پس مشکل از کجاست؟!!...وقتی برمی گشتم می دیدم حسم درست نیست.یک ضدارزشی درون من بوده که گاهی حس منفی نسبت به موضوعی داشتم و باعث شده ایجاد مشکل کند.حس مشترک ساختار را به وجود می آورد و با تفکر هست که ساختارها آغاز می شود.

ازنظر شما موضوعی که باعث جاذبه یادگیری جهان بینی می شودچیست؟
با یادگیری جهان بینی ،درون خودم را می شناسم و به جهان پیرامون نگاهی دقیق تر می کنم و هدف از خلقت را می فهمم و این که کجای این جهان قرار دارم و متوجه می شوم اتفاقات خوب و بد در وجود من در اثر همان حس و حس های مشترک است که یک سر آن در درون خودم هست.هم حس بودن باعث کسب انرژی می شود و انرژی معادل نیرو هست و باعث حرکت می شود تا بتوانم به زندگی ادامه بدهم.مثل اعضای کنگره که همه باهم، هم حس هستیم و باعث جذب ما می شود.بنابراین با آموزش های جهان بینی من درتزکیه و پالایش حس هایم تلاش می کنم و گره های زندگی ام را باز می کنم و هنگامی که به یک آرامش و تعادل نسبی می رسم، اشتیاقم برای یادگیری مطالب جهان بینی بیشتر می شود و جذب این مطالب و آموزش ها می شوم.

پیشنهادشما برای یادگیری هرچه بیشتر جهان بینی و متون کنگره چیست؟
 اگر بخواهم جهان بینی و مطالب کنگره را بهتر یاد بگیرم باید ظرفیت لازم را در خودم به وجود آورم که اولاً ضدارزش های درونم را بشناسم، وقتی شناختم آموزش بگیرم  و در جهت عملی کردن آموزشها تلاش نمایم.در واقع یکی از ضلع های مثلث جهالت،ضلع منیّت هست  که بسیار ضربه می زند که انسان از آموزش به دور بماند، پس باید مراقب این ضلع مثلث جهالت باشم، وقتی آموزش گرفتم بتوانم آن ها را عملی کنم.  این گونه جهان بینی را کاربردی می کنم و دانایی را بالا می برم و بهتر هم می توانم از مطالب و آموزشهای کنگره بهره ببرم.

تاثیر یادگیری جهان بینی برسفر و زندگی شما به چه صورت هست؟
کنگره در زندگی شخصی من بسیار تاثیر گذاشته است چرا که من خواهر یک مصرف کننده بودم و وقتی به کنگره آمدم بیش از آنکه بخواهم نقش همسفر را برای برادرم بازی کنم، برای زندگی خودم بازی کردم.من با مشکلات زیادی وارد کنگره شدم و آموزش های کنگره باعث شد من از یک ویرانی و دگرگونی رها بشوم.من خیلی خوشحالم که توانستم به عنوان خواهر یک مصرف کننده وارد کنگره بشوم چرا که این نقش همسفر بودن برای برادرم باعث شد بسیاری از مشکلات زندگی شخصی ام هم برطرف بشود.

کلام آخر....
از خانم الهه عزیزم خیلی تشکر می کنم.تمام زندگی را در راس به کنگره۶۰ و جناب مهندس و به خانم الهه عزیزم مدیونم.اگر ایشان و آموزش ها و دلسوزی های ایشان نبود هیچ وقت دراین حال خوش نبودم و هر دوشنبه مشتاقانه به انتظار آمدن به کنگره نبودم.با باز شدن حس هایم زندگی را بهتر دیدم و قدر داشته هایم را دانستم.در آخر ازشما تشکرمی کنم که این فرصت رابه من دادید.

باتشکر از همسفرخانم محدثه از لژیون شماره 3

منبع : وبلاگ همسفران شعبه سلمان فارسی
همسفر الهه
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 01:37 ب.ظ
افرین محدثه ی خوبم
لذت بردم
همسفرطاهره.[
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 07:50 ق.ظ
مصاحبه ی خوبی بود،تشکر از شما خانم محدثه ،آموزش گرفتم.
همسفرطاهره.[
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 07:50 ق.ظ
مصاحبه ی خوبی بود،تشکر از شما خانم محدثه ،آموزش گرفتم.
همسفرطاهره.[
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 07:50 ق.ظ
مصاحبه ی خوبی بود،تشکر از شما خانم محدثه ،آموزش گرفتم.
ندا از لژیون خانم الهه
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 04:43 ق.ظ
خداقوت خانم محدثه جان
همسفر زهره از نمایندگی نیک آباد
یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 11:23 ب.ظ
خداقوت بسیار لذت بردم خانم محدثه عزیز
همسفر فاطمه
یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 02:28 ب.ظ
بسیار عالی بود خانم محدثه .
خداقوت خانم لیلا
منصوره
یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 02:18 ب.ظ
خدا قوت خانم محدثه عزیز
یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 10:31 ق.ظ
خداقوت خانم محدثه عزیز عالی بود
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

:درباره وبلاگ


:آرشیو


:پیوندها


:نویسندگان


:ابر برچسبها


The theme being used is MihanBlog created by ThemeBox
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic