همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
لژیون همسفران عشق روز دوشنبه مورخ  97/7/2 با استادی همسفر خانم الهه و دبیری همسفر زهرا با دستور جلسه سی دی باران و اهمیت خواب شب راس ساعت مقرر آغاز به کار نمود .

ابتدا خانم الهه استاد گرامی چنین فرمودند :سلام دوستان .خداوند بزرگ رو شاکرم که بار دیگر در این مکان مقدس قرار گرفتم و در بین شما دوستان هستم ...
در ابتدا جلسه خانم الهه برای دو هفته آینده که لژیون خدمتگذار هستیم، استاد را برای جلسه عمومی تعیین فرمودند که خانم محدثه با آراء دوستان به عنوان استاد تعیین شدند .خانم الهه و اعضا به ایشان تبریک گفتند .
در ادامه خانم الهه فرمودند افراد برای این که به حال به خوش برسند باید راس ساعت 2.30 در کنگره حضور داشته باشند .کسی که دیر به کنگره می آید به حال خوش نمی رسد و همین طور خدمت کردن در کنگره مثل  صندلی جمع کردن و...
زمانی که لژیون خدمت گذار آزاد است خدمت بگیرید ،دستشویی بشویید،صندلی بگذارید ،طی بکشید تا به حال خوش برسید .با خدمت کردن به انرژی می رسید اگر خدمت نکنید انرژی ندارید و حالتان خراب می شود .پس موظف هستید وقتی لژیون تمام می شود خدمت کنید تا به حال خوش برسید . در روز 18 مهر ماه که ما لژیون خدمت گذار هستیم راس ساعت 2.30 در کنگره باشید و خدمت بگیرید .خدمت کردن در کنگره قاپیدنی است نباید منتظر باشید کسی به شما خدمت بدهد .
در تاریخ 97/9/28  که روز همسفر است ،خدمت در سایت با لژیون ما می باشد وسپس خانم الهه خدمت ها را بین اعضای لژیون تقسیم کردند .و فرمودند استاد باید در روز استادیش تمام لباسهایش سفید باشد حتی افرادی که چادر سر می کنند در روز رهایی حتما چادر سفید سر کنند .

استاد عزیز در ادامه بیان کردند : هفته پیش در دانشگاه جلسه دفاعی بود و من ناظر آن بودم و دانشجویی پایان نامه نوشته بود با موضوع کدام انجیو مواد مخدر در ایران بهتر کار می کند پانصد صفحه پایان نامه نوشته بود و رفته بود از افراد معتاد سوال کرده بود که الان شما خوب هستید یا نه .بعد نتیجه گیری کرده بود که انجیو Na بهترین انجیو می باشد و داورها هم او را بسیار تشویق کردند .من هم ساکت نشسته بودم .اقای مهندس قبلا فرموده بودند که هر جا لازم شد از کنگره 60 دفاع کنید .من هم گفتم قاعدتا به عنوان ناظر نباید صحبت کنم ولی یک سوال دارم  گفتم می دانید میزان برگشت در فلان انجیو چقدر است ؟گفتند نه .آیا می دانید بهترین انجیو درمان اعتیاد کدام است ؟! می دانید هر ساله وزارت کشور از کدام انجیو تقدیر می کند ؟! گفت نه .گفتم پس چگونه پایان نامه نوشته ای ؟؟!!
 و من ادامه دادم آیا تا به حال نام کنگره 60 را شنیده ای ؟ جواب داد نه .آیا می دانی در آن انجیو ها چه میزان بر گشت دارند ؟ یکی از داور ها گفت بیشتر از 70درصد از آنها بر می گردند .آیا تا به حال دیدی آنها حالشان خوب باشد ؟نه .وگفت اکثرشان می گویند به خاطر فرزندم یا همسرم و ... ترک کرده ام .گفتم چرا نرفتید سراغ کنگره 60 ؟ گفت نمی دانستم .
به او گفتم به عنوان محقق وظیفه داشتید تحقیق کنید .قبل از آن به یکی از داور ها گفتم آفتابه لگن صد دست شام و ناهار هیچی .صد صفحه نوشته است ولی یک جمله درست ندارد .من در مورد این موضوع صحبت کردم .تمام به صحبت هایم گوش می کردند .آنها نمی دانستند که من ده سال است که در زمینه درمان اعتیاد کار می کنم.در حالی که تمام آنها روانشناس بودند و بسیار اظهار خوشحالی کردند که مرتب به ما خبر ناامیدی می دهند ولی شما ما را امیدوار کردید .گفتم زمانی که شما قلبتان ناراحت می شود پیش متخصص قلب می روید ولی برای درمان اعتیاد نانوا و عطار و ... درمان می کنند .
پس امروز روز جشن ما است .امروز اولین روز تحصیلی کنگره است و با صورت مسئله اعتیاد شروع کردیم باید افتخار کنیم که در جایی قرار گرفتیم و دانشی را یاد می گیریم که دانشگاهی ها نمی دانند و بعد تمام شدن جلسه به افتخار آقای مهندس دست بزنید .
در ادامه دوستان همسفر شبنم ،منصوره،مینا ،سمیه در مورد سی دی اهمیت خواب شب مشارکت کردند.
 آقای امین فرمودند :تا سن 13،14سالگی با خواب شب مشکلی نداشتم ولی بعد از آن شب ها خوابم کم شد تا حدی که به چرت زدن رسید بود ولی تصمیم گرفتم و 5صبح به پارک رفتم این کار را تا 2سال انجام دادم تا اینکه کم کم ساعت خوابم بیشتر شد و روی 12ثابت شد .استخر هم به من خیلی کمک کرد .در واقع استخر و پارک دو بال پرواز حل مشکل بی خوابی هستند .البته با یک بال هم می توان در کنگره این مشکل را حل کرد .ولی علت اینکه این خواب به هم می ریزد و چه اتفاقی می افتد کلیدش خشم بود .عملا کاری که خواب انجام می دهد این است که انسان برای ادامه حیات خودش به خواب احتیاج دارد باید انرژی که از دست داده است را به دست بیاورد  و اگر این انرژی به دست بیاید بدن در حالت آرامش قرار می گیرد و می تواند کارهایش را انجام دهد اگر انرژی به دست نیاید اتفاق بدی می افتد برای اینکه زنده بماند باید انرژی را از گوشت و پوست خودش بگیرد .کسی که نتواند شب بخوابد تا 1،2بعد از ظهر آدم خودش نیست و نمی تواند درست کار کند .1،2،3بعد از ظهر به بعد کم کم خوب می شود .برای اینکه شخص بتواند به خواب برود باید ذهن آرام باشد مثلا  حول و حوش ده نوسان در ثانیه در نظر بگیرید هر چقدر که این ارتعاشات یا ذهن آرام تر بگیرد خواب عمیق تری اتفاق می افتد یعنی شخص عملا توی فاز یا شرایطی قرار می گیرد که می تواند از هستی و کائنات انرژی مورد نیاز خودش را جذب بکند .کسی که امواج مغزیش آرام نیست ذهن آرامی ندارد  طوری که موقع خواب چندین مرتبه از خواب می پرد.
پس ذهن باید آرام باشد و برای آرام شدن به شرایطی احتیاج است .انسان موقعی که در طول روز در گیر مشکلات است ذهن موقع خواب در حال حل کردن و ادامه دادن مسائل اتفاق افتاده در طول روز است و در واقع در حال تکمیل کردن است .خیلی از دانشمندان در خواب یا یا شب خیلی از مسائل به آنها الهام می شد و به جواب سوال هایشان می رسیدند .پس ذهن عملا کار می کند .در بدن باید مرتب سروتوئین و آدرنالین و استیل کولین که هورمون های مربوط به خواب می باشند تولید بشود که بتواند خواب خوبی داشته باشد. ولی در صور پنهان این امواج هستند که حرف می زنند . تمام افرادی که شدید عصبانی هستند و یا کینه دارند دچار مشکل بی خوابی هستند .وقتی انسان بالا نمی رود همه حولش می دهند که بالا برود وقتی هم انسان به تاریکی می رود همه حولش می دهند تا سقوط کند .برای فرایند درمان شدن باید همان مسیری که وارد شده روبه رو شده یعنی عصبانی شدن خشمگین شدن و تمام گره ها را باز کند .پس خشمگین شدن اشکال ندارد چه حرکتی انجام بدهی مهم است  .صور آشکار :را ما می بینیم الان با چه افرادی در ارتباط هستیم .در صور پنهان :بخش اعظمی از قضیه است که ما آن را نمی بینیم .برای حل بی خوابی باید انسان صاف بشود ، باید خشمش پایین بیاید و دیگران را ببخشد .
کلا قضیه خواب با قضیه حس باهم ارتباط دارند آدم هایی که حس آرام تری دارند آرامش بیشتری دارند .اگر انسان حالش خوب باشد به او توهین هم بشود متوجه نمی شود .فردی که درونش آرام نیست روی مسائل حساسیت دارد و کوچکترین موضوع او را به هم می ریزد .موقع خواب باید همه جا آرام باشد .کسی که می خواهد خوابش حل شود باید به نقطه ای برسد که این مسائل خوراک ذهنش نشود .برای درست شدن خواب باید این دو کار انجام بشود .یعنی انسان از نظر تفکر و اندیشه و جهان بینی سعی کند حرکت کند . اسمش خواب شب است ولی از صبح درست می شود .در کنار این قضیه نور خورشید مواد شبه افیونی بدن خیلی تاثیر گذار است یعنی نور مهتاب یا نور شب یکسری مواد تولید می کنند. تریاک هم اگر به خشخاش تیغ بخورد مسموم است و اگر نور خورشید به آن بخورد تیره و اگر نور مهتاب بخورد روشن می شود .
نکته :القا افکار منفی به ذهن انسان از زمان سحر تا طلوع خورشید و بعد از آن ادامه پیدا می کند .جهت خوابیدن برای انسان بر اساس مغناطیسی زمین تعریف شده است زمانیکه انسان می خوابد هاله کالبد از بدن جدا شده و در فاصله یک متری قرار می گیرد و از بخشی از ان با مغناطیس زمین شارژ می شود (جهت مغناطیسی بدن شمال به جنوب است )برای شارژ شدن باید شرق به غرب بخوابید .افراد که در کنگره سفر می کنند باید برای خوابشان هم برنامه داشته باشند پارک و استخر به آنها خیلی کمک می کند .قضیه دیگر اینکه تفکر و جهان بینی در موضوع خواب است که باید روی خشم و ناراحتی کار بکند مخصوصا در افرادی که مصرف کننده شیشه هستند این قضیه بیشتر به چشم می خورد و زمانیکه عصبانی میشوند کاری انجام ندهند .در واقع وقتی افراد عصبانی می شوند این بار را نگه نمی دارند و به دیگری می دهند شما این بار را نگه دار و دور نریز .وقتی دید بدون بار چقدر راحت است و خودش بارش را روی زمین می گذارد .درلایه اول که انسان ها را نگاه کنید ماسک است هر چقدر تاریکی ها بیشتر باشد تعداد این ماسک ها بیشتر است.در برخورد اول انسان ها زور می زنند که خودشان را خوب نشان دهند زحمت کش ،دانا با تجربه .. .ولی لایه دوم شیشه خورده هااست بدجنسی ،حسادت و رقابت
....وقتی
فردی با کسی دوست می شود لایه اول را که می بیند از او خوشش می آید ولی کم کم رفتار هایش را که دید از او متنفر می شود در واقع لایه اول تاریکی های لایه دوم را پوشانده .در لایه سوم فرد مرتب دعا می کند که از این جهنم نجات پیدا کند و نمی خواهد دیگر نقش بازی کند.برای اینکه انسان به آرامش برسد انسان بایداز آن لایه دوم رد شود .وقتی از لایه دوم رد شدی متوجه می شوی که خود فرد چقدر درد می کشد و ناراحت است و می دانی چاه اول باید پر شود تا سر ریز شود او اول باید خودش را ناراحت کرد باشد تا بتواند مرا ناراحت کند .دیگر به این فکر نمی کند که تلافی کند .در لایه سوم فرد خیلی به منافع خودش فکر نمی کند و نمی خواهد تلافی کند .و این جهان بینی تفکری است .ولی باید تمرین کرد تا به این نقطه رسید و آن موقع می تواند به راحتی دیگران را ببخشد .تغذیه در خواب موثر است سعی کنید موقع خواب ادویه تند استفاده نکنید .بلکه لبنیات مصرف کنید تا ریلکس بخوابید .نفس عمیق کشیدن در طول روز نیز بسیار برای خواب شب موثر است.

 همسفر الهه :قبلا که مسافرم مصرف کننده بود اصلا شب ها خواب خوبی نداشتند .شب ها دیر می خوابیدند وصبح زود بیدار می شدند .در ابتدای سفر راهنمایشان سی دی اهمیت خواب شب را به ایشان معرفی کردند و بعد از آن خوابشان بسیار خوب شد. .
همسفر خانم الهه استاد گرامی : خانم ندا  را به خاطر دبیری تشویق کنید و ان شاالله روزی همه شما بشود .زمانیکه نگهبان و دبیر می شوید تازه متوجه می شوید خدمت یعنی چه.ان شاالله روزی همه شما بشود .
همسفر ندا :در ابتدا تشکر می کنم از خانم الهه که اجازه خدمت در این جایگاه رو به من دادند و ان شاالله روزی همه شما دوستان بشود .از چند روز پیش نیروهای بازدارنده سراغم ولی مقابله کردم .ولی خدارو شکر که این جایگاه رو لمس کردم .ممنونم از خانم الهه به خاطر آموزش های خوبشان که من را به این خدمت رساند .
در ادامه دوستان همسفر شادی ،طاهره ،محدثه در مورد سی دی باران مشارکت کردند .
".سی دی باران ."
آقای مهندس در این سی دی فرمودند :
گویی کنگره 60همیشه در مورد مثلث صحبت می کند بیماری اعتیاد روی جسم روان و جهان بینی صحبت می کند .و بعد مثلث دانایی ،جهالت و ورزش می آید برای هر سطوح مثلث های مختلفی داریم .در قرآن می گوید سمع ،بصر ،بطن .چشم و گوش و دل .ما این مثلث را برای خودمان داشتیم .جسم ،روان و جهان بینی .برای ترمیم جسم روش DST و OTبود وبرای جهان بینی 14وادی را کار کردیم ولی تکلیف روان مشخص نبود .بعد متوجه شدیم وقتی جسم و جهان بینی درست شود روان نیز درست می شود .روان یعنی خلق و خوی .کسی که دو شخصیتی است دارای خلق و خوی دو شخصیتی است .روان از جسم و جهان بینی درست می شود .یعنی تفکر و جسم روان را می سازند .چیزی که جسم روی روان تاثیر می گذارد دینورفین و مواد شبه افیونی است .اگر آنها کار کنند افراد سر حال هستند .افرادی که خود کشی می کنند مواد شبه افیونی شان خوب کار نمی کند.ما بیش از 150 نوع بیماری داریم که می گویند سایکو سوماتیک که همه مربوط به تفکر می شود .اگر مثلث خودمان را بخواهیم رسم  کنیم روان روی قاعده است و جسم روی ساق سمت راست و جهان بینی روی ساق سمت چپ قرار می گیرد .هر کس هر دیدگاهی دارد آن حاصل تفکر و نگرش فرد است .این جهان بینی کلی می تواند به دو گروه عمده تقسیم شود .جهان بینی معنوی و جهان بینی مادی .و جهان بینی خنثی .که خود یک مثلث می شود .یک جهان بینی مادی و معنوی .جهان بینی معنوی . معنوی یعنی معنادار مانند مثنوی معنوی .

مثنوی او چو قرآن مدل                  هادی بعضی و بعضی مضل

هر جا صحبت معنویات می شود یک بخش آن می خورد به متا فیزیک .چیزی که قابل درک است می شود فیزیک و غیر قابل درک می شود متا فیزیک .و حوزه جهان معنوی نا محدود است .حالا این جهان معنوی یعنی قرآن به ماوراء طبیعت می خورد . چند نوع معنویات داریم .یکی الهی و صادق است یکی شیطانی است .یکی ظاهرش معنوی است ولی باطنش شیطانی است .جهان معنویت واقیعت معنویت است مانند ادیان الهی .در گذشته ادیانی بود که هنوزم هست تفکر شیطانی داشتند .افراد را قربانی می کردند و یا کودکان را برای بخشوده شدن گناهان خودشان قربانی می کردند .

گناه کرد در بلخ آهنگری                    به شوشتر زدند گردن مسگری

در مسیحیت اول می گفتند حضرت عیسی پسر خدا است و بعد گفتند که خود خدا است و می گفتند مسیح آمد تا کفاره گناهان انسان را بدهد .یعنی چه ؟ یعنی قربانی کردن برای از بین بردن گناه انسان ها .پیامبران آمدند تا راه درست زندگی کردن را به ما بیاموزند .حالا رشته های گوناگونی برای معنویت است که ظاهرش برای زندگی مردم ولی باطنش برای نابودی انسان است.
جهان بینی برای ما خیلی مهم است هر کس برای خودش یک جهان بینی دارد  و در روح انسان تاثیر دارد و ما با مرگ از بین نمی رویم .چیزی که ما می خواهیم این است که جهان بینی صلح آمیز باشد .یک چشم ما معنویات و یک چشم ما مادیات باشد و باید بگردیم طبق خرد قانون جهانی .در قرآن یک کلام خارج از خرد عقل نیست .حیات در حال حرکت است و ثابت نیست .از کل می رود به جزء .درخت گردو را در نظر بگیرید .گردویی به زمین می افتد توسط حیوانات داخل زمین فرو رفته نور می خورد آب می خورد و تبدیل به درخت می شود از کل به جزء و از جزء به کل .همه چیزی در حال حرکت است حتی صفت در انسان .تمام هستی جاری هستند .گذشته و حال و آینده همه در حال تغییر هستند .زمین مهد است و ما در آن آموزش می گیریم .ما به جهان دیگر می رویم و فقط در این مسیر آموزش می بینیم .یک ساعت تفکر بهتر از 70سال عبادت است.این قدر مهم است که مولای متقیان می فرماید :اگر کسی به من کلمه ای بیاموزد من بنده او هستم.
ما آنچه شرح بلاغ است با تو می گوییم  خواه از سخنم پند بگیر خواه ملال   ،توبه کردی کردی ،نکردی نکردی من که ضرر نمی کنم شما هم ضرر نمی کنی ان شاالله .اگر امروز مشکلاتی دارید این ها می گذرد یک سیب را بالا می اندازید هزار چرخ می خورد .می گویند از این ستون به آن ستون فرج است .در گذشته فردی را به ستون بسته بودند که اعدام کنند او در خواست کرد که مرا به ستون دیگری ببندید به او خندیدند .و او را به ستون دیگری بستند .فردا پادشاه آمد وقتی او را دید چون حال پادشاه خوب بود خواست که او را آزاد کنند .از این ستون به اون ستون فرج است .همه چیزی در حال تغییر است پس رکودی وجود ندارد .متحد بودند بسیار خوب است همه ما اینجا جمع شدیم برای خارج شدن انسان ها از تاریکی .اگر باهم متحد شویم و به ریسمان الهی چنگ زنیم و دروغ نگوییم ،غیبت نکنیم،دزدی نکنیم و... و فرامین الهی را اجرا کنیم و هر کس به دنبال آموزش های خورش باشد گام بسیار بزرگی برداشته ایم .ما ممکن است خیلی از چیز ها را نبینیم ولی با اشاره دریافت کنیم .از دود متوجه آتش می شویم و از باران متوجه ابر در آسمان و درخت را از میوه آن .وقتی فردی صحبت می کند می توانیم تا حدودی تشخیص دهیم چی هست و کمی عمیق تر به مسائل دیگر پی ببریم .

ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند          تا تو نانی به کف آری و به غفلت نخوری

این ها همیشه هستند .بعضی چیز ها را از روی علائمش می شود تشخیص داد .کنگره 60چی هست ؟کنگره 60 را از خروجی آن می توان تشخیص داد .آیا به افراد احترام می گذارند ؟قوانین را رعایت می کنند ؟....اگر میوه اش خوب بود می گوییم قادر است انسان ها را از ظلمت اعتیاد خارج کند .ولی وقتی خارج کرد کردیم چیزی بدتر دستشان ندهیم .کار بدتر یاد نگیرند. شنیدید به فردی می گویند تو مواد مصرف می کردی بهتر بود!! از بس اذیت و آزار می دهد اطرافیانش را.از هر گروهی ،سیستمی ،خانواده ای ،انسانی می خواهید پیروی کنید لازم نیست به جزئیات بپردازید به میوه و نتیجه آن توجه کنید .

همسفر طاهره :در سی دی از آقای امین سوال شد که در سر وصدا خوابم نمی برد چه کار کنم ؟آقای امین فرمودند سی دی روشن کنید و با صدای آن بخوابید ،تا عادت کنید .مسافر من هم همین مشکل را دارند اگر این کار را انجام بدهند مشکلشان حل می شود ؟

همسفر خانم الهه استاد گرامی :قطعا مسافرت خوب می شود .خود من نیز همین مشکل را داشتم باید همه جا سکوت بود  تا خوابم ببرد .بعد سی دی آقای مهندس را روشن کردم و با آن خوابیدم تا مشکلم حل شد .و الان با هر سر و صدایی می توانم بخوابم .

همسفر زهرا :قبلا خیلی بی خوابی می کشیدم و فقط دو ساعت می خوابیدم و بعد بیماری های زیادی گرفتم ولی الان مدتی است که ساعت  12می خوابم صبح که بیدار می شوم خواب خوبی رفته ام .

همسفر سمیه :وقتی این سی دی را گوش دادم فهمیدم علت خیلی از بی خوابی هایم به خاطر خشمی است که از خیلی افراد دارم .ولی دیشب گره مشکلاتم را پیدا کردم .همان دیشب یکی دو نفری که اذیتم می کردند را رها کردم و دلم برایشان سوخت که خودشان در رنج بیشتری هستند و خواستم که خواب خوبی داشته باشم و خدارو شکر که گره مشکلم را پیدا کردم .

همسفر شبنم : اقای امین فرمودند خشم مانع خواب خوب می شود ترس از آینده و نگرانی چطور ؟
همسفر خانم الهه استاد گرامی:در سی دی اهمیت خواب شب متوجه شدیم که فردی که شب خواب خوبی ندارد هیچ فرقی با یک آدم دیوانه ندارد .فقط آنها دارو می خورند و این ها بین مردم هستند ولی حال بدشان را می خواهند به دیگران انتقال بدهند .ما متوجه شدیم چه مواقعی  نمی توانیم بخوابیم ؟ زمانی که درگیر امواج منفی ذهنمان هستیم .
امواج منفی چیست ؟ترس ،خشم ،منیت ،نا امیدی  است .ریشه نخوابیدن امواج منفی است تا زمانی که وجود دارند نمی گذارند ما خواب خوبی داشته باشیم .راه حل آن چیست ؟همین که آمدیم کنگره و حرکت کرده ایم و خدمت کردیم و شروع به فهمیدن کردیم .کسی که ترس دارد، تفکر را می خورد .باید ترس را شناخت .
آقای مهندس می فرماید یک گاوی بود صبح تا شب صاحبش به او علف می داد گاو شب تا صبح غصه می خورد نکند فردا به من علف ندهد ، به همین دلیل لاغر میشد .حالا ماهم همین طور مرتب فکرمان مشغول است که وای چرا گرانی است ...با گرانی من هم زندگی کردم ولی شرایطم خوب بود چرا؟ چون من دارم در مسیر صراط مستقیم حرکت می کنم .گرانی چیزی از رزق و روزی ما کم نکرده است .با ترس دامن می زنیم به این امواج .آقای مهندس می فرماید وقتی سیلاب راه می افتد یک بیل خاک که جلوی آن بریزید جلوی آن را می گیرد .ولی وقتی سیلاب شدید شد دیگر اگر یک فیل هم جلوی آن قرار بدهید جلوی آب را نمی گیرد .فکر بد فکر خشم فکر ترس وقتی می خواهد بیاید جلویش را بگیرید که اگر بیاید بیچاره می شوید .بلند شوید سی دی بنویسید تا جلوی آن گرفته شود .

همسفر مائده :در چند ماه گذشته به خاطر بیماری پدرم نظم خوابم به هم خورده بود و نمی توانستم حتی صحبت کنم .دائما عصبانی بودم .واقعا خواب شب اهمیت خیلی زیادی دارد .روز شنبه تولدم بود خیلی منتظر تبریک مسافرم بودم ولی مسافرم چیزی نمی گفت حتی از من خواست تا شب به خانه خواهرش بریم من هم قبول کردم .در راه از من خواست که به رستوران برویم وقتی رسیدیم مسافرم من را سور پرایز کردند خیلی خوشحال شدم .و این خوشحالی و حس خوب را مدیون خانم الهه و آموزشهای ایشان هستم .قبلا تمام کارهایم برای مسافرم با منت بود ولی خانم الهه به من یاد دادند که باید محبت بلاعوض باشد وقتی بلا عوض شد خود مسافرم در صدد جبران برآمدند .

 سپس جلسه با دعای خالصانه اعضا پایان یافت.

سی دی هفته آینده موانع محبت 1و2.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 8 مهر 1397 09:09 ق.ظ
سلام و خدا قوت خدمت همسفران عشق.خانم الهه عزیز از خواندن مطالب لژیونتان بسیار آموزش گرفتم.پایدار و سلامت باشید.
جمعه 6 مهر 1397 01:33 ق.ظ
سپاسگزارم از خانم ندای عزیزم و تمامی وبلاگ نویسان فعال لژیون و همچنین تصویر بردار محترم، به سبزی دشتها جوان و جاوید بمانید. تشکر فراوان از راهنمای خوب و عزیزمان، خانم الهه عزیز. با تمام وجود دوستتان دارم و سخت دلتنگتان هستم
پنجشنبه 5 مهر 1397 11:03 ق.ظ
خداقوت خدمت خانم الهه عزیز
از خانم ندا و نویسنده های محترم سپاسگزارم
چهارشنبه 4 مهر 1397 07:02 ب.ظ
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم الهه عزیز وتبریک خدمت خانم ندا برای جایگاه دبیری حتما بدست آوردن این جایگاه از برکت خدمت در سایت بوده
چهارشنبه 4 مهر 1397 12:54 ب.ظ
بسیار تا بسیار سپاسگزارم از خانم الهه عزیز و اعضای لژیون از مطالب خوبتان لذت بردم خانم الهه عزیز من از خواندن مطالب شما بسیار انرژی میگیرم و در آرزوی دیدار دوباره شما در شعبه نیک آباد هستم.
چهارشنبه 4 مهر 1397 11:34 ق.ظ
خدا قوت خدمت خانم الهه عزیزم وتشکر از خانم ندا.
چهارشنبه 4 مهر 1397 10:17 ق.ظ
با سلام وخداقوت خدمت خانم الهه عزیزم امروز با مطالعه وب لژیونتون یک انرژی مضاعف گرفتم از صحبتهای زیبایی که درجلسه دفاعی داشته اید بابت این حس خوبی که گرفتم ازتون بسیاربسیار سپاسگزارم.از مطالب خیلی خوبتون درلژیون هم خیلی آموزش میگیرم.
خداقوت وتبریک به خانم ندا عزیز
چهارشنبه 4 مهر 1397 07:50 ق.ظ
با سلام و خدا قوت ندا جان عالی بود
سه شنبه 3 مهر 1397 11:16 ب.ظ
با سلام و خدا قوت خدمت خانم ندا عزیز.ممنون بابت نوشتن مطالب کامل و جامع و ممنون از کمک راهنمای عزیزم خانم الهه بابت آموزشهای خوبشان.
سه شنبه 3 مهر 1397 10:16 ب.ظ
سلام وخسته نباشید خدمت خانم ندای عزیزم.عالی بود مثل همیشه
سه شنبه 3 مهر 1397 10:10 ب.ظ
خدا قوت خانم زهرا .عالی بود.
سه شنبه 3 مهر 1397 09:39 ب.ظ
سلام و خدا قوت خدمت خانم الهه عزیز و همه شما دوستان عزیزم.مطالب بسیار مفید بود.سپاس از همه شما.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic